Schwarzkopf Professional'dan Kuaförlükle İlgili Haberler

HABERLER

Haberdar Olun, Günceli Takip Edin, Hedefi Vurun

 

Schwarzkopf Professional, kuaförlük alanında dünyada olup biten her şeyi, son haberleri ve etkinlikleri size getiriyor. İster en güncel moda haberleri, ister en yeni ünlü trendleri ister muhteşem ürün lansmanlarımızdan biri veya heyecan verici yeni bir salon ortağı olsun, ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız – En son yeniliklere düzenli olarak göz atmayı unutmayın.

Schwarzkopf Professional Haberleri

KARIŞTIR. KIVAMINI TUTTUR. ERİT. MÜKEMMEL RENK KARIŞIMLARINI COLORMELTER İLE DAHA HIZLI ELDE EDİN

Sert çizgilerin ve tek rengin modası geçti! Artık mükemmel renk karışımları moda. Sezonun en çekici görünümleri – pastel dokunuşlar & ombré modası – renkleri kolayca karıştıran ve eriten amaca uygun bir aracın önemini GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR. Birbirinden yetenekli 38 stilistin yardımlarıyla, Schwarzkopf Professional bu aracı geliştirdi. Yeni ColorMelter'e merhaba deyin!

 

Patentli (*patent başvurusu yapılan) ColorMelter aracı, renkleri kusursuz bir şekilde eritmenizi sağlıyor – hem de her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde! Benzersiz eritme paleti ve süngeri sayesinde, iki veya üç rengi tek bir darbede karıştırmanız mümkün. Röfle, gölge, balyaj, ecaille, konturlama ve yüz çerçeveleme için mükemmel. Küresel Renk Elçimiz Lesley Jennison, tek kelimeyle bayıldı. “Harika bir araç! Eşi benzeri yok ve kullanmak çok heyecan verici”, dedi. Tek yapmanız gereken palete renkleri sıkmak, süngerle toplamak ve uygulamak!

 

ColorMelter her türlü renk ürünüyle kullanılabilir ancak en doğal görünümlü renk yoğunluğu için, SKP'nin amonyak içermeyen ESSENSITY serisiyle kullanılmasını öneriyoruz. Ve serinin genişletildiği düşünülecek olursa, şu anda bunun için doğru zamanlama! Şimdi seriye üç yeni seçenek daha eklendi – Caoba, Rose ve Sandal. Eğlence burada bitmiyor! Kusursuz geçişlerle daha çarpıcı, canlı renkler arzu ede müşterilere, ColorMelter'i yoğun IGORA ROYAL renklerimizle birlikte kullanmalarını öneriyoruz!

 

Ve çok daha hızlı ve mükemmel sonuçlar için, uygulama süresini %50'ye kadar azaltan (*folyolarla yapılan standart röfle uygulamasına kıyasla) özel eritme kağıdı folyolarını geliştirdik! ColorMelter sayesinde sert çizgiler, görünür geçişler ve uzun bekleme süreleri geride kaldı. ColorMelter bu sezon kuaförlerin VAZGEÇİLMEZİ olacak!

 

Karıştırın – rengi eritin ve paylaşın! ColorMelter kreasyonlarınızı #ColorMelter & #colormelt hashtaglerini kullanarak Instagram'da bizimle paylaşın. Etkileyici çalışmalarınızı regram edelim. Karıştır. Kıvamını Tuttur. Erit. Çalışmalarınızı heyecanla bekliyoruz!

ColorMelter
OSiS+ Soft Glam

OSiS+SOFT GLAM: GÜZEL FESTİVAL SAÇLARI İÇİN DAĞINIK REVAÇTA

Evet!! Artık plaj, yaz düğünleri ve rock’n roll festivalleri için hazırlanma zamanı! İster çabasız plaj dalgaları, ister dağınık örgüler veya doğal dağınık stiller arzu ediyor olun – OSiS+ Soft Glam her adımda yanınızda olacak. Saçınızın mükemmel görünmesini ve bahar ve yaz trendlerine uygun olmasını sağlamak için seriye iki yeni hero ürün eklendi. OSiS+ Soft Glam Air-Dry Salt Mist, mükemmel bir yaz görünümü için hindistancevizi yağı içeren deniz tuzu katkılı ilk spreydir. Air-Dry Salt Mist, saçı ağırlaştırmadan mükemmel dağınık doku ve tutuş kazandırır ve saça harika bir yumuşaklık verir. Air-Dry Salt Mist, örgü modelleri için ideal bir hazırlık ürünü olarak kullanılabilir. OSiS+ Soft Glam Heatless Wave Gelee, tek kelimeyle m-ü-k-e-m-m-e-l plaj dalgaları yaratmak için yeni vazgeçilmeziniz olacak! Heatless Wave Gelee, ışıltı partikülleri ve sıvı mineraller içeren hafif kıvamlı bir jöledir; saça derinlemesine işleyerek doğal dağınık dalgalar için nem ve parlaklık kazandırır. Dağınık saçlar revaçta –inanılmaz çekicilikte plaj veya festival görünümleri için yeni açık havada kurutma tekniklerimizi deneyin! Havluyla nemi alınmış saça Heatless Wave Gelee veya Air-Dry Salt Mist uyguladıktan sonra örün, bükün – veya ellerinizle şekil verin – ve sonrasında açık havada kurutarak trendlere uygun bir stil elde edin. 

 

Tüm adımların yer aldığı sekiz yeni videoyu izleyerek Fashion Mumblr’dan İngiliz Blog Yazarı Josie ve model Carmen Bruendler’in katkılarıyla hazırlanan yeni temel görünümlerimizden ilham alabilir ve çekici Soft Glam eğitim videolarımıza bir göz atabilirsiniz.

 

Dağınık saçlar revaçta – her yerde – ve en güzel örgüleri, dağınık dokuları ve dağınık dalgaları yaratmak için tek yapmanız gereken iki yeni OSiS+ Soft Glam BFF’yi kullanmak. Muhteşem OSiS+ Soft Glam kreasyonlarınızı #osissoftglam ve #undoneintheair hashtag’leriyle Instagram’da paylaşın – regram için favorilerimizi seçeceğiz! Şimdi en yeni OSiS+ Soft Glam ürünlerimizle modelinize ışıltı katma zamanı!

FIBREPLEX HİKAYESİ

FIBREPLEX nedir? Kimyasal işlemler sırasında saçın zarar görmesini önleyen devrim niteliğinde bir üründür. Uzman kimyagerlerimiz 20 yıldan uzun bir süredir saç telinin yeniden yapılandırılması ve koruyucu teknikler hakkında araştırmalar yapmaktadır. Bu süre zarfında pek çok ürün piyasaya tanıtılmış olup, çalışmalarımız Eylül 2015'te lansmanı yapılan FIBREPLEX ile zirveye ulaşmıştır. 

 

FIBREPLEX'te yer alan son derece etkili temel etkin bileşen, daha üstün developer ürünlere gerek kalmadan, developer derecesini attırmadan, bekleme süresini değiştirmeden veya performanstan ödün vermeden saçın zarar görmesini aktif bir şekilde önleyen "koruyucu" moleküldür. Bu teknolojiye ilişkin ilk patentimiz on yıldan daha uzun bir süre önce alınmıştır ve halen geçerlidir.   

 

FIBREPLEX – Schwarzkopf Professional tarafından devam ettirilecek devrim niteliğinde bir öykü.

FIBREPLEX

FIBREPLEX: ÖDÜN VERMEDEN RENGİNİ AÇIN! HACİM KAZANDIRIN! RENKLENDİRİN!

İşte başladı: Nihayet devrim yaratan bir ürün çıktı ve kuaförlük dünyasında her şeyi değiştirmek üzere! Ürünün adı yakında herkesin dilinde olacak: FIBREPLEX. FIBREPLEX, ton açma ve renklendirme işleminde saç kırılmasını önemli ölçüde azaltan bir bağ güçlendirme sistemidir - %94 oranında!* FIBREPLEX developer uygulama süresinden, ton açmadan ya da nötrleştirmeden ödün vermez, kırılmaya karşı tam bir yeniliktir!

 

Her renk uzmanı bunu yaşamıştır: Müşteri salona girer ve saçının boyanmasını ister, ancak müşterinin saçı yanmıştır ve kaçınılmaz olarak kimyasal kesim yapılmadan daha fazla rengi kaldıramaz. Veya bir başka benzer senaryo: Müşteri tek ziyarette esmerden sarışına geçmek ister, ki çoğu kuaför saça çok büyük zarar verilmeden bunun yapılamayacağını bilir. Kuaförler korkularından ve tedbirli davranmak istediklerinden bu müşterileri reddetmek zorunda kalır. Neyse ki bu senaryolar artık geçmişte kaldı, çünkü FIBREPLEX renk açma, ton açma ya da renklendirme sırasında oluşabilecek zarara karşı saçı şiddetle korur! Görmek inanmaktır ve bu sonuçlara doya doya bakmanız gerekir!

 

Nasıl çalışır: FIBREPLEX üç aşamalı bir sistem kullanır – Bond Booster, Bond Sealer ve Bond Maintainer. FIBREPLEX Bond Booster, herhangi bir renk açma veya renklendirme sisteminin içerisine karıştırılabilen ve güçlü, uzun ömürlü yapısal bağlar oluşturmak için saç tellerini birbirine bağlayan bir ek üründür. En iyi yanı, renklendirme rutinin değişmemesi ve FIBREPLEX’in developer uygulama süresini etkilememesidir. FIBREPLEX Bond Sealer, Bond Booster’ın oluşturduğu bağları mühürleyen ve saça maksimum güç, esneklik ve parlaklık kazandıran derinlemesine bir tedavidir. FIBREPLEX Bond Maintainer, onarılan bağları sürdüren ve saçı yeni hasarlara karşı koruyan, evde yapılan bir bakımdır.

 

Kendinizi çimdiklemeniz gerekiyorsa çekinmeyin, çünkü hayalleriniz gerçek oldu! Kuaförler yeni zorlukları kabul edebilecekler – sadece FIBREPLEX’in mümkün kılacağı şekilde saç boyamaya ve şekillendirmeye cesaret edecekler! Geçmişinizdeki korkularla vedalaşın ve salonunuzda heyecan verici yeni bir hayat geçireceğiniz yılları karşılayın. Schwarzkopf Professional’ın gerçek renk uzmanları YENİ bir devrim yarattı: FIBREPLEX – şimdi edinin ve müşterilerinin imkansıza inanmasını sağlayan ilk kişi kuaför siz olun!

 

*FIBREPLEX'li renk açma hizmeti, FIBREPLEX'siz renk açma hizmeti ile karşılaştırıldığında

BC RENK KORUMA RELANSMAN - SIFIR RENK SOLMA TEKNOLOJİSİ

Mükemmel tonu sonunda buldunuz mu? Şimdi onu sıfır renk solması* ile 'dondurun'! Saç boyasındaki en can sıkıcı sorun şimdi BC Renk Koruma ile çözülüyor. Bir sonraki salon ziyaretine kadar saçlar canlı görünümünü korurken, müşteriler ise ayna ışıltılı, büyüleyici saç renklerine bakmaya doyamıyor.

 

Saç boyası dünyası çok keyifli... Şimdi, yıkama, düzleştirme ya da kurutma gibi günlük saç bakım işlemleri, renk solması için endişelenmeden, keyifle yapılıyor. Salon deneyimi, saçın ihtiyacına özel üç Renk Koruma kürü ile bir üst seviyeye taşınıyor. 5 ya da 10 dakikalık kür, renklendirme sonrasında müşterilere ekspres derin bakım sunuyor. Maksimum koruma ve üstün parlaklık için ise 20 dakikalık delüks kür bulunuyor. Tüm bu Renk Koruma kürleri ile saç renklerinin kalıcılığını koruyabilirsiniz.

 

Peki tüm bu sistem nasıl etki gösteriyor? Yeni araştırmalar gösteriyor ki, saç için ideal pH düzeyi 4.5. Bonacure'ün, üstün renk bakımı ve mükemmel parlaklık için pH 4.5 Dengeleyici Teknoloji'yi formüle dahil ederek Renk Koruma serisini yeniden geliştirmesinin sebebi de bu. Daha önce renk bakımı yalnız saç kütikül'ünü mühürlüyor, renk kaybının önüne geçemiyordu. BC Renk Koruma, yalnız kütikül tabakasını mühürlemekle kalmıyor, aynı zamanda rengi sabitleyerek saçın iç matriks'ini de sıkılaştırıyor. Bu seride, renk pigmentlerini sabitlemeye yardımcı olmak için (farklı saç tipleri için) şampuan, krem, kür ve serumlar bulunuyor. En iyi renk sonuçları için, IGORA ROYAL boyaları ve BC Renk Koruma serisi kullanılması öneriliyor.

 

Görmek inanmaktır...BC Renk Koruma, parlak saç rengini korumak isteyen herkesi kendine inandıracak. Saç bakım teknolojisindeki bu en büyük devrime siz de katılın! Sıfır renk solması günü bugün!

 

*kızıl ton üzerinde denenmiş 100 kişiden 77'sine göre 12 yıkamadan sonra

BC Renk Koruma
BC Güneş Koruma

YENİ BC GÜNEŞ KORUMA LANSMANI

Tüm yaz boyunca güzel saçlar için üçlü koruma sunan Schwarzkopf Professional BC Güneş Koruma serisi ile saçlarınızı uzman ellere bırakın.

Her saç tipine uyacak şekilde tasarlanan YENİ Üçlü Koruma ile BC Güneş Koruma serisi, havalar ısındığında yazın tadını tüm potansiyeli ile çıkarmanızı sağlayacak!

Yaz mevsiminde veya tatillerde saçlar UV ışınlarının, tuzun, klorun ve deniz suyunun zararlı yan etkilerine maruz kalır. YENİ Üçlü Koruma ile BC Güneş Koruma serisi ile saçlar UV filtrelerine, serbest radikallere ve renk solmalarına karşı bu yan etkilerin zararlarından korunur.

BC Güneş Koruma aktif bileşenlerin mükemmel dengeli kombinasyonu ile güneşten zarar görmüş saç ve baş derilerini korur ve onarır. UV filtresi ve ana bileşen Monoi Yağı, E Vitamini ve Amino Cell Rebuild teknolojisi ile birlikte çalışarak hasar görmüş saç yapılarını içeriden dışarıya onarır ve saçları daha fazla hasara karşı korur.

Güneşin, denizin ve kumun tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız eşsiz, suya dayanıklı Parlaklık Yağı saçlarda nem kaybına neden olan kloru ve deniz tuzunu kıyıda bırakacak; siz, güneşin saçınıza vereceği zararlar için endişelenmeden su sporları ile dolu eğlenceli bir yaz geçireceksiniz.

Güneşe maruz kalan saçları nemlendiren yoğun güneş sonrası bakım sistemi ile saçlarınız sağlıklı parlaklığa kavuşacak. Saçta ağırlık yapmayan formüller tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygun ve hareket halindeyken bile mükemmel koruma için seyahat seti şeklinde hazır ambalajları da var.

ÇEK VE SLOVAKYA KUAFÖRLÜK ÖDÜLLERİ 2014

Schwarzkopf Professional Kuaförlük Ödülleri, yakında gerçekleştirilecek Çek ve Slovakya ödülleriyle devam ediyor! Her zamanki gibi, tek bir şeyin sözünü veriyorlar: “Hep birlikte saça tutkuyla bağlılık”.

Heyecan verici ve kaçırılmayacak Çek ve Slovakya Schwarzkopf Professional Kuaförlük Ödülleri için hazırlıklar başladı! Etkinlik bu yıl Prag'da bulunan muhteşem Prumyslovy Sarayı'nda yapılacak.

Etkinlik bu yıl, Schwarzkopf Professional ekibi üyelerinin hazırladığı muhteşem bir Essential Looks Şovu ile ve aynı zamanda da bazı yerel 'kahramanlık' gösterileriyle gerçekten alkışı hak edecek.
Yaratıcılık ve tutkularını göstermek için en üst yaratıcılık seviyesindeki kuaförlük yetenekleri bir araya geldiğinde, rekabet oldukça heyecan verici olacak! İştahları kabartmak için, son yıllardaki şovu 3 kez kazanan Jana Burdova da orada olacak!

Merakla beklenen gala akşamını sunacak olan ünlü moderatör Adela Banášová ile birlikte, bu özel gece, gerçek anlamda gösterişli olacak. Şovun başlaması için sabırsızlanıyoruz!

Schwarzkopf Professional Kuaförlük Ödüllerii - Ünü alın ve sizin olsun!

Çek Ve Slovakya Kuaförlük Ödülleri

Together #apassionforhair

Kuaförlük dünyası; küresel düzeyde teknikler, inovasyonlar ve her geçen gün ortaya çıkan yeni işletme bakış açılarıyla hiç durmadan gelişiyor, büyüyor ve ilerliyor. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutarak, iş ortaklarımız olan kuaförlere başarılı bir salon işletmesi için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya kendimizi adadık. Hepsi birer ilham kaynağı olan, birbirinden farklı sosyal medya kanallarımız sayesinde, kuaförlükteki en son yenilikleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 7 gün 24 saat, oyunun hep bir adım ilerisinde olmak için sosyal medya kanallarımızı kullanmanızı öneriyoruz.