Trend Uyarisi: Self-Made Youth

Bu trend güçlü bir içeriğe sahip. Self-Made Youth trendi, yeni jenerasyona hitap eder. Güçlü ruh. Popüler ve politik. Sosyal, canlı. Empatik ve özgün olan. Ben kendi kendimin markasıyım ve bir markaya ait değilim diyenler için. Beğenmediniz mi? Umurumda değil. Saç kendini ifade eder. Benzersiz. Farklı. Yenilenmiş ve yüzünüzde. “Eh işte”leri kabul etmeyin, duvarlarınızı yıkın, kalıplarınızı kırın. Sırada ne var?

 

 

 

Self-Made Youth Temel Podyum Görünümü

 

Self-Made Youth Temel Podyum Görünümü

 

Temel Podyum Görünümü, 'kendi kendine şekillendirilmiş' bir görünüm için küt bir kısa kesimden oluşmaktadır. BOLD COLOR WASHES'ın PEMBE, MOR ve MAVİ tonlarının canlı bir uyumsuzluğunu ortaya koyan alışılmadık renkler, kendinizi ifade edebilmenizi sağlar. Makyajla elde edilen, elektrik mavisi kirpikler ve beyaz-sarı kaşlar, sıradışı bir görünüm yaratır.

 

Self-Made Youth Temel Podyum Görünümü

 

Self-Made Youth Temel Podyum Görünümü

Temel Salon Görünümü, yuvarlak kahkülleri ve küt kesilmiş arka kısımları ön plana çıkaran kısa tarzda bir kesimden oluşmaktadır. Sarı bir IGORA VIBRANCE bazı, yüzü çerçeveleyen cesur sarı uçlarla birleşerek kişiye özgü güçlü bir renk ifadesi sağlar. Göz ve dudaklarda hafif parlaklık ile minimal bir makyaj kullanılır.


Self-Made Youth Podyum Görünümünde kesim Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair), renklendirme Edoardo Paludo (@edoardopaludo); Salon Görünümünde kesim Schwarzkopf Professional Kuzey Amerika Elçisi Rossa Jurenas (@rossajurenas), renklendirme Lesley Jennison (@lesleyjennison) tarafından yapılmıştır.


Daha fazla trend ilham kaynağına erişmek ve en yeni podyum trendlerini salon stillerine nasıl uyarlayacağınızı keşfetmek için www.essentiallooks.com'u ziyaret edin. Size özel kodunuzla özel trend içeriğine erişmek için Schwarzkopf Professional Temsilcinizle iletişime geçin!


SIRADAKİ METİN: