Trend Uyarısı: FEMININE ACTIVE

Feminine Active trendi ofiste, restoranda, kokteyl partilerinde veya kulüplerde kendini gösteriyor. Şık kıyafetler ile spor parçaları bir arada kullandığımız “Athleisure” trendi daha kadınsı hale geliyor. Katmanlı, daha yumuşak renklere, asimetrik kesimlere ve dekoratif unsurlara daha çok yer veriyor. Elbiseler ve spor ayakkabılar. Takım elbiseler ve parmak arası terlikler. Eşofmanlar ve topuklu ayakkabılar. Doğal görünümler. Minimal makyaj. Maksimum eğlence. Nerede olursanız olun bir lady gibi hissedin.

 

 

Feminine Active – Temel Podyum Görünümü

 

Temel Podyum Görünümü

 

Temel Podyum Görünümü daha kısa kesimleri nazikçe şekillendirilmemiş görünen stilleri minimal makyaj ile ayrıntılandırıyor. Renge, MAVİ BOLD COLOR WASHES sayesinde sahip olduğu cesur renk kırılımı ile IGORA ROYAL sarışın tonu kazandırılmıştır.


Feminine Active – Temel Salon Görünümü

 

Temel Salon Görünümü

 

Temel Salon Görünümü, omuzlara kadar uzanan kesimleri şık bir dokunuş ile ön plana çıkarırken ferah bir yüz hissi için çok az makyaj kullanılıyor. Bu renk IGORA ROYAL altın ve bakır tonlarını kullanarak çok tonlu, yıpranmış gibi görünen bir görünüm kullanıyor.

 

Kesimler @tylerjohnstonhair tarafından

 

Renklendirme @edoardopaludo tarafından

www.essentiallookscollection.com adresinden Essential Looks dünyasının tümünü deneyimleyebilir, video ve röportajlar ile trendlerin hayat bulmasını izleyebilir, ipuçları, ürün yenilikleri ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. Kişisel Essential Looks anahtar kodunuz için Schwarzkopf Professional temsilcinizle konuşmayı unutmayın!


SIRADAKİ METİN: