ASK Eğitim Seminerleri Artık Online!

ASK Seminerleri heyecan verici bir dönüşüm geçirerek kuaförlük eğitimini daha da ulaşılabilir bir hale getirdi!


"İcat etme ve yeniden tasarlamak hiç bu kadar
ÖNEMLİ olmamıştı"


– Simon Ellis - Uluslararası Kreatif Direktör
@thesimonellis

 

Gerçek Profesyoneller için Güçlendirici Seminerler
Schwarzkopf Professional‘ın benzersiz eğitim seçenekleri akademi derslerinden özel salon seminerlerine, bölgesel organizasyon ve gösterilere kadar bir dizi yöntemi kapsamaktadır. Şimdi tüm seminerlere Schwarzkopf Professional website'sinde seminer rezervasyon bölümünden tamamen online olarak ulaşabilirsiniz!


Artık ülke websitesini seçini tıklayarak, yeni rezervasyon sisteminde bir bilgi merkezine ulaşabilir ve tüm ASK Education seminer içeriğini görebilir, kolayca seminer yerleri rezerve edebilirsiniz.

 

ASK Eğitim Seminerleri

ASK Education programı kişisel beceri birikimlerine göre ayarlanmış olup üç ana kategoriye ayrılmıştır, böylece kuaförler öğrenim yolculuklarını kolayca kişiselleştirebilirler:

  • Renklendirme
  • Yıkama Alanında Bakım
  • Şekillendirme

Her ders kuaförlük sektörünün her zorluğuna göğüs görebilecek yetenekli ve atik bir sektör yaratmak için tasarlandı... ASK Education seminerleri artık dijitalleştiği için, bilgiler tek tıkla güncellenebilir ve böylece hep en yeni listeleri alabilirsiniz!


Bu yenilikçi online rezervasyon işlevi sayesinde, en yeni ders fırsatlarına ulaşabilir, Akademi lokasyonlarını gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca, Creative Collective bölümünü inceleyerek yaratıcı saç uzmanlarından ilham alabilirsiniz.

 

ASK Eğitim Seminerleri

 

Global Marka Elçileri

Global Marka Elçileri

Dünyadaki en iyi stilist ve renk uzmanlarından oluşan global marka elçilerimiz yetenek, vizyon ve sanatsal bakış açısını bir araya getirirler.

 

 

Global Influencer Kuaförler

Global Influencer Kuaförler

Saç dünyası, sosyal medyayı başarılı bir şekilde kullanan influencer kuaförlerin etkisi altında! Lihn Phan, Emre Ayaksız ve Jenny Strebe de bize bunu, bu sene bir kez daha kanıtlayacaklar.

 

ASK Eğitim Seminerleri

Yarının dijital ihtiyaçlarını bugün öngören, akıllı telefonunuzun ana sayfasına koyacağınız yeni bir FAVORİ İKON yaratıldı; kullanıcılar bir URL girmek zorunda kalmadan veya websitede dolaşmdan hızlıca ve kolayca online rezervasyon bölümüne gidebilir.

 

ASK Eğitim Seminerleri

Siz hala bekliyor musunuz? Haydi, siz de rezervasyon bölümünü keşfedin, evde veya yolda bile olsanız herhangi bir derste yerinizi anında ayırtın!