Trendlab: Ömer Özdemi̇r Ile Igora Vibrance Saçi Nasil-yapilir?

Schwarzkopf Professional TrendLab ekibi, influencer salon sahibi, saç artisti ve renk uzmanı Ömer Özdemir, IGORA VIBRANCE'IN yarı-kalıcı tonlarını kullanarak zengin bir çikolata ve trüf rengi görünümünü yarattı.

 

Trendlab: Ömer Özdemi̇r Ile Igora Vibrance Saçi Nasil-yapilir?

 

TrendLab, dünyanın dört bir yanından gelen saç artistlerinin -saçın sınırlarını gerçekten zorlarken aynı zamanda işbirliği yapabileceği, yaratabileceği ve paylaşabileceği ilham verici bir alandır. TrendLab bu kez Ömer'le, yani dark-to-light lifting yöntemi ve kendi imzası olan "Airtouch" uygulama metodu gibi modern balyaj tekniklerinde uzmanlaşan kuaförle ortaklık kurdu.

 

Trendlab: Ömer Özdemi̇r Ile Igora Vibrance Saçi Nasil-yapilir?

 

Ömer'in yeteneği kuaförlük becerilerinin de ötesine geçiyor. Dijital pazarlama konusunda da bir uzman olan Ömer, müşteri ve arkadaşlarının salon deneyimini daha da ileriye taşımak için oluşturduğu zengin içerikleri @salon_58 Instagram hesabında paylaşıyor. Bu içeriklerden bazıları müşterilerinin öncesi/sonrası fotoğrafları, ilham verici görünümler, stil videoları ve mini nasıl-yapılır (how-to) eğitim videoları.

 

Trendlab: Ömer Özdemi̇r Ile Igora Vibrance Saçi Nasil-yapilir?

 

IGORA VIBRANCE renklendirme uzmanlarının kendi yaratıcılıklarını gerçekten aşmaları için, son teknoloji harikası jel veya krem uygulama seçenekleri olan, yarı-kalıcı saç boyası formülüyle daha fazlasını yapmalarına olanak sağlıyor (do #MORE). Bu teknoloji harikası üründe Nem Koruma Kompleksi, B5 ve B vitaminleri var ve %100 daga fazla INSTAShine parlaklığına sahip! Ömer tam da bu yüzden göz alıcı TrendLab boyasıyla çalışmayı seçti...

 

Trendlab: Ömer Özdemi̇r Ile Igora Vibrance Saçi Nasil-yapilir?

 

Kullanılan IGORA VIBRANCE renkleri:

  • Baz: 4-0 + 4-46 (1:1) + 1.9% / 6 Vol. IGORA VIBRANCE  Activating Lotion
  • Boy ve Uçlar: 6-46 + 1.9% / 6 Vol. IGORA VIBRANCE Activating Lotion
  • Ön kısımlar: 8-46 + 4% / 13 Vol. IGORA VIBRANCE Activating Lotion

Ömer'i, esmer tonlarının son dokunuşlarını yaparken izleyin ve IGORA VIBRANCE'ın gerçek derinliklerini keşfedin:

 

 

IGORA VIBRANCE aynı zamanda ikili uygulamasıyla da renklendirme uzmanlarının başvuracağı ilk ürün. Bu yöntem, kalıcı saç boyasının dip kısımlara uygulanması ve yarı kalıcı boyanın da saç boylarına ve uçlarına uygulanması anlamına gelmekte.


Saçı bu şekilde renklendirmek, saç boylarının ve uçlarının komple boyalı saça göre daha iyi durumda kalmasına olanak sağlıyor. İşlem görmüş bölgelere, kalıcı ürünün verdiği zararı vermeden canlı bir parlaklık ve dokunulası yumuşaklığı sağlıyor! Örneğin (kuru saçta):


Saç dibindeki açık renkli kısımlara IGORA ROYAL uygulayın (10-20 dakika saçta bekletin).
Saçın boy ve uçlarına IGORA VIBRANCE'ı eşit olarak uygulayın (10-20 dakika daha bekletin.


SIRADAKİ METİN:

diğer etiketleri