#ILOVEBLONDME: BLONDME Elçisi Jack Howard ile tanışın

En güncel sarışınlık trendleriyle her zaman bir adım önde olmaya çalışan Schwarzkopf Professional'ın BLONDME serisi, kuaförleri, her sarı saçın özgün, ikonik, güzel ve kusursuz görünmesini sağlamak için yüksek performanslı ürünler ve sarışınlık teknikleri ile güçlendiriyor! Ödüllü renklendirme uzmanı, Jack Howard, mükemmel sarı saçlar için bu tutkuyu paylaşıyor, bu yüzden BLONDME onu Global marka elçisi olarak ağırlamaktan gurur duyuyor.


Balyaj Kralı olarak anılan Jack, Vogue, Tatler, Harper's Bazaar, the Evening Standard ve daha birçok dergi tarafından tavsiye ediliyor.

 

#ILOVEBLONDME: BLONDME Elçisi Jack Howard ile tanışın

 

Saç Boyama Sanatı: Balyaj


Balyaj bir Fransız kelimesi olup anlamı ‘tarama’ veya ‘boyama’dır. En doğru haliyle Balyaj, renklerin kökten uca çeşitli şekillerde serbest olarak uygulandığı ve sarışınlık dünyasını ele geçiren bir tekniktir!


Jack, Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere dünya çapında Balyaj sanatında birçok kuaförü eğitmiştir, sarışınlık teknikleri ile ilham vermeye ve eğitmeye devam etmektedir. Kendi alanında gerçek bir uzman olan Jack 4 önemli balyaj tekniği geliştirmiştir. Aynı zamanda İngiltere'de balyaj alanında bilirkişi olarak bilinir:


  • Klasik - az bakım gerektiren, uzama sonrası yenilemeye çok ihtiyaç duymayan, yumuşak ve günlük görünümler için serbest balyaj tekniği
  • Yaratıcı- kişiye özel, saçta kontrast ve derinlik yaratmak için müşterinin özel saç kesimi ve stiline özgü çalışma
  • Mikro Balyaj - daha yoğun açılmış bir görünüm arayan müşteriler için
  • Kaliforniya - çeşitli tonları ile saçın çoğunun renkli, diplerin doğal görünümlü olduğu, klasik fakat yoğun bir seçim

Schwarzkopf Professional olarak, 2019/20 yılları boyunca sarışınlar için balyaj tekniklerine güçlü bir şekilde odaklanan Blondme ile Jack'in vizyonunun bir araya gelmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ayrıca, Global BLONDME Elçisi rolüne ek olarak, Jack Simon Ellis ile Essential Looks üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor; sarışın uzmanlığı ve yaratıcılığı ile, sezonun en trend görünümlerini yaratmaya başlıyor!


"Schwarzkopf Professional'ın büyüyen dünyasında gerçek yetenekleri ağırlamak harika. Jack Howard gerçek bir renk ustası. Deneyimi ve yaratıcılığı, sarışın saç ihtiyaçlarına adanmış en hızlı büyüyen renk markamız olan BLONDME dünyasına yeni bir boyut getirecektir."

 

- Simon Ellis, Schwarzkopf Professional'ın Kreatif Direktörü