Salon Servisleri: IGORA ROYAL Earthy Clay ile yatay #alicebantları

Yeni IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay, soğuk kahve renklerine sahip, göz alıcı tonlardan minimalist tonlara kadar oluşan bir renk skalası sunar; hepsi yumuşak, mat bir görünüm için! Tam olarak bunu sergileyen Schwarzkopf Professional'ın göz bebeği renk markası IGORA, hem IGORA ROYAL hem de IGORA VİBRANCE çeşitleri IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay'i geliştirdi. Bu sayede kuaförler aynı tonları kullanarak, ikili sistem uygulama yöntemi kullanabilecek. IGORA'dan ikili sistem uygulamasını destekleyen ilk trend koleksiyonu..


İkili sistem uygulamayı ve yeni röfle koleksiyonunu sergilemek için Schwarzkopf Professional'ın Global Renklendirme Elçisi Lesley Jennison (@lesleyjennison), iki salon servisi yarattı - bu makale ile IGORA Earthy Clay ile renklendirmeye daha yakından takip edebilirsiniz.

 

Salon Servisleri: IGORA ROYAL Earthy Clay ile yatay #alicebantları

Bu geçişli görünüm, yatay #alicebands tekniği kullanılarak uygulanır ve kahverengi tonların sofistike, baştan çıkarıcı bir kombinasyonu kullanılarak oluşturulur. Son görünüm, sıcak ve soğuk tonların harmanlanması ile benzersiz bir renk geçişi sergiliyor.

 

Kullanılan Renkler:

 • RENK 1 IGORA ROYAL 5-65 + IGORA ROYAL Oil Developer 3%/10 Vol. (1:1)
 • RENK 2: IGORA ROYAL 8-65 + IGORA ROYAL Oil Developer 9%/30 Vol. (1:1)
 • RENK 3: IGORA ROYAL Earthy Clay 6-16 + IGORA ROYAL Oil Developer 6%/20 Vol. (1:1)
 • RENK 4: IGORA ROYAL 7-55 + 7-4 (1:1) + IGORA ROYAL Oil Developer 6%/20 Vol. (1:1)
 • RENK 5: IGORA ROYAL Earthy Clay 5-16 + IGORA ROYAL Oil Developer 3%/10 Vol. (1:1)

Bu sofistike, küllü esmer görünümün nasıl oluşturulacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 

1. Adım
 • 1. Adım  
  Saçı gösterildiği gibi ayırın. Arka alt bölümlerle başlayın ve saç diplerine renk 1, saç boylarına renk 4 ve saç uçlarına renk 5'i uygulayın

 

Adım 2
 • Adım 2
  Üç yatay #alicebands oluşturarak, arka alt bölümler boyunca bu tekniğe devam edin

 

Adım 3
 • Adım 3
  Üst bölümler için saç diplerine renk 1, saç boylarına renk 3 ve 4, saç uçlarına renk 5'i uygulayın. Toplamda dört yatay #alicebandı oluşturun.

 

Adım 4
 • Adım 4
  Saç diplerine renk 1, saç boylarına renk 2, 3 ve 4, saç uçlarıma renk 5'i uygulayarak üst bölüme bir adet daha # alicebandı ekleyin

 

Adım 5
 • Adım 5
  Bu tekniğe kalan bölümlerde devam edin

 

Adım 6
 • Adım 6
  Kahküle renk 1'i uygulayın ve 30 dakika bekleyin. Durulama, şampuan, krem uygulayın ve istediğiniz gibi şekil verin


Nereden bilgi alabilirim?
Renk vizyonerlerimizin sırlarını öğrenmek ve en son çığır açan formülleri size en yakın uzman renklendirme seminerinde öğrenin! Yerel eğitim fırsatınızı keşfederek daha fazlasını öğrenin...


SIRADAKİ METİN:

diğer etiketleri