Saç - Nasıl Yapılır: Self - Made Youth Podyum Edutorial - Marija

"Saçlarınızda ve genel stilinizde "bu bununla gitmez" diye düşünmeyin ve asla "asla" demeyin" ifadesi Self-Made Youth trendini mükemmel olarak özetliyor.


Temel Podyum Görünümü olan 'kendi başına şekillendirilmiş' görünümünün kesimi Schwarzkopf Professional Editorial Kuaför Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair) tarafından yaratılmıştır. Renk, Renk Geliştirme Uzmanı Edoardo Paludo (@edoardopaludo) tarafından sıradışı bir şekilde uygulandı ve renk BOLD COLOR WASHES 'ın pembe, mor ve mavi renklerinin canlı bir uyumsuzluğu ila sanatsal olarak ifade edildi.


Bu cesur renk görünümünü yeniden yaratmak için Edoardo Paludo'nun aşağıdaki eğitim videosunu izleyin ya da resimli adımları izleyin:

 

Öncesi & Sonrası

 

Öncesi & Sonrası
  • 1.RENK – IGORA VIBRANCE 8-11 + IGORA VIBRANCE 0-00 + IGORA VIBRANCE + IGORA VIBRANCE 1-0 (1:1:0.1)+ Jel/Krem Aktivatör 1.9% / 6 Vol. (1:1)

  • 2. RENK – IGORA VIBRANCE 8-11 + IGORA VIBRANCE 0-00 + IGORA VIBRANCE + IGORA VIBRANCE 1-0 (1:3:0.1 Jel/Krem Aktivatör 1.9% / 6 Vol. (1:1)

  • 3. RENK – IGORA VIBRANCE Booster 0-55 + IGORA VIBRANCE 0-00 (1:20) + IGORA VIBRANCE Jel/Krem Aktivatör 1.9% / 6 Vol. (1:1)

  • 4. RENK – IGORA VIBRANCE Booster 0-55 + IGORA VIBRANCE Booster 0-77 (1:2) + IGORA VIBRANCE Jel/Krem Aktivatör 1.9% / 6
    Vol. (1:1)"

  • 5. RENK – BOLD COLOR WASH Pink

  • 6. RENK – BOLD COLOR WASH Purple

  • 7. RENK – BOLD COLOR WASH Blue

Renk Geliştirme Uzmanı Edoardo Paludo'nun bu görünümü hayata geçirmesini izleyin:

 

Saç - Nasıl Yapılır: Self - Made Youth Podyum Edutorial - Marija

 

Edoardo Paludo yaratıcı çalışmalarıyla ve bilgi birikimini sezgisiyle birleştirmesiyle ünlüdür. Edoardo'nun serbest sanatsal renk uygulamalarını öğrenmek için öğretici videolardan karışık bölümler izlemenizi öneririz. Burada kullanılan saç renklendirme tekniği #THEFLUID olarak adlandırılmaktadır.


Daha fazla deneysel renklendirme ilhamları için, @edoardopaludo Instagram hesabından Edoardo'nun çalışmalarını keşfedin.


Bu sezonun Temel Görünüm trendlerini www.essentiallooks.com adresinden bulabilirsiniz. Salonlara özel kuaförlük videoları, en yeni trend ilhamları ve sektör iç görüleri için: Schwarzkopf Professional temsilcinizle iletişime geçerek Essential Looks websitesi için size özel şifrenizi unutmayın. Bu yıl Essential Looks web sitesi, kullanıcıların fikirlerini ASK Education üzerine dijital olarak çizebilecekleri etkileşimli bir 'Çizimlerim' işlevini geliştirildi. Çizimleri kaydedilebileceğiniz bu özellik, kuaförlük eğitimi için idealdir!


SIRADAKİ METİN:

diğer etiketleri