#ILOVEBLONDME: Kendinden emin. Güçlü. Bireysel. İkonik.

Sarı bir renkten daha fazlasıdır, bir yaşam biçimi, bir tutumdur. Her yaştan sofistike kadınları ve aradıkları premium salonları hedefleyen BLONDME, profesyonel renk uzmanlarına imza sarışın görünümlerinde yardımcı olmak ve sarı saçlarda mükemmelliği elde etmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar. BLONDME, sarışınlığa gerçekten adanmış tek markadır; teknolojisiyle, renk ve bakım yenilikleriyle, tamamen sağlıklı ve güvenli sarışınlık servislerinin keyfini sürmenizi sağlar! Kendinden emin. Güçlü. Bireysel. İkonik.

 

#ILOVEBLONDME: Kendinden emin. Güçlü. Bireysel. İkonik.

 

Schwarzkopf Professional, Global Renk Elçisi Lesley Jennison ile beraber, yeni Global Blondme Elçisi Jack Howard'ı takdim ediyor.


Sıklıkla Balyaj Kralı olarak anılan Jack, Vogue, Tatler, Harper's Bazaar, the Evening Standard ve daha birçokdergi tarafından tavsiye ediliyor. Uluslararası bir Renklendirme Uzmanı olarak Poppy Delevingne, Suki Waterhouse, Abbey Clancy ve Gillian Anderson gibi isimleri kapsayan bir müşteri listesi var ve 2018 yılının Marie Claire Renklendirme Uzmanı seçildi. Jack Howard aynı zamanda İngiltere'yi balyajla tanıştıran isim!


"Global BLONDME Elçisi olarak, sarı saçların ihtiyaçlarına cevap veren, dinamik ve en hızlı büyüyen renk markalarından birine katılmak gerçek bir onur"


– Jack Howard

 

#ILOVEBLONDME: Kendinden emin. Güçlü. Bireysel. İkonik.

 

#ILOVEBLONDME

Bu yıl sarı saç dünyasına adanmış heyecan verici bir kampanya ile BLONDME gücünü kutlamak için bir araya geliyoruz: #ILOVEBLONDME! Her müşteri için en iyi sarıları elde etmek sırları paylaşmayı gerektirir, ve 'sarışın'ın aslında ne kadar çok yönlü olduğunu göstermeyi! Global Elçiler Jack Howard ve Lesley Jennison eşliğinde 8 ICONIC BLONDME görünümü, sarı saçın günlük zorluklarının üstesinden gelmeyi göstermek ve yaratıcılığınıza ilham vermek hazırlanmıştır:

  • Platinum Purityarka arkaya aydınlatma tekniğiyle koyu saç diplerinde en net sarışınlığı elde edin
  • Lived-In Blonde – her saç tipinde, ince ayrımlar tekniğiyle çalışarak koyu tonlardan sarı tonlara dönüşümü yaratın
  • Strawberry Blushpastel tonlama tekniğiyle kişiselleştirilmiş görünümler yaratın
  • Caramel Kiss – çok boyutlu balyaj tekniğiyle müşterilerinizin tepeden tırnağa bir sarışına dönüşmesine yardım edin
  • Cool Fusionkusursuz nötralizasyon tekniğiyle en soğuk sarıları elde edin
  • Blonde Mélangelift'n'cover tekniğiyle doğal saçlarda renk açma ve beyaz kapama işlemi
  • Hollywood Blondeyoğun açma tekniğiyle renkleri açın ve nötralize edin
  • Detoxed Glow canlandırma & kontür tekniğiyle mat sarıları canlandırın

 

ASK Eğitim

Sarı saç ustası olmak ve her zaman kusursuz sarı sonuçlarına dair özgüven ve bilgi kazanmak için Blonde Specialist Bootcamp seminerine katılın. Bu seminer, her sarı saç trendini bir salon görünümüne kolayca çevirerek, bireysel sınırların üstesinden gelmeyi öğretir; Blonde Specialist Bootcamp Semineri, sarışınlık eğitiminde yüksek lisans derecesidir, ayrıca tamamlandığında, gelecekteki salon işinizi artırarak yeteneğinizi dünyaya göstermenizi sağlar!

 

#ILOVEBLONDME: Kendinden emin. Güçlü. Bireysel. İkonik.