Salon Servisleri: BLONDME Detox Bakımı

Detoks bir yaşam tarzı trendidir-uygulamalardan ve kitaplardan serumlara ve maskelere kadar her şeyle, hepsi size içten dışa yeni bir başlangıç yapmak için tasarlandı-ve şimdi saçları da içeriyor! Neyse ki BLONDME kalıcı, parlak renk ve mükemmel net sonuçlar için sarışınlık iyileştirme servisini geliştirdi.

 

Global Renklendirme Elçisi Lesley Jennison'un salon içi detox bakım servisini aşağıdaki görsellerden takip edebilirsiniz:

 

 

BLONDME Detox Bakımı salon servisi:

 

 

BLONDME Detox Bakımı salon servisi:

 

1. BLONDME Bağ Güçlendirici Premium Açıcı 9+ ve BLONDME Premium Developer 2% / 7 Vol. (1:2) karıştırın ve folyolar kullanarak saçın çeşitli bölümlerine uygulayın, yüzün etrafında yumuşak bir çerçeve oluşturun. 45 dakikaya kadar bekletin. Folyoları çıkarın ve durulayın.

 

 

BLONDME Detox Bakımı salon servisi:

 

2. Islak saçlara BLONDME Detox Bakımı Arındırıcı ve Bağ Yapıcı Şampuan uygulayın. 1 dakikaya kadar bekletin. İyice durulayın.

 

BLONDME Detox Bakımı salon servisi:

 

3. BLONDME Keratin Yükleme Bağ Yapıcı Maske 25g ile 1 paket BLONDME Detox Bakım Shotı karıştırın. Karışımı eşit bir dağılım için saç bölümlerine tek tek uygulayın. 10-20 dakika bekletin ve iyice durulayın.

 

BLONDME Detox Bakımı salon servisi:

 

4. BLONDME Detox İki Fazlı Bağ Oluşturucu ve Koruyucu Bakım Spreyi 'i, saçları çevresel saldırganlara karşı beslemek ve korumak için nemli saçlara uygulayın.

 

Lesley Jennison'dan uzman ipucu: “Saç uzatma veya yüz çevreleme gibi hızlı renk servislerinde, genel olarak yenilenmiş ve yeniden canlandırılmış sarışın renk sonuçlarını sağlamak için her zaman BLONDME Detox Bakım''ı salon içi servisiyle birleştirin.”

 

SIRADAKİ METİN: