Trend Uyarısı: Koolblonds

"Gerçek sarışının eskimeyen ifadesi… mat, buzsu, Nordik ve asla ödün vermeyen bir duruş… KOOLBLONDS tam anlamıyla O ANI yaşadığınızı ortaya koyan bir ruh halidir..."


– Simon Ellis | Uluslararası Kreatif Direktör

 

Trend Uyarısı: Koolblonds

Moda Yönelimi
Koolblonds modasının bu eskimeyen tarzı ve tasarımı hem sofistike bir zarifliği hem de modernliği yansıtmaktadır. Floş pantolon ceket takımları, kendini ifade eden elbiseler ve aşırı topuklar Koolblonds trendini yakalamaya çalışırken hedefe doğru gitmenizi sağlayacaktır.


Saç Rengi Yönelimi
Bu trend soğuk sarı saç görünümünü özetler; o buzsu sarı gölge kombinasyonları IGORA ROYAL Highlifts ile mümkün - Koolblonds hiç bu kadar ateşli görünmemişti.


Saç Şekillendirme Yönelimi
Saçın son şekli OSiS+ Session Label ürünleri kullanılarak parlak ve açılı olacak şekilde verilmektedir. Saçınızı ister serbest ister toplanmış halde bırakın, bu görünüşün kilit noktası o ikonik, mat sarı renk tonlarının parlayarak ortaya çıkmasını sağlayan kusursuz ancak basit bir zariflik olacaktır.


Essential Looks 'un sunduğu tüm hizmetlere sınırsız erişim sağlamak için Essential Looks App uygulamasını indirin ve yerel Schwarzkopf Professional temsilcinizden size özel bir açma kodu talep edin. Trende yön veren en son teknikler hakkında bilgi sahibi olmak için bulunduğunuz bölgede yapılacak ASK Eğitim seminerlerini kontrol etmeyi unutmayın!

diğer etiketleri