Eğitici: @theconfessionsofahairstylist ile #newformal Salon Görünümü

#newformal podyum görünümü klasik kaküllü küt kesimin modern bir yorumuna şahit olurken, salon görünümü tamamen ulaşılabilir bir trend seçeneği olan olgun grafik kütü sergiliyor.


Editoryal Elçi, Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair) keskin ancak dokulu modern görünüm için bize serbest kesim ve katlı kesim tekniklerini gösteriyor, Tyler'ın kesimini izlemek için buraya tıklayın:

 

Bir yandan özel konuk ve kuaför influencer Jenny Strebe – namı diğer @theconfessionsofahairstylist – tamamen kullanışlı, farklı fakat klasik, güzel bir renk dönüşümünü bize gösteriyor. Jenny'in renklendirme sanatını nasıl hayata geçirdiğini görmek için videoyu izleyin:

 

Jenny Strebe Hakkında (@theconfessionsofahairstylist)
15 yıldan fazla mesleki deneyimi olan Jenny, saç sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Amerika'daki en iyi saç bloggerlardan olan Jenny, lüks moda dergilerinden günlük 'kolay' stillere kadar çok geniş bir yelpazede görünümler oluşturuyor. Bunu yaparken, örgüler ve topuzlar gibi saç stil yapım videolarıyla kuaförlük sektöründe güçlü bir yer edindi. Jenny'nin eğitime olan tutkusu ve özverisi gerçekten bulaşıcı, bu sayede online ve kuaför sektöründe sadık bir kitlesi oluştu. Jenny hakkında daha fazla bilgi almak için www.theconfessionsofahairstylist.com'u ziyaret edin.


Tüm Essential Looks koleksiyonlarının trend tutoriallarını -tüm salon görünümleri dahil- görmek için, yerel Schwarzkopf Professional temsilcinizle iletişime geçerek Essential Looks Trend Raporu ve Uygulamasını edinin! Eğer zaten trend raporu doğrulama kodunuz varsa, lütfen www.essentiallookscollection.com adresini ziyaret edin.


Bu sırada www.ask-elearning.com adresinden ASK eAcademy'yi ziyaret ederek bu trend görünümde kullanılan ürünleri kapsayan görsel-işitsel öğrenim modüllerini keşfedebilirsiniz.