Trend Alarmı: Creating Tomorrow's Colour Today Koleksiyonu

Bu sezon, herşey renkler ile ilgili! Renk, güzel bir hayal dünyası sunar- hayal edin, zıtlıklar yaratın ve dönüşümün keyfini çıkarın. Schwarkopf Professional, dünyanın en vizyoner saç artistleriyle bir araya gelerek, size yepyeni sekiz görünüm yarattı, üstelik trendlerin salon görünümlerini de sizler için hazırladı!

 

 

"Herkesin yaratıcılığını ve özgünlüğünü kullanarak, olmak istedikleri kişi olma özgürlüğüne sahip olduğu, kendini ifade ettiği çeşitlilikler barındıran yeni dünya düzeni. Değişim hissedilirken, herşeyin içinde bir otantikliğe ihtiyaç duyuyoruz."          

 

– Schwarzkopf Professional Global Kreatif Direktörü, Simon Ellis

Trend 1 – Color Clash

Gözalıcı ve gençlere özgü bir enerji! Muhteşem lüks kumaşlarda, aksesuarlar ile kombinlenmiş, zahmetsiz görünümler ile gerçekten havalı hissedin.

 

Trend 1 – Color Clash
  • Podyum görünümlerinde Stil Elçisi Joana Neves (@joananeves) saçları keserken ve şekillendirirken, Global Renk Elçisi Lesley Jennison (@lesleyjennison) #pinkhairdontcare trendini yepyeni boyutlara taşıdı!
  • İlk Color Clash salon görünümü için Global Elçi Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair) saçı keserken, Deneysel Renk Tasarımcısı Edoardo Paludo (@edoardopaludo) IGORA VIBRANCE mor tonlarıyla doğal koyu bukleler yaratıyor
  • İkinci salon görünümü Joana tarafından gizli şekil ve hacim vererek dağınık bir stille şekillendiriliyor, Lesley ise IGORA VIBRANCE tonlarını kullanarak etkileyici ışıklar ve gizli derinliklerle sıcak çikolata kahvesiyle dalgalara hayat veriyor

Trend 2 – Urbaganza

Yeni otantik, havalı kentsel ruhu yakalıyor. Urbaganza klasikleri düzgün, yüksek parlaklıkla yeniden yaratıyor...

 

Trend 2 – Urbaganza
  • Podyum görünümü için, Edoardo Paludo IGORA VIBRANCE gümüş tonlarıyla yarattığı güzel saçları, Tyler Johnston dalgalı bir doku bitişiyle kesiyor.
  • İlk Urbaganza görünümünde Tyler Johnston saçları omuz hizasında dalgalı bir görünüm yaratarak, kabaca kurutulmuş bir şekilde kesiyor. Lesley Jennison, IGORA ROYAL Earthy Clay serisinin ham, derin tonlarını IGORA ROYAL Altın tonlarıyla karıştırarak sofistike esmer bir renk bitişi yaratıyor.
  • İkinci salon görünümünde ise saçı yine Tyler kesiyor, bu sefer saçı uzun ve şık bırakarak saçta doğal ve keskin olmayan bir bitiş sağlıyor- bu bitiş Lesley'nin IGORA ROYAL Ashy Cedar ve IGORA ROYAL Naturals tonlarıyla yarattığı metalik rengin parlaklığını vurguluyor.

Trend 3 – Texture Tension

Bu trend bizi #raincolor'la tanıştırıyor. Schwarzkopf Professional'ın heyecan verici yeni renk tekniği, saça parıltılı hacim ya da doku vermek üzere geliştirildi. Texture Tension transparanlık, sadelik, saflık içindeki güzellik, nüanslı doğallar, pasteller ve beyazlar üzerine...

 

Trend 3 – Texture Tension
  • Bu trend için Schwarzkopf Professinal, X-presion'la (@xpresioncreativos) bir araya geldi! #raincolor ile yepyeni bir görsel ilüzyon tekniği yaratırken, IGORA ROYAL'ın en saf tonlarını kullanarak altın ve kahve tonlarını parıltılı zıtlıkla hareketlendiriyor.
  • Saç saçaklı ve uzun bırakılıyor. IGORA ROYAL rengi #raincolortexture tekniğiyle kat kat sürülüyor.
  • Salon görünümünde saç kısa bir şekilde kesiliyor ve teknikle #raicolorvolume yaratılıyor.

www.essentiallooks.com sitesinde Essential Looks dünyasının sizi hazır beklediğini unutmayın!


SONRA NE OKUMALIYIM:

diğer etiketleri