Trend Uyarısı: Athleisure

"ATHLEISURE kaynağını doğrudan günümüzdeki yaşam şeklimizden almaktadır. Farklı dünyaların içiçe geçmeye başlamasıyla birlikte – sağlığın boş zaman faaliyetleri ile ve spor kıyafetlerinin gündelik yaşam kıyafetleri ile birleşmesi – modern şehir hayatında tamamen yeni yaklaşımlar moda olmaya başlamıştır…"

 

– Simon Ellis | Uluslararası Kreatif Direktör

 

Trend Uyarısı: Athleisure

Moda Yönelişi

Athleisure, kendini ifade eden aksesuarları ve retro tasarımlarla harmanlanmış cesur renkleri ile, tüm dünyada YUCCIES (Şehirli Genç Yaratıcılar) tarafından giyilen lüks ancak yine de zahmetsiz bir trende şakacı bir dönüş yapmaktadır!

 

Renk Yönelimi

Bu trend saçın tamamını kaplayan bir renk yerine IGORA ROYAL 'ın havalı kiraz ve kırmızı tonları ile harmanlanmış koyu ana renkleri ile tutkulu bir yaklaşım sergilemektedir; şarap rengi tonlar yaratıcı ve şehirli bir görünüm için derinlik ve parlaklık katmaktadır.

 

Şekillendirme Yönelimi

OSiS+ ürünleri kullanılarak saça ya süper düz ya da dokulu bir şekil verilmekte ve bu sayede Athleisure görünümü havalı olduğu kadar çok yönlü bir duruş da sergilemektedir. Saç ister kısa ister uzun olsun, tüm tarz ve şekiller son derece parlak ve gösterişli görünmektedir.

 

Seminerlerimizde öğretildiği üzere, Schwarzkopf Professional ’ın en son salon bakımları ile trende yön veren ve giyilebilir görünümleri nasıl yaratabileceğinizi öğrenin. Flex koleksiyonu hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için Essential Looks App uygulamasını indirebilirsiniz - Tüm alanları açan benzersiz erişim kodunuzu almak için yerel Schwarzkopf Professional temsilcinizle iletişime geçmeyi unutmayın!

 

diğer etiketleri