Schwarzkopf Professional'dan Kuaförlükle İlgili Haberler

HABERLER

Haberdar Olun, Günceli Takip Edin, Hedefi Vurun

 

Schwarzkopf Professional en yeni haberleri, olayları ve kuaför dünyasında olup biteni size getiriyor. Biz son çıkan Essential Looks koleksiyonumuzdaki en yeni trendleri gösteriyoruz, fantastik ürün lansmanlarımızdan birini getiriyoruz ya da yeni heyecan verici bir ortak bildiriyoruz, ihtiyacın olan her şeyi burada bulabilirsin - en yeni gelişmeleri takip etmek için düzenli olarak kontrol etmeyi unutma! 

Schwarzkopf Professional Haberleri

BUGÜNÜN BALYAJINDA BLONDME BAĞ GÜÇLENDİRİCİ PREMIUM CLAY AÇICI İLE USTALAŞ

Schwarzkopf Professional'ın son derece hassas ve doğal görünümlü modern sarışın sonuçlar için Entegre Bond Enforcing Teknolojisine sahip bağ güçlendirici, ilk Premium Clay Açıcı'sını keşfedin.

 

Free-hand tekniği ile modern bir sarışın görünümü yaratmak, hiç olmadığı kadar kolay, hızlı ve daha etkili!

 

BLONDME'nin Bond Enforcing ağ Güçlendirici Premium Clay Açıcısı, kolayca yayılan ve benzersiz yumuşak-katı formülü ile tam bir hassasiyet sağlayan entegre Bond Enforcing Teknolojisine sahip bağ güçlendirici ilk kil bazlı açıcıdır.

 

Klasik açıcıları kullanmak yerine, birinci sınıf yumuşak-katı formülü ile saçta maksimum açma sağlarken, açıcı sayesinde saçın nemli kalmasını sağlayan bir dış katman oluşturur. Entegre Bond Enforcing Teknolojisi, 7 tona kadar açma sağlarken, aynı zamanda güçlü yapısal bağlar sağlar.

 

Sorunsuz, trend bir balyaj görünümüne BLONDME Bağ Güçlendirici Premium Clay Açıcı ile ulaşmak için BLONDME Elçisi Jack Howard tarafından hazırlanan Caramel Kiss öğretici videomuzu izleyin.

 

Kendi oluşturduğunuz güzel balyaj sonuçlarınızı bizimle #ILOVEBLONDME etiketi ile paylaşmayı unutmayın.

 

BLONDME'nin dünyasından esinlenin...

 

EMİN, GÜÇLÜ, BİREYSEL, İKONİK.

YARININ SOĞUK KAHVE TONLARINI BUGÜNDEN IGORA ASHY CEDAR VE EARTH CLAY İLE OLUŞTURUN

Kahve renk tonu zenginliğini keşfedin! Yeni IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay tonları, IGORA portföyünün soğuk, mat ve nötr ton yönlerinden zenginleştirmiş, modern, pudralı kahvelere sahip!

 

Tüm kuaför ve müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için hem kalıcı (IGORA ROYAL) hem de demi-kalıcı (IGORA VIBRANCE) ürün çeşitlerinde mevcut olan IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay renk tonları ile ikili sistem uygulamasına uyumlu ilk trend koleksiyonunu deneyimleyin.

 

IGORA Ashy Cedar, özellikle daha koyu bazları açarken veya vurgularken nötr ve mat kahve sonuçlar için IGORA'nın en güçlü nötrleştirici renk tonlarını sunar. IGORA Earthy Clay, sofistike ve sedefli bir görünüm için yumuşak, toprak ve tozlu kahve tonlara sahiptir ve çıplak güzelliği arttırır!

 

"IGORA Earthy Clay ve Ashy Cedar tonlarıyla modern görünümler yaratmayı seviyorum. Hoş ve soğuk tonlar; çalışması çok güzel ve nötr kahveler önde..." Schwarzkopf Professional Global Renk Temsilcisi, Lesley Jennison.

 

Global Renk Elçimiz Lesley Jennison'la tanışmak ve ilham verici yeni renk tonlarıyla IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay neler yapılabileceğini görmek için videoalarımızı izleyin, #aliceband tekniğinin salonlarda uygulanması hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay tonlarının mükemmel yumuşak kahve renk sonuçlarını deneyimleyin... Sonbahar/Kış sezonları için mükemmel!

ESSENTIAL LOOKS: CREATING TOMORROW'S COLOUR TODAY KOLEKSİYONU

Schwarzkopf Professional'ın Essential Looks dergisiyle en son trendleri keşfedin. Bu sezonun saç trendleri aşırılıklara, renklere ve çelişkilere odaklanıyor. Bizim yepyeni Sonbahar/Kış 2:2019 koleksiyonumuzda bu trendler dünyanın en vizyoner saç artistleri tarafından cutting-edge görünümlere dönüştürülüyor.

 

Creating Tomorrow's Colour Today Koleksiyonu üç trendle sekiz görünüm sergiliyor:

 

Color Clash cesur tonları, göz alıcı ve güçlü silüetlerle beraber düzensiz ayrımlar ve kontrast dokular ile elde edilen asimetrik güzellik sunar.

 

Urbaganza havalı, kendinden emin, umursamaz, şehrin özgün tavrını ön plana çıkarıyor. Normlar sarsılıyor, beklenmedik kombinasyonlar ile klasikler korkusuzca yeniden yorumlanıyor.

 

Texture Tension saydamlık ve sadelik temellidir, bu sayede bazen "az çoktur" felsefini tam olarak yansıtır.

 

Koleksiyon yüksek moda tutkunları ve modaya tepkili bireyler arasında bir denge sağlıyor.

 

"Herkesin yaratıcılığını ve özgünlüğünü kullanarak, olmak istedikleri kişi olma özgürlüğüne sahip olduğu, kendini ifade ettiği çeşitlilikler barındıran yeni dünya düzeni. Değişim hissedilirken, herşeyin içinde bir otantikliğe ihtiyaç duyuyoruz." Schwarzkopf Professional Global Kreatif Direktörü, Simon Ellis

 

Creating Tomorrow's Colour Today Koleksiyonuyla hayal et, gerçekleşsin!

 

SHAPING FUTURES YOLCULUĞU

Schwarzkopf Professional, global girişimini yepyeni bir belgesel dizisinde sergiliyor.

 

Schwarzkopf Professional, STK'lar ve kuaför network'ü ile uzun süredir devam eden ortaklıkları sayesinde, Shaping Futures kuaförlük eğitim programı ile sosyal olarak dezavantajlı genç yetişkinlerin yaşamlarını değiştiriyor.

 

Schwarzkopf Professional, “Inside Shaping Futures” belgeselini yayınlayarak, bu sosyal girişime katılan herkesin inanılmaz çabalarını kutlamaktan ve dünyadaki yüzlerce hayata getirdiği farkı vurgulamaktan gurur duyar. Belgesel, sizi Shaping Futures'ın duygusal dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Belgesel, STK'lar, eğitmen kuaförler, Schwarzkopf Professional partnerleri ve Shaping Futures öğrencilerinin görüntülerini bir araya getirerek oluşturulmuştur.

 

"Bu, hepimiz için oldukça benzersiz bir deneyim… öğrencilerin öğrenmek ve yaşamlarında ilerlemek için tutkuları, eğitim deneyimi onlar için olduğu gibi bizim için de aynı derecede dokunaklı.” – Coralie Loth, Schwarzkopf Professional Shaping Futures Yöneticisi

 

Dört bölümden oluşan belgesel serisine göz atın ve eğitimin gücünü keşfedin.

BLONDME Detoxifying System

BLONDME DETOXIFYING SYSTEM ILE SARI SAÇLARIN PARLAKLIĞINI ARTIRIN

Schwarzkopf Professional'ın C Vitamin'nin gücünden yararlanılarak üretilen ilk sarışınlık iyileştirme servisi!

 

Hava kirliliği, toz ve sert su mineralleri, kimyasal olarak işlem görmüş sarı saçlara mat bir görünüm ve yeşil tonlu bir yansıma verir. BLONDME Detoxifying System, sadece donuk, kızıl veya yeşil tonlu görünümleri önlemek için değil aynı zamanda saçları çevresel hasarlardan korumak için de formüle edilmiştir.

 

Üç adımlı sistem; kir ve mineral birikimini önleyen Arındırıcı ve Bağ Yapıcı Şampuan, BLONDME Keratin Restore Bonding Mask ile karıştırıldığında C Vitamini ile parlaklık sağlayan Vita C Shot ve saçları çevresel hasarlardan koruyan hafif, koruyucu mist İki Fazlı Bağ Oluşturucu ve Koruyucu Sprey'den oluşur.

 

Seri, saç lifi içinde yeni bağlar oluşturmaya yardımcı olan entegre bağ güçlendirici teknolojisine sahiptir. İçeriğindeki C Vitamini, Amino Asit kompleksi, Allantoin ve Malik Asit, detoks edici özellikleriyle bilinir.

 

BLONDME Detoxifying System ile saçı canlandırıp korurken, sağlıkla ışıldayan ve parlak sarılar elde edin.

GELECEĞİN RENK TONUNU BUGÜN YARATIN

Schwarzkopf Profesyonel olarak her zaman yüksek performanslı ve çeşitliliği fazla ürünler sunmayı hedefliyoruz. Yeni teknolojiler ve formülasyonlar sayesinde yarı kalıcı yeni saç boyamız IGORA VIBRANCE artık çok DAHA FAZLASINI yapabilir!

 

Nemlendirici etkili yarı-kalıcı saç boyası IGORA VIBRANCE'ın jel veya kreme dönüşebilen sıvı formülü sayesinde artık kuaförler müşterilerine daha fazla servis imkanı sunarken, müşteriler ise daha fazlasını talep edebilir.

 

...DAHA FAZLA Performans, DAHA Kolay Uygulama, DAHA FAZLA Servis Seçeneği, DAHA FAZLA Renk Tonu!

 

AQUAXYL™ Teknolojisi ile zenginleştirilen Nem Koruma Bileşenleri, her bir saç lifinin iç yapısını dengelemek için saçın iç nem seviyesini kontrol eder. Bu saç kırılmasına karşı korur ve canlı bir parlaklıkla, eşit bir renk sonucu için temiz bir yüzey oluşturur!

 

Pigment içermeyen formülü ile IGORA VIBRANCE serisinde yer alan Clear 0-00; renklendirme servislerinden sonra veya direkt doğal saç üzerinde tek başına kullanıldığında parlaklık servisi olarak kullanılabilir. Ayrıca, renk tonları ile karıştırılarak kullanıldığında pastel ton elde etme veya ton hafifletme servisi olmak üzere farklı servis imkanları da sunar. Yeni IGORA VIBRANCE serisi 43 ayrı renk tonu seçeneğine sahip.

 

IGORA VIBRANCE sunduğu farklı ve kişiye özel servisler sayesinde, saç rengine uzun süre bağlı kalmak istemeyip, saçlarında değişiklik isteyen veya yeni deneyimlere açık olan müşterilere sunmanız için DAHA FAZLA iş fırsatı sağlar.

 

IGORA VIBRANCE görünümlerini keşfedin!

IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes

BC BONACURE WEBSITESI ILE #BELIEVEINCONFIDENCE DIYOR, GÜVENE INANIYORUZ.

Yeni BC Bonacure serisini ve sizin için hazırlanan BC Bonacure web sitesini keşfetme zamanı.

 

Saç Bakım dünyasına adım atın; her saç tipi için özelleştirilmiş mükemmel çözümlere ulaşın. Çığır açan Micellar Teknolojisi ile cilt bakımından ilham alan ürünler güzel görünme ve hissetme konusundaki özgüveninizi yenileyecek.

 

Saç bakımı konusundaki kararsızlıklarını ve sırlarını paylaşan ve en son BC ürünlerini test eden bloggerlar ile tanışın. Caroline Silta, Alexander Pereira ve Jüli Mery, güzelliğin onlar için ne anlama geldiğini ve saçlarının neden kendilerine güven verdiğini anlatıyorlar.

 

Peki, sen neyi bekliyorsun, bugün BC Bonacure web sitesini keşfet!

YENI OIL ULTIME İLE SAÇINIZI VE ZİHNİNİZİ YENİDEN DENGELEYİN

Günlük hayatın baskısı, fiziksel ve zihinsel iyi hal üzerinde olumsuz etki yaratarak strese, baş ağrılarına ve yorgunluğa sebep olabilir. Gün geçtikçe daha fazla kişi zihin, vücut ve ruhu dengelemek için Temel Yağların iyileştirici gücüne yönelmektedir. Günlük stresten uzaklaşma sunan harmoni vahası sunmak için, yeni premium saç bakımı markamızı sunuyoruz: Oil Ultime.

 

Modern aromaterapiden ilham alan Oil Ultime, kıymetli Temel yağlar ve %100 doğal, saflaştırılmış yağlar ile geliştirilmiş olup saçı, saç derisini ve zihni YENİDEN dengeleyecek ve YENİDEN aydınlatacak.

 

Salon Harmoni Seremonisi, Temel Yağları peeling etkisi sağlayan saç derisi masajı ile birleştirerek saçı güzelleştirir ve zihni dengeler.

 

Her salon seremonisi, lüks Lotus Çiçeği Ekstraktı ve değerli Argan Kabuğu parçacıkları içeren, pürüzleri gideren ve tıkanmış gözenekleri açan Oil Ultime Oil-In-Scrub ile kombine edilmektedir.

 

İçten dışa yansıyan güzellik için, sonrasında saç yüksek performanslı ve hafif yağ formülleri ile ince ve orta telli saçlar için (Oil Ultime Marula & Gül Yağı serisi) veya orta ve kalın telli saçlar için (Oil Ultime Argan & Frenk İnciri Yağı serisi) seriler ile temizlenir ve güzelleştirilir.

 

Son olarak, bitirici bir dokunuş olarak, tamamlayıcı Oil Ultime Finishing Oil servisi seçilerek saçı ışıltılı ve yumuşak hale getirir.

 

İç ve dış güzelliğinizi Oil Ultime ile bugün keşfedin.

Oil Ultime
GOODBYE YELLOW

GOODBYE YELLOW ZAMANI

Soğuk sarı trendinin hız kesmeden yükselişine devam ettiği bugünlerde, hem kuaförler hem de müşteriler için gerçek, net bir sarı tonu yaratmanın ve korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz - işte bu nedenle GOODBYE YELLOW'u yarattık!

 

GOODBYE YELLOW, bizim ilk yoğun pigmentli, nötralizasyon şampuanımızdır. SLS/SLES sülfatları içermeyen bu ürün, sarı zemin tonlarının etkisini gidermek ve nötralize etmek için anında ton kazandırma etkisiyle birlikte nazik bir temizleme performansı gösterir.

 

GOODBYE YELLOW kuaförler için, salonda basit ve hızlı pigmentli bakım tonlama servisleri yaratır - bu servis nötralizasyon, tonlama veya renk düzeltmeleri için idealdir. Müşteriler için, evde sarıların bakımı konusunda mükemmel çözüm sunar - salon ziyaretleri arasında soğuk sarıları canlandırır.

 

GOODBYE YELLOW'un avantajlarını inceleyin ve en soğuk sarışın görünümlerini bugünden keşfedin!

Together #apassionforhair

Kuaförlük dünyası; küresel düzeyde teknikler, inovasyonlar ve her geçen gün ortaya çıkan yeni işletme bakış açılarıyla hiç durmadan gelişiyor, büyüyor ve ilerliyor. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutarak, iş ortaklarımız olan kuaförlere başarılı bir salon işletmesi için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya kendimizi adadık. Hepsi birer ilham kaynağı olan, birbirinden farklı sosyal medya kanallarımız sayesinde, kuaförlükteki en son yenilikleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 7 gün 24 saat, oyunun hep bir adım ilerisinde olmak için sosyal medya kanallarımızı kullanmanızı öneriyoruz.