#ILOVEBLONDME: Jack Howard Ile Nasil Balyaj Yapilir

Konu balyaja gelince, balyaj kralının kendisinden daha çok sanatıyla konuşmamız daha iyi. BLONDME Elçisi Jack Howard (@jackhowardcolor) Burada Jack, Schwarzkopf Professional'ın yenilikçi BLONDME Bağ Güçlendirici Premium Clay Lightener ile yarattığı ikonik Caramel Kiss görünümünden bahsetmeden önce sarışın ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşıyor.

 

#ILOVEBLONDME: Jack Howard Ile Nasil Balyaj Yapilir

Önce Kesim, Sonra Balyaj
"En mükemmel sonuçlara ulaşmak için her zaman saçların doğal kullanımını göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin, müşteriniz saçlarını at kuyruğunda sık sık kullanıyor mu? … Öyleyse, bu tarzdaki balyajın neye benzeyeceğini planlayarak bir adım öne geçebilirsiniz!"


Uygulamaya Gelince Heyecan Anahtardır
“Ayrımları netleştirip, balyaj yapacağınız saç tutamlarına yeterli miktarda ürün uyguladığınızdan emin olmanız gerekir. Bunu bir pasta olarak düşünün - altındaki keki değil, kremayı görmek istersiniz! ”


Ürünü Her Zaman Saç Boy ve Uçlarına Uygulayın
“… Sonra saç tutamlarını yukarı doğru yumuşatın ve yavaş yavaş uçlara doğru yatırın. Diplere sürmeden, saç boy ve uçlarına uygulama yapın!"


Oyun Planı Yaratın
“Her iyi renklendirme için saçın nem olarak iyi durumda olması ile başlar, renklendirme işlemi sonrası her müşteriyle kişiselleştirilmiş uzun süreli bakım stratejisini önermeyi unutmayın. ”


Negatif Alan

“Etkileyici, aynı zamanda süper yumuşak bir balyaj servisinin anahtarı“ negatif alan ”dır. Bu, saçın nazikçe aydınlatılmış görünmesini sağlayan baz rengi ve aydınlatılmış tutamlar arasındaki dikkatli kontrast anlamına gelir. ”


Sarışınlık ipuçlarını öğrendik, şimdi Jack'in yarattığı muhteşem, özel sarışın görünümünü izleyin:

 

 

Alternatif olarak, daha ayrıntılı adımlar için aşağıdaki adımları izleyin…

 

Adım 1
 • Adım 1
  Saçın doğal olarak ayrılmasından sonra saçı 3 bölüme ayırarak başlayın
 
Adım 2
 • Adım 2
  BLONDME Bond Enforcing Premium Clay Lightener ile BLONDME Premium Developer ı % 12/40 Vol. (1: 1.5) karıştırın. İlk kısmı alın ve daha küçük parçalara bölün. Ürünü saçın ortasına yükleyin, sonra saçı yukarı doğru tüylendrin ve yavaşça uçlara doğru yatırın
 
Adım 3
 • Adım 3
  Tüm uygulama boyunca orta uzunluklara ve uçlara odaklanarak ürün bölümüne, devam edin. Bir diğerine geçmeden önce bir bölümü tamamen bitirdiğinizden emin olun. 45 dakikaya kadar bekletin. Durulayın

 

Adım 4
 • Adım 4
  BLONDME Keratin Restore Bonding Şampuanını kullanın ve iyice durulayın. BLONDME Intense Care Bonding Potion ı uygulayın ve düz bir dağılım için tarayın. Cömertçe BLONDME Keratin Restore Bonding Mask'ı doğrudan iksirin üzerine yayın. Karışımı 5 dakika beklettikten sonra iyice durulayın 

Daha uzun süren muhteşem sarışınlık sonuçları elde etmek için müşterilerinize BLONDME bakım ürünlerini evde kullanmaya devam etmelerini önerin #ILOVEBLONDME Yarışması:
 
Şu anda sosyal medyada, dünyanın dört bir yanındaki kuaförler, Global BLONDME Elçisi Jack Howard ile Almanya, Hamburg'daki Schwarzkopf Pro TrendLab özel eğitimine katılma ve kendi Blondme Video'nusunu çekmek için büyüleyici BLONDME görünümünü hazırlayıp ve yarışmaya katılıyor. Yarışmaya katılmak için, BLONDME kullanarak hazırladığınız görünümleri Instagram'da paylaşın, paylaşım yaparken aşağıda belirtilen koşulları yerine getirdiğinizden emin olun.
 
Sıradaki İçerik: