Trend Uyarısı: Luxe Vibe

Luxe Vibe Bu trend ile favorileriniz baştan aşağı değişecek. Güçlü glam görünüm; cesur, sarışın, zeki ve asi olandır. Hacimli saçlar, dikkat çekici balyajlar, oversize elbiseler, geniş omuzlar, büyük ekoseler ve neon detaylarla buluşarak mükemmel bir görünüm sağlıyor. 80’lerin güçlü giyim tarzını yansıtan bu stil, hem rahat hem de güven ve karizmayı sergiliyor. Görkemli saçın, manyetik kişiliğin ve iyimser ruh halinin kombinasyonu ile keyiflenecek ve etrafınıza hükmedeceksiniz. Söyledikleriniz, fısıltıyla bile olsa büyük ses getirecek.

 

 

Luxe Vibe – Temel Podyum Görünümü

 

Luxe Vibe – Temel Podyum Görünümü

 

Temel Podyum Görünümü omuz hizasındaki kesimler ile pek çok güçlü şekillendirme seçeneği sunmaktadır. Renk parlak bej IGORA VIBRANCE alt tonudur ve BLONDME Kum ve Çilek renkleri ile oluşturulmuş bir tonlamaya sahiptir. Bu görünümde özgüveni tamamlayan, bronz bir parıltıya sahip minimal makyaj tercih edilmiştir.


Luxe Vibe – Temel Salon Görünümü

 

Luxe Vibe – Temel Salon Görünümü

 

Temel Salon Görünümünde saçın uzun tarafına katlı, büyük ve hareketli bir stil kazandırmak için kesim yapılmış, bir kovana benzer şekilde akan dalgalarla görünüm verilmiştir. Renkler BLONDME kullanılarak kusursuz esmer saç bazı üzerine serbest tekniği ile uygulanan altın rengi ışıltıları içermektedir. Tutkulu bir görünüm yaratmak için ağır bir makyaj tercih edilmiştir.


Hem Podyum hem de Salon kesimleri @tylerjohnston tarafından hazırlandı, renklendirme @edoardopaludo tarafından yapıldı.


Essential Looks dünyasını tamamen keşfetmek için www.essentiallooks.com adresini ziyaret edin. Ayrıca, size özel kodunuzla özel trend içeriğine erişin-daha fazla bilgi edinmek için Schwarzkopf Professional Temsilcinizle konuşun!


SIRADAKİ METİN: