TREND UYARISI: #REdefining YOU Koleksiyonu

Bu Sonbahar/Kış koleksiyonu tamamen, Schwarzkopf Professional'in SİZİN evreninizi Essential Looks'un özel DÖNÜŞÜM serisi ile size özel hale getirmesi ile ilgili. Global Influencer'lar ve Uluslararası Saç uzmanları ile gerçekleştirilen işbirliklerinin sadeleştirilmiş, dijitale öncelik veren yaklaşım ile birleştirilmesi sayesinde bu koleksiyon, kuaförlerin ve müşterilerinin en son saç ve moda trendleri ile etkileşime geçiş yöntemlerini YENİDEN belirliyor.


#REdefining YOU Koleksiyonu
"2018 #REdefiningyou koleksiyonumuz günümüzün görünümleri, yenilikleri ve trendlerini paylaşmaları için global influencer'lar ve dünyanın en iyi saç uzmanlarını bir araya getiriyor. Podyumdan sizin ve yaşam tarzınız için yeniden yorumlanmış güç veren bireysellik ve ilham kaynaklarından bahsediyoruz. Üç ilham verici trend ile uzman gözüyle her tarza uygun dönüşüm yaratıyoruz..."


– Simon Ellis | Uluslararası Kreatif Direktör


Trendleri Keşfedin

 

Trend 1 – #globaltribe

 

#globaltribe

 

İlk olarak podyumda görülen #globaltribe, folklor esintileri ile doğu etkilerini ön plana çıkarıyor. Schwarzkopf Professional Elçileri Richard Ashforth (@richardashforth) + Lesley Jennison (@lesleyjennison) ve Influencer Saç Uzmanı Emre Ayaksız'ın (@emreayaksiz) işbirliği, podyum ve salon varyasyonlarında hayat buluyor.


Trend 2 – #newformal

 

#newformal

 

Marc Jacobs'un onayını alan #newformal, güçlü bir imaj veren giyim tarzına ve otoriter şekillendirmeye modern bir yaklaşım katıyor. Schwarzkopf Professional Elçileri Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair) ve Lesley Jennison, Renk Uzmanı ve Instagram fenomeni Jenny Strebe (@theconfessionsofahairstylist) ile takım oluşturarak podyum ve giyilebilir salon görünümlerini yansıtan ifadeler yaratıyorlar.


Trend 3 – #lucidnocturnes

 

#lucidnocturnes

 

IGORA #RoyalTakeOver, Co-Lab'ın gücü ve mega trend olarak kalmaya devam ediyor! #lucidnocturnes, Schwarzkopf Professional'in Kuzey Amerikalı Renk Direktörü Rossa Jurenas (@rossajurenas) ve Renk Trend-Setter Linh Phan'ın (@bescene) baştan çıkarıcı gece yarısı tonlarına modern bir yaklaşım geliştirmelerine ve gece boyunca parlayan iki yeni görünüm yaratmalarına sahne oluyor.


Eğitim Desteği
Yaratıcı özgürlük ve özgünlük hissi ile işlenen ASK Eğitim'in trendlere yön veren seminerleri; salona uygun, podyumdan esinlenen görünümleri günlük salon tekliflerinde sunabilmeleri için profesyonel kuaförlere destek oluyor.


Artık tamamen dijital olan bu sezonun Essential Looks Dergi ve Web Uygulaması, önemli görünümler için stil ipuçları, en son viral trendleri, işin sırlarını, ürün güncellemelerini ve çok daha fazlasını sunuyor.

diğer etiketleri