Trend Lab: Gerçek Zamanlı Trend & Yaratıcı Eğitim Paylaşımı

Her geçen yıl, sosyal medya ve INSTA-trendlerinin yükselişi sayesinde, moda ve trendler konusunda #seenowbuynow (şimdi gör, şimdi al) tavrında bir yükseliş gözlemliyoruz. Tom Ford, Rebecca Minkoff, Topshop Unique gibi moda evleri ve diğerleri, artık sokak modasını yakalayan temel trendler için eskisi gibi 6 ay beklemek yerine - podyumdan iner inmez - hemen lansman anında satışa sunulan koleksiyonlar hazırlıyorlar.

 

Bu #giyilmeye hazır yaklaşımı kuaförlük sektörünü de ilgilendiriyor… neticede, kuaförlük ve moda iç içe geçmiş iki sektör. Bu nedenle, Schwarzkopf Professional sektörde yaşanan en yeni trendleri ANINDA kuaförlerle tanıştırmak için yeni bir şirket içi stüdyo olan Trend Lab'ı geliştirdi.

 

"En yeni podyum görünümlerini ve ünlülerin en çekici stillerini takip ederek günü yakalamaya çalışırken, sektörün her zaman hızlı hareket etmesi gerekiyor. Artık Instagram ve Snapchat gibi sosyal ağlar sayesinde bu her zamankinden daha kolay.

 

Bu kanallar ilham dünyasının kapılarını aralıyor - her şey parmaklarınızın ucunda. Böyle bir ortamda, ister cesur podyum görünümleri, ister ünlülerin en yeni stilleri olsun, müşterilerimiz bunları anında uygulayabilmemizi bekliyorlar. Sektörün sürekli değişen bu taleplere karşılık verebilecek kadar becerikli ve hızlı olmasını sağlamak için gayret gösteriyoruz.

 

Schwarzkopf Professional'ın hayata geçirdiği Trend Lab, üzerine düşen tüm görevleri yerine getirmeye hazır! Artık kuaförlük sektörünün önde gelen isimlerinin düzenlediği eğitimler ve canlı webinar'lardan inovatif ürün demolarına ve ticari bilgilere kadar trendleri ve yaratıcı eğitimi gerçek zamanlı olarak paylaşabiliyoruz!"

 

– Simon Ellis – Uluslararası Kreatif Direktör | Schwarzkopf Professional

 

İnovatif Trend Lab stüdyosu, üstün kalite anlayışıyla hizmet veren bir salonun profesyonelliğini en yeni sanat stüdyoları ve dijital merkezlerle birleştiren dinamik ve ilham verici bir ortama sahiptir. Stüdyo, birbirinin yerine kullanılabilen temel unsurlar, aksesuarlar ve klasik stüdyo yerleşimi dahil olmak üzere bir dizi esnek iç tasarım özelliğiyle maksimum rahatlık sunmak için mimari detaylara özel önem verilerek tasarlanmıştır.

 

Schwarzkopf Professional markalarının tamamı, kimliğini ve farklı yaşam tarzlarına dair özelliklerini marka çekimleriyle ve çekici sosyal medya içerikleriyle gözler önüne seriyor.

 

 

Bu özel stüdyo, Schwarzkopf Professional'ın trendleri gerçek zamanlı olarak gerçek modeller üzerinde uygulamasını mümkün kılıyor. Yeni trend tekniklerine yer verilen adım adım uygulamalardan yaratıcı ve ticari açıdan ilgi uyandırıcı renk ve stil yorumlamalarına ve hatta inovatif ürün uygulamalarına kadar...

 

Profesyonel stüdyo, holistik çok kanallı içerik paylaşımına uygun olarak tasarlandı:

  • Anlık sosyal medya paylaşımları
  • Canlı video akışı
  • Sektörün önde gelen uzmanlarıyla webinarlar

Schwarzkopf Professional, artık tüm dünyadaki kuaförlere ilham, enerji ve motivasyon sağlamak için Trend Lab aracılığıyla mümkün olan en hızlı şekilde trendlere dayalı uzmanlık ve gerçek zamanlı eğitim imkanı tanıyacak.

 

Alanının en iyisi kuaförler ve trend belirleyicilerle birlikte hazırlanan en yeni Trend Lab materyallerine ve uluslararası webinarlara ücretsiz erişim için vakit geçirmeden www.ask-elearning.com adresine kayıt yaptırarak Trend Lab topluluğunda yerinizi alın.

 

Sosyal medya aracılığıyla Trend Lab'dan sürekli ilham alarak trendlere uyum sağlamak artık çok kolay; saç tutkunuzun peşinden gitmek için tek yapmanız gereken Instagram, YouTube, Facebook, Twitter'da @schwarzkopfprotr'yi takip etmek.