Please allow cookies
Schwarzkopf Professional'dan Kuaförlükle İlgili Haberler

HABERLER

Haberdar Olun, Günceli Takip Edin, Hedefi Vurun

 

Schwarzkopf Professional en yeni haberleri, olayları ve kuaför dünyasında olup biteni size getiriyor. Biz son çıkan Essential Looks koleksiyonumuzdaki en yeni trendleri gösteriyoruz, fantastik ürün lansmanlarımızdan birini getiriyoruz ya da yeni heyecan verici bir ortak bildiriyoruz, ihtiyacın olan her şeyi burada bulabilirsin - en yeni gelişmeleri takip etmek için düzenli olarak kontrol etmeyi unutma! 

Schwarzkopf Professional Haberleri

IGORA #ROYALTAKEOVER LUCID NOCTURNES

2018 yılı, Schwarzkopf Profesyonel için laboratuvarlarımızda yaptığımız işbirlikleri demek! IGORA ROYAL LABORATUVARLARI'nın kapısı açıldıktan sonra, halihazırda iki harika IGORA #RoyalTakeOver işbirliği gördük- Dusted Rouge ve Disheveled Nudes.

 

Şimdiyse, Schwarzkopf Profesyonel'in Kuzey Amerikalı Renk Direktörü Rossa Jurenas (@rossajurenas) ve Kaliforniyalı Renk-Trendsetter'ı Linh Phan (@Bescene) tarafından yaratılan baştan çıkarıcı Lucid Nocturnes tonları, geceyi fethediyor.

 

Lucid Nocturnes altı derin, baştan çıkarıcı, yüksek pigmentli, ve gece tonlarından oluşan, punk stilinde ve parlak bitişli bir koleksiyon. Rossa Jurenas ve Linh Phan kreatif bir ilham yaratarak, koyu tonlara gotik bir dokunuş ve parlak kontrastlarla modern bir duruş getiriyor.

 

Lucid Nocturnes renk koleksiyonunu yakından inceleyin ve bizim renk laboratuvarlarımızın en yeni keskin işbirliğinden ilham alın.

Essential Looks

ESSENTIAL LOOKS: #REDEFINING YOU KOLEKSIYONU

Tüm gözler Schwarzkopf Profesyonel'in Essential Looks 2:2018 sayısının içindeki en yeni saç ve moda trendlerinde; bu sezon, tamamen özgünlükle ilgili çünkü Schwarzkopf Profesyonel sizin evreninize özgü DÖNÜŞÜM basıkısını yayınlıyor.


Schwarzkopf Profesyonel'in Global Influencerlar ve Uluslararası Saç Uzmanları ile işbirliği ve aynı zamanda orijinal önce-dijital yaklaşımı ile, bu Essential Looks Koleksiyon'u kuaförlerin ve müşterilerinin iletişimini ve en güncel saç ve moda paylaşımlarını YenidenTanımlıyor.


Bu sezonun koleksiyonu altı büyüleyici görünümü üç trend üzerinden sunuyor:


#globaltribe tamamen özgünlüğü öne çıkarmakla ilgili- global yerlilerin doğunun folklorik esintisini modaya taşımasıyla oluşuyor.

 

#newformal çağdaş bir yaklaşımla, güçlü giyim ve keskin stilleri ortaya çıkarıyor: oversized silüetler, blok parlak renkler ve keskin hatlar.

 

#lucidnocturnes ortak laboratuvar projesini güçlendirmeye devam ediyor, iki renk ustası baştan çıkarıcı ve gece boyu parlayan gece renklerine kendi yorumlarını katıyor.


Şimdi #REdefining You Koleksiyonu ile kendi evreninizi keşfetme zamanı!

ESSENTIAL LOOKS REINVENTING HAIR KOLEKSIYONU

Essential Looks 1:2018 koleksiyonunda geleceğe umutla bakıyor: Saçı YENİDEN Tasarlayın. Bu sezon, 120 yıllık uzmanlığımızı, saçı YENİDEN tasarlamak, YENİDEN hayal etmek ve YENİDEN ilham vermek için dört yeni trend ile birleştiriyoruz:

 

RANDOM REBEL kendini ifade edebilmeyi, özgürlüğü ve asi kültürünü yansıtıyor.

 

REAL ME özgün, gerçek hayatı yansıtan doğalın her tonunu ortaya koyuyor.

 

BEYOND BORDERS uluslararası konumumuzu, tavrın her şey olduğu ve tek kuralın hiç bir kural olmadığı çok kültürlü yeni jenerasyonu yansıtıyor.

 

IGORA #RoyalTakeOver, dünyaca ünlü influencerlar ve dünyanın önde gelen renk uzmanlarının birlikte yarattıkları görünümleri kutluyor.

 

Schwarzkopf Profesyonel Uluslararası Kreatif Direktörü Simon Ellis, koleksiyonu anlatıyor:

 

"Sektörümüzde hepimiz devamlı olarak saçı her yönden YENİDEN tasarlıyoruz, bu gelişmemizin ve büyümemizin en önemli yolu. Schwarzkopf Professional olarak bugün ve her gün, ilham veriyor, yaratıyor ve her zaman büyük hayaller kuruyoruz. Bu yüzden bu sezonun REinventing Hair Koleksiyonu'nu sizlerle paylaştığımız için çok heyecanlıyız... Dünyamız artık hızlı, öfkeli ve yepyeni bir dünya. Ve biz burada, gerçekten önem arz eden trendlerin altına imzamızı atıyoruz!"

 

REinventing Hair Koleksiyonumuza göz atın.

IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes

BC BONACURE WEBSITESI ILE #BELIEVEINCONFIDENCE DIYOR, GÜVENE INANIYORUZ.

Yeni BC Bonacure serisini ve sizin için hazırlanan BC Bonacure web sitesini keşfetme zamanı.
 

Saç Bakım dünyasına adım atın; her saç tipi için özelleştirilmiş mükemmel çözümlere ulaşın. Çığır açan Micellar Teknolojisi ile cilt bakımından ilham alan ürünler güzel görünme ve hissetme konusundaki özgüveninizi yenileyecek.
 

Saç bakımı konusundaki kararsızlıklarını ve sırlarını paylaşan ve en son BC ürünlerini test eden bloggerlar ile tanışın. Caroline Silta, Alexander Pereira, Sendi Skopljak ve Jüli Mery , güzelliğin onlar için ne anlama geldiğini ve saçlarının neden kendilerine güven verdiğini anlatıyorlar.


Peki, sen neyi bekliyorsun, bugün BC Bonacure web sitesini keşfet!

OSİS+ MADE TO GO HIGHER ILE HACMI YENIDEN TANIMLAMA ZAMANI.

OSiS + MADE TO GO HIGHER ile hacimli saçlara start veriyoruz: Bu yeni köpük serisi, hem kuaför salonlarında hem evde büyüleyici, uzun süre kalıcı güzel ve kendine özgü görünümler elde edilmesini sağlıyor.
 

Yeni yükselişe geçen trendlerin bile bir adım önüne geçen OSİS+'ın bu yeni styling koleksiyonu, en büyük ve hacimli saçların bile kolay elde edilebileceğini gösteriyor.
 

Schwarzkopf Profesyonel Global Styling Elçisi Richard Ashforth, yüksek performanslı üç modern köpüğü kullanarak, çok yönlülüğünüzü yansıtacak üç yeni görünüm yarattı:
 

OSiS + Grip ile Quiffed: Kocaman bir hacim ve heybetli, sağlam görünümler
OSiS + Fab Foam ile Glunge: Dokulu görünümler için bir klasik
OSiS + Topped Up ile Freeflow: Doğal görünümlü hacim yaratmak için ideal.
 

"Hacimli saç, karakteri ortaya koymak için harika bir yoldur: minimal, düz, doğal, hareketli, büyük ve cesur. OSiS+ MADE TO GO HIGHER serisi, her şekil ve zevke uygun hacim sağlıyor." - Richard Ashforth.
 

Daha iyisine ulaşmak için ilham alın, OSiS + MADE TO GO HIGHER serisini keşfedin!

IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes

TREND UYARISI: IGORA #ROYALTAKEOVER DISHEVELED NUDES

2018 boyunca IGORA #RoyalTakeOver, dünyanın en ilham verici kuaför influencerlarının dünyanın önde gelen renk uzmanları ile takım olmasına şahit olacak. Nisan ayında IGORA #RoyalTakeOver bizlere, İngiltereli Schwarzkopf Profesyonel Renk Elçisi Lesley Jennison ve Brezilyalı Renk Uzmanı Jean Philippe Santos'un güçlerini birleştirerek yarattıkları DUSTED ROUGE serisini sundu.

 

Şimdi IGORA #RoyalTakeOver birlikte yaratım hikayesi DISHEVELED NUDES ile; pudramsı renk paletinin kontrast ve karakter ekleyenerek iddialı bej tonlarına dönüştüğü yeni koleksiyon ile devam ediyor.


DISHEVELED NUDES Avustralyalı Uluslararası Schwarzkopf Profesyonel Elçisi Matt Clements ve İspanyol Renk Vizyoneri ve X-Presion Creativos üyesi Jorge Cáncer tarafından yaratılmıştır. Birleştirdikleri ilham ve yaratıcı süreçleri, bej tonlar üzerine yeni bir bakış geliştirmelerini sağladı: eklenen mavi ve yeşiller ile tonları güçlü ve iddialı tutarken, aynı zamanda yumuşak olmalarını sağlayan yenilikçi nüanslar modern bej'e mükemmel bir yaklaşım kazandırdı.


DISHEVELED NUDES tonları ile yaratılan ilham verici görünümleri bugün keşfedin!

YENI OIL ULTIME İLE SAÇINIZI VE ZİHNİNİZİ YENİDEN DENGELEYİN

Günlük hayatın baskısı, fiziksel ve zihinsel iyi hal üzerinde olumsuz etki yaratarak strese, baş ağrılarına ve yorgunluğa sebep olabilir. Gün geçtikçe daha fazla kişi zihin, vücut ve ruhu dengelemek için Temel Yağların iyileştirici gücüne yönelmektedir. Günlük stresten uzaklaşma sunan harmoni vahası sunmak için, yeni premium saç bakımı markamızı sunuyoruz: Oil Ultime.


Modern aromaterapiden ilham alan Oil Ultime, kıymetli Temel yağlar ve %100 doğal, saflaştırılmış yağlar ile geliştirilmiş olup saçı, saç derisini ve zihni YENİDEN dengeleyecek ve YENİDEN aydınlatacak.


Salon Harmoni Seremonisi, Temel Yağları peeling etkisi sağlayan saç derisi masajı ile birleştirerek saçı güzelleştirir ve zihni dengeler.


Her salon seremonisi, lüks Lotus Çiçeği Ekstraktı ve değerli Argan Kabuğu parçacıkları içeren, pürüzleri gideren ve tıkanmış gözenekleri açan Oil Ultime Oil-In-Scrub ile kombine edilmektedir.


İçten dışa yansıyan güzellik için, sonrasında saç yüksek performanslı ve hafif yağ formülleri ile ince ve orta telli saçlar için (Oil Ultime Marula & Gül Yağı serisi) veya orta ve kalın telli saçlar için (Oil Ultime Argan & Frenk İnciri Yağı serisi) seriler ile temizlenir ve güzelleştirilir.


Son olarak, bitirici bir dokunuş olarak, tamamlayıcı Oil Ultime Finishing Oil servisi seçilerek saçı ışıltılı ve yumuşak hale getirir.


İç ve dış güzelliğinizi Oil Ultime ile bugün keşfedin.

Oil Ultime
GOODBYE YELLOW

GOODBYE YELLOW ZAMANI

Soğuk sarı trendinin hız kesmeden yükselişine devam ettiği bugünlerde, hem kuaförler hem de müşteriler için gerçek, net bir sarı tonu yaratmanın ve korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz - işte bu nedenle GOODBYE YELLOW'u yarattık!


GOODBYE YELLOW, bizim ilk yoğun pigmentli, nötralizasyon şampuanımızdır. SLS/SLES sülfatları içermeyen bu ürün, sarı zemin tonlarının etkisini gidermek ve nötralize etmek için anında ton kazandırma etkisiyle birlikte nazik bir temizleme performansı gösterir.


GOODBYE YELLOW kuaförler için, salonda basit ve hızlı pigmentli bakım tonlama servisleri yaratır - bu servis nötralizasyon, tonlama veya renk düzeltmeleri için idealdir. Müşteriler için, evde sarıların bakımı konusunda mükemmel çözüm sunar - salon ziyaretleri arasında soğuk sarıları canlandırır.


GOODBYE YELLOW'un avantajlarını inceleyin ve en soğuk sarışın görünümlerini bugünden keşfedin!

Together #apassionforhair

Kuaförlük dünyası; küresel düzeyde teknikler, inovasyonlar ve her geçen gün ortaya çıkan yeni işletme bakış açılarıyla hiç durmadan gelişiyor, büyüyor ve ilerliyor. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutarak, iş ortaklarımız olan kuaförlere başarılı bir salon işletmesi için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya kendimizi adadık. Hepsi birer ilham kaynağı olan, birbirinden farklı sosyal medya kanallarımız sayesinde, kuaförlükteki en son yenilikleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 7 gün 24 saat, oyunun hep bir adım ilerisinde olmak için sosyal medya kanallarımızı kullanmanızı öneriyoruz.