Önemli Markalar: Bağ Güçlendirici Color Remover

Renk çıkarma ve düzeltme servisleri talebine yanıt veren Schwarzkopf Professional, Bağ Güçlendirici Teknolojisi'ye sahip ilk renk silicisini geliştirdi.

 

Bu nedir?

Tüm boyalı saç diplerinde kullanıma uygun olan Bağ Güçlendirici Color Remover, yapay pigment birikimini azaltır, saç rengini üç seviyeye kadar açar ve saç tellerini güçlendirir.


Bununla ne yapabilirsiniz?

Müşterilerinizin renk geçmişini sıfırlayın ve yaratıcılığınızı zorlayın! İki adımlı işlem, yapay pigmentleri güvenli bir şekilde ortadan kaldıran ve/veya 20 dakikaya kadar temiz bir baz oluşturmak için istenmeyen tonu düzelten, uygulaması kolay kremsi bir karışımla başlar. İkinci adım sırasında, saça 10 dakikaya kadar derinlemesine bakım yaparak, saç telleri içindeki bağları güçlendirir. Bunun sonunda, kuaförler yeni bir renk uygulaması için hazır mükemmel bir baz elde etmiş olur.


Önemi nedir?

Geleneksel ağartıcı yıkama yoluyla saç rengini gidermek, gözenekli ve potansiyel olarak pürüzlü ve yamalı renk sonuçları yaratarak saçlarda büyük yıpranmaya neden olabilir. Neyse ki, Bond Enforcing Color Remover inovatif renklendirme uzmanlarını saç kalitesinden ödün vermekten korkmadan hazırlamak için FibreBond Teknolojisi ile beraber geliyor.


Bana gerçekleri ver!

  • Tüm boyalı saç dipleri için uygundur
  • Yapay pigment birikimini azaltır ve saçları üç seviyeye kadar açar
  • Entegre FibreBond teknolojisi saç tellerini korur ve güçlendirir
  • Mükemmel dengeli renk sonuçları elde edin
  • Tek bir salon ziyaretinde kolayca renk çıkarma ve yeniden renklendirme

 

 

Nereden bilgi alabilirim?

Özel bir 'İnovasyon Gezgini' Semineri'nde en güncel ürün ve teknik süreçlerden haberdar olun:

ASK eAcademy

ASK eAcademy'den görsel-işitsel eğitim ile yeteneklerinizi tazeleyin:

SIRADAKİ METİN: