Trend Alarmı: #globaltrıbe

#globaltribe, günümüzün modern kabileleri SİZİN evreninizde farklı küresel etkiler yarattığı için bu sezonun en önemli trendidir ve tamamen kişiyi ön plana çıkarmaya odaklıdır!

 

 

#globaltribe Podyum Görünümü – Kesim, Renklendirme ve Şekillendirme


Global Tribe Podyum Görünümü Schwarzkopf Professional'in Küresel Stil Elçisi Richard Ashforth (@richardashforth) tarafından ideal omuz boyunda ve yumuşak kakül ile kesilip şekillendirilmiştir.


Dalgalı ve düz dokuların karşıtlığı, sonbahara uygun leylak renk oyununu ve dağınık soğuk sarışın tonlarını Küresel Renk Elçisi Lesley Jennison'un (@lesleyjennison) tasarımı ile mükemmel biçimde ön plana çıkarıyor.

 

#globaltribe Podyum Görünümü

 

"Soğuk leylak tonu inanılmaz fark yaratıyor...!"


– Lesley Jennison, Küresel Renk Elçisi


#globaltribe Salon Görünümü – Kesim, Renklendirme ve Şekillendirme


Salon Görünümü seçeneği de Richard Ashforth tarafından kesilmiş ve şekillendirilmiştir; saç daha kısadır ve gevşek-sıkı bukle katmanları bulunur. Bu teknik, özel konuk Emre Ayaksız'ın (@emreayaksiz) dönemsel yumuşak bisküvi ve moka rengi kombinasyonlarını, günlük Boho Chic görünümü ile kullanılabilir olarak mükemmel biçimde sergilemektedir.

 

#globaltribe Salon Görünümü

 

"Yeni görünümümü kaç farklı şekilde kullanabileceğime inanamazsınız..."


– Salon Görünümü Modeli, @renatagubaeva


Bu sezonun trendlerine, podyum ilhamlarına, ayrıntılı adım adım bilgi kitapçığına ve ürün bilgilerine interaktif Essential Looks Uygulaması ile erişin. Daha fazlasını öğrenmek için yerel Schwarzkopf Professional temsilciniz ile görüşün!

diğer etiketleri