Schwarzkopf Professional'dan Kuaförlükle İlgili Haberler

HABERLER

Haberdar Olun, Günceli Takip Edin, Hedefi Vurun

 

Schwarzkopf Professional en yeni haberleri, olayları ve kuaför dünyasında olup biteni size getiriyor. Biz son çıkan Essential Looks koleksiyonumuzdaki en yeni trendleri gösteriyoruz, fantastik ürün lansmanlarımızdan birini getiriyoruz ya da yeni heyecan verici bir ortak bildiriyoruz, ihtiyacın olan her şeyi burada bulabilirsin - en yeni gelişmeleri takip etmek için düzenli olarak kontrol etmeyi unutma! 

Schwarzkopf Professional Haberleri
Essential Looks

ESSENTIAL LOOKS: #REDEFINING YOU KOLEKSIYONU

Tüm gözler Schwarzkopf Profesyonel'in Essential Looks 2:2018 sayısının içindeki en yeni saç ve moda trendlerinde; bu sezon, tamamen özgünlükle ilgili çünkü Schwarzkopf Profesyonel sizin evreninize özgü DÖNÜŞÜM basıkısını yayınlıyor.


Schwarzkopf Profesyonel'in Global Influencerlar ve Uluslararası Saç Uzmanları ile işbirliği ve aynı zamanda orijinal önce-dijital yaklaşımı ile, bu Essential Looks Koleksiyon'u kuaförlerin ve müşterilerinin iletişimini ve en güncel saç ve moda paylaşımlarını YenidenTanımlıyor.


Bu sezonun koleksiyonu altı büyüleyici görünümü üç trend üzerinden sunuyor:


#globaltribe tamamen özgünlüğü öne çıkarmakla ilgili- global yerlilerin doğunun folklorik esintisini modaya taşımasıyla oluşuyor.

 

#newformal çağdaş bir yaklaşımla, güçlü giyim ve keskin stilleri ortaya çıkarıyor: oversized silüetler, blok parlak renkler ve keskin hatlar.

 

#lucidnocturnes ortak laboratuvar projesini güçlendirmeye devam ediyor, iki renk ustası baştan çıkarıcı ve gece boyu parlayan gece renklerine kendi yorumlarını katıyor.


Şimdi #REdefining You Koleksiyonu ile kendi evreninizi keşfetme zamanı!

ESSENTIAL LOOKS REINVENTING HAIR KOLEKSIYONU

Essential Looks 1:2018 koleksiyonunda geleceğe umutla bakıyor: Saçı YENİDEN Tasarlayın. Bu sezon, 120 yıllık uzmanlığımızı, saçı YENİDEN tasarlamak, YENİDEN hayal etmek ve YENİDEN ilham vermek için dört yeni trend ile birleştiriyoruz:

 

RANDOM REBEL kendini ifade edebilmeyi, özgürlüğü ve asi kültürünü yansıtıyor.

 

REAL ME özgün, gerçek hayatı yansıtan doğalın her tonunu ortaya koyuyor.

 

BEYOND BORDERS uluslararası konumumuzu, tavrın her şey olduğu ve tek kuralın hiç bir kural olmadığı çok kültürlü yeni jenerasyonu yansıtıyor.

 

IGORA #RoyalTakeOver, dünyaca ünlü influencerlar ve dünyanın önde gelen renk uzmanlarının birlikte yarattıkları görünümleri kutluyor.

 

Schwarzkopf Profesyonel Uluslararası Kreatif Direktörü Simon Ellis, koleksiyonu anlatıyor:

 

"Sektörümüzde hepimiz devamlı olarak saçı her yönden YENİDEN tasarlıyoruz, bu gelişmemizin ve büyümemizin en önemli yolu. Schwarzkopf Professional olarak bugün ve her gün, ilham veriyor, yaratıyor ve her zaman büyük hayaller kuruyoruz. Bu yüzden bu sezonun REinventing Hair Koleksiyonu'nu sizlerle paylaştığımız için çok heyecanlıyız... Dünyamız artık hızlı, öfkeli ve yepyeni bir dünya. Ve biz burada, gerçekten önem arz eden trendlerin altına imzamızı atıyoruz!"

 

REinventing Hair Koleksiyonumuza göz atın.

IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes

BC BONACURE WEBSITESI ILE #BELIEVEINCONFIDENCE DIYOR, GÜVENE INANIYORUZ.

Yeni BC Bonacure serisini ve sizin için hazırlanan BC Bonacure web sitesini keşfetme zamanı.
 

Saç Bakım dünyasına adım atın; her saç tipi için özelleştirilmiş mükemmel çözümlere ulaşın. Çığır açan Micellar Teknolojisi ile cilt bakımından ilham alan ürünler güzel görünme ve hissetme konusundaki özgüveninizi yenileyecek.
 

Saç bakımı konusundaki kararsızlıklarını ve sırlarını paylaşan ve en son BC ürünlerini test eden bloggerlar ile tanışın. Caroline Silta, Alexander Pereira, Sendi Skopljak ve Jüli Mery , güzelliğin onlar için ne anlama geldiğini ve saçlarının neden kendilerine güven verdiğini anlatıyorlar.


Peki, sen neyi bekliyorsun, bugün BC Bonacure web sitesini keşfet!

OSİS+ MADE TO GO HIGHER ILE HACMI YENIDEN TANIMLAMA ZAMANI.

OSiS + MADE TO GO HIGHER ile hacimli saçlara start veriyoruz: Bu yeni köpük serisi, hem kuaför salonlarında hem evde büyüleyici, uzun süre kalıcı güzel ve kendine özgü görünümler elde edilmesini sağlıyor.
 

Yeni yükselişe geçen trendlerin bile bir adım önüne geçen OSİS+'ın bu yeni styling koleksiyonu, en büyük ve hacimli saçların bile kolay elde edilebileceğini gösteriyor.
 

Schwarzkopf Profesyonel Global Styling Elçisi Richard Ashforth, yüksek performanslı üç modern köpüğü kullanarak, çok yönlülüğünüzü yansıtacak üç yeni görünüm yarattı:
 

OSiS + Grip ile Quiffed: Kocaman bir hacim ve heybetli, sağlam görünümler
OSiS + Fab Foam ile Glunge: Dokulu görünümler için bir klasik
OSiS + Topped Up ile Freeflow: Doğal görünümlü hacim yaratmak için ideal.
 

"Hacimli saç, karakteri ortaya koymak için harika bir yoldur: minimal, düz, doğal, hareketli, büyük ve cesur. OSiS+ MADE TO GO HIGHER serisi, her şekil ve zevke uygun hacim sağlıyor." - Richard Ashforth.
 

Daha iyisine ulaşmak için ilham alın, OSiS + MADE TO GO HIGHER serisini keşfedin!

IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes

TREND UYARISI: IGORA #ROYALTAKEOVER DISHEVELED NUDES

2018 boyunca IGORA #RoyalTakeOver, dünyanın en ilham verici kuaför influencerlarının dünyanın önde gelen renk uzmanları ile takım olmasına şahit olacak. Nisan ayında IGORA #RoyalTakeOver bizlere, İngiltereli Schwarzkopf Profesyonel Renk Elçisi Lesley Jennison ve Brezilyalı Renk Uzmanı Jean Philippe Santos'un güçlerini birleştirerek yarattıkları DUSTED ROUGE serisini sundu.

 

Şimdi IGORA #RoyalTakeOver birlikte yaratım hikayesi DISHEVELED NUDES ile; pudramsı renk paletinin kontrast ve karakter ekleyenerek iddialı bej tonlarına dönüştüğü yeni koleksiyon ile devam ediyor.


DISHEVELED NUDES Avustralyalı Uluslararası Schwarzkopf Profesyonel Elçisi Matt Clements ve İspanyol Renk Vizyoneri ve X-Presion Creativos üyesi Jorge Cáncer tarafından yaratılmıştır. Birleştirdikleri ilham ve yaratıcı süreçleri, bej tonlar üzerine yeni bir bakış geliştirmelerini sağladı: eklenen mavi ve yeşiller ile tonları güçlü ve iddialı tutarken, aynı zamanda yumuşak olmalarını sağlayan yenilikçi nüanslar modern bej'e mükemmel bir yaklaşım kazandırdı.


DISHEVELED NUDES tonları ile yaratılan ilham verici görünümleri bugün keşfedin!

YENI OIL ULTIME İLE SAÇINIZI VE ZİHNİNİZİ YENİDEN DENGELEYİN

Günlük hayatın baskısı, fiziksel ve zihinsel iyi hal üzerinde olumsuz etki yaratarak strese, baş ağrılarına ve yorgunluğa sebep olabilir. Gün geçtikçe daha fazla kişi zihin, vücut ve ruhu dengelemek için Temel Yağların iyileştirici gücüne yönelmektedir. Günlük stresten uzaklaşma sunan harmoni vahası sunmak için, yeni premium saç bakımı markamızı sunuyoruz: Oil Ultime.


Modern aromaterapiden ilham alan Oil Ultime, kıymetli Temel yağlar ve %100 doğal, saflaştırılmış yağlar ile geliştirilmiş olup saçı, saç derisini ve zihni YENİDEN dengeleyecek ve YENİDEN aydınlatacak.


Salon Harmoni Seremonisi, Temel Yağları peeling etkisi sağlayan saç derisi masajı ile birleştirerek saçı güzelleştirir ve zihni dengeler.


Her salon seremonisi, lüks Lotus Çiçeği Ekstraktı ve değerli Argan Kabuğu parçacıkları içeren, pürüzleri gideren ve tıkanmış gözenekleri açan Oil Ultime Oil-In-Scrub ile kombine edilmektedir.


İçten dışa yansıyan güzellik için, sonrasında saç yüksek performanslı ve hafif yağ formülleri ile ince ve orta telli saçlar için (Oil Ultime Marula & Gül Yağı serisi) veya orta ve kalın telli saçlar için (Oil Ultime Argan & Frenk İnciri Yağı serisi) seriler ile temizlenir ve güzelleştirilir.


Son olarak, bitirici bir dokunuş olarak, tamamlayıcı Oil Ultime Finishing Oil servisi seçilerek saçı ışıltılı ve yumuşak hale getirir.


İç ve dış güzelliğinizi Oil Ultime ile bugün keşfedin.

Oil Ultime
GOODBYE YELLOW

GOODBYE YELLOW ZAMANI

Soğuk sarı trendinin hız kesmeden yükselişine devam ettiği bugünlerde, hem kuaförler hem de müşteriler için gerçek, net bir sarı tonu yaratmanın ve korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz - işte bu nedenle GOODBYE YELLOW'u yarattık!


GOODBYE YELLOW, bizim ilk yoğun pigmentli, nötralizasyon şampuanımızdır. SLS/SLES sülfatları içermeyen bu ürün, sarı zemin tonlarının etkisini gidermek ve nötralize etmek için anında ton kazandırma etkisiyle birlikte nazik bir temizleme performansı gösterir.


GOODBYE YELLOW kuaförler için, salonda basit ve hızlı pigmentli bakım tonlama servisleri yaratır - bu servis nötralizasyon, tonlama veya renk düzeltmeleri için idealdir. Müşteriler için, evde sarıların bakımı konusunda mükemmel çözüm sunar - salon ziyaretleri arasında soğuk sarıları canlandırır.


GOODBYE YELLOW'un avantajlarını inceleyin ve en soğuk sarışın görünümlerini bugünden keşfedin!

KARIŞTIR. KIVAMINI TUTTUR. ERİT. MÜKEMMEL RENK KARIŞIMLARINI COLORMELTER İLE DAHA HIZLI ELDE EDİN

Sert çizgilerin ve tek rengin modası geçti! Artık mükemmel renk karışımları moda. Sezonun en çekici görünümleri – pastel dokunuşlar & ombré modası – renkleri kolayca karıştıran ve eriten amaca uygun bir aracın önemini GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR. Birbirinden yetenekli 38 stilistin yardımlarıyla, Schwarzkopf Professional bu aracı geliştirdi. Yeni ColorMelter'e merhaba deyin!

 

Patentli (*patent başvurusu yapılan) ColorMelter aracı, renkleri kusursuz bir şekilde eritmenizi sağlıyor – hem de her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde! Benzersiz eritme paleti ve süngeri sayesinde, iki veya üç rengi tek bir darbede karıştırmanız mümkün. Röfle, gölge, balyaj, ecaille, konturlama ve yüz çerçeveleme için mükemmel. Küresel Renk Elçimiz Lesley Jennison, tek kelimeyle bayıldı. “Harika bir araç! Eşi benzeri yok ve kullanmak çok heyecan verici”, dedi. Tek yapmanız gereken palete renkleri sıkmak, süngerle toplamak ve uygulamak!

 

ColorMelter her türlü renk ürünüyle kullanılabilir ancak en doğal görünümlü renk yoğunluğu için, SKP'nin amonyak içermeyen ESSENSITY serisiyle kullanılmasını öneriyoruz. Ve serinin genişletildiği düşünülecek olursa, şu anda bunun için doğru zamanlama! Şimdi seriye üç yeni seçenek daha eklendi – Caoba, Rose ve Sandal. Eğlence burada bitmiyor! Kusursuz geçişlerle daha çarpıcı, canlı renkler arzu ede müşterilere, ColorMelter'i yoğun IGORA ROYAL renklerimizle birlikte kullanmalarını öneriyoruz!

 

Ve çok daha hızlı ve mükemmel sonuçlar için, uygulama süresini %50'ye kadar azaltan (*folyolarla yapılan standart röfle uygulamasına kıyasla) özel eritme kağıdı folyolarını geliştirdik! ColorMelter sayesinde sert çizgiler, görünür geçişler ve uzun bekleme süreleri geride kaldı. ColorMelter bu sezon kuaförlerin VAZGEÇİLMEZİ olacak!

 

Karıştırın – rengi eritin ve paylaşın! ColorMelter kreasyonlarınızı #ColorMelter & #colormelt hashtaglerini kullanarak Instagram'da bizimle paylaşın. Etkileyici çalışmalarınızı regram edelim. Karıştır. Kıvamını Tuttur. Erit. Çalışmalarınızı heyecanla bekliyoruz!

ColorMelter

FIBREPLEX HİKAYESİ

FIBREPLEX nedir? Kimyasal işlemler sırasında saçın zarar görmesini önleyen devrim niteliğinde bir üründür. Uzman kimyagerlerimiz 20 yıldan uzun bir süredir saç telinin yeniden yapılandırılması ve koruyucu teknikler hakkında araştırmalar yapmaktadır. Bu süre zarfında pek çok ürün piyasaya tanıtılmış olup, çalışmalarımız Eylül 2015'te lansmanı yapılan FIBREPLEX ile zirveye ulaşmıştır. 

 

FIBREPLEX'te yer alan son derece etkili temel etkin bileşen, daha üstün developer ürünlere gerek kalmadan, developer derecesini attırmadan, bekleme süresini değiştirmeden veya performanstan ödün vermeden saçın zarar görmesini aktif bir şekilde önleyen "koruyucu" moleküldür. Bu teknolojiye ilişkin ilk patentimiz on yıldan daha uzun bir süre önce alınmıştır ve halen geçerlidir.   

 

FIBREPLEX – Schwarzkopf Professional tarafından devam ettirilecek devrim niteliğinde bir öykü.

BC RENK KORUMA RELANSMAN - SIFIR RENK SOLMA TEKNOLOJİSİ

Mükemmel tonu sonunda buldunuz mu? Şimdi onu sıfır renk solması* ile 'dondurun'! Saç boyasındaki en can sıkıcı sorun şimdi BC Renk Koruma ile çözülüyor. Bir sonraki salon ziyaretine kadar saçlar canlı görünümünü korurken, müşteriler ise ayna ışıltılı, büyüleyici saç renklerine bakmaya doyamıyor.

 

Saç boyası dünyası çok keyifli... Şimdi, yıkama, düzleştirme ya da kurutma gibi günlük saç bakım işlemleri, renk solması için endişelenmeden, keyifle yapılıyor. Salon deneyimi, saçın ihtiyacına özel üç Renk Koruma kürü ile bir üst seviyeye taşınıyor. 5 ya da 10 dakikalık kür, renklendirme sonrasında müşterilere ekspres derin bakım sunuyor. Maksimum koruma ve üstün parlaklık için ise 20 dakikalık delüks kür bulunuyor. Tüm bu Renk Koruma kürleri ile saç renklerinin kalıcılığını koruyabilirsiniz.

 

Peki tüm bu sistem nasıl etki gösteriyor? Yeni araştırmalar gösteriyor ki, saç için ideal pH düzeyi 4.5. Bonacure'ün, üstün renk bakımı ve mükemmel parlaklık için pH 4.5 Dengeleyici Teknoloji'yi formüle dahil ederek Renk Koruma serisini yeniden geliştirmesinin sebebi de bu. Daha önce renk bakımı yalnız saç kütikül'ünü mühürlüyor, renk kaybının önüne geçemiyordu. BC Renk Koruma, yalnız kütikül tabakasını mühürlemekle kalmıyor, aynı zamanda rengi sabitleyerek saçın iç matriks'ini de sıkılaştırıyor. Bu seride, renk pigmentlerini sabitlemeye yardımcı olmak için (farklı saç tipleri için) şampuan, krem, kür ve serumlar bulunuyor. En iyi renk sonuçları için, IGORA ROYAL boyaları ve BC Renk Koruma serisi kullanılması öneriliyor.

 

Görmek inanmaktır...BC Renk Koruma, parlak saç rengini korumak isteyen herkesi kendine inandıracak. Saç bakım teknolojisindeki bu en büyük devrime siz de katılın! Sıfır renk solması günü bugün!

 

*kızıl ton üzerinde denenmiş 100 kişiden 77'sine göre 12 yıkamadan sonra

BC Renk Koruma
BC Güneş Koruma

YENİ BC GÜNEŞ KORUMA LANSMANI

Tüm yaz boyunca güzel saçlar için üçlü koruma sunan Schwarzkopf Professional BC Güneş Koruma serisi ile saçlarınızı uzman ellere bırakın.

Her saç tipine uyacak şekilde tasarlanan YENİ Üçlü Koruma ile BC Güneş Koruma serisi, havalar ısındığında yazın tadını tüm potansiyeli ile çıkarmanızı sağlayacak!

Yaz mevsiminde veya tatillerde saçlar UV ışınlarının, tuzun, klorun ve deniz suyunun zararlı yan etkilerine maruz kalır. YENİ Üçlü Koruma ile BC Güneş Koruma serisi ile saçlar UV filtrelerine, serbest radikallere ve renk solmalarına karşı bu yan etkilerin zararlarından korunur.

BC Güneş Koruma aktif bileşenlerin mükemmel dengeli kombinasyonu ile güneşten zarar görmüş saç ve baş derilerini korur ve onarır. UV filtresi ve ana bileşen Monoi Yağı, E Vitamini ve Amino Cell Rebuild teknolojisi ile birlikte çalışarak hasar görmüş saç yapılarını içeriden dışarıya onarır ve saçları daha fazla hasara karşı korur.

Güneşin, denizin ve kumun tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız eşsiz, suya dayanıklı Parlaklık Yağı saçlarda nem kaybına neden olan kloru ve deniz tuzunu kıyıda bırakacak; siz, güneşin saçınıza vereceği zararlar için endişelenmeden su sporları ile dolu eğlenceli bir yaz geçireceksiniz.

Güneşe maruz kalan saçları nemlendiren yoğun güneş sonrası bakım sistemi ile saçlarınız sağlıklı parlaklığa kavuşacak. Saçta ağırlık yapmayan formüller tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygun ve hareket halindeyken bile mükemmel koruma için seyahat seti şeklinde hazır ambalajları da var.

ÇEK VE SLOVAKYA KUAFÖRLÜK ÖDÜLLERİ 2014

Schwarzkopf Professional Kuaförlük Ödülleri, yakında gerçekleştirilecek Çek ve Slovakya ödülleriyle devam ediyor! Her zamanki gibi, tek bir şeyin sözünü veriyorlar: “Hep birlikte saça tutkuyla bağlılık”.

Heyecan verici ve kaçırılmayacak Çek ve Slovakya Schwarzkopf Professional Kuaförlük Ödülleri için hazırlıklar başladı! Etkinlik bu yıl Prag'da bulunan muhteşem Prumyslovy Sarayı'nda yapılacak.

Etkinlik bu yıl, Schwarzkopf Professional ekibi üyelerinin hazırladığı muhteşem bir Essential Looks Şovu ile ve aynı zamanda da bazı yerel 'kahramanlık' gösterileriyle gerçekten alkışı hak edecek.
Yaratıcılık ve tutkularını göstermek için en üst yaratıcılık seviyesindeki kuaförlük yetenekleri bir araya geldiğinde, rekabet oldukça heyecan verici olacak! İştahları kabartmak için, son yıllardaki şovu 3 kez kazanan Jana Burdova da orada olacak!

Merakla beklenen gala akşamını sunacak olan ünlü moderatör Adela Banášová ile birlikte, bu özel gece, gerçek anlamda gösterişli olacak. Şovun başlaması için sabırsızlanıyoruz!

Schwarzkopf Professional Kuaförlük Ödüllerii - Ünü alın ve sizin olsun!

Çek Ve Slovakya Kuaförlük Ödülleri

Together #apassionforhair

Kuaförlük dünyası; küresel düzeyde teknikler, inovasyonlar ve her geçen gün ortaya çıkan yeni işletme bakış açılarıyla hiç durmadan gelişiyor, büyüyor ve ilerliyor. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutarak, iş ortaklarımız olan kuaförlere başarılı bir salon işletmesi için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya kendimizi adadık. Hepsi birer ilham kaynağı olan, birbirinden farklı sosyal medya kanallarımız sayesinde, kuaförlükteki en son yenilikleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 7 gün 24 saat, oyunun hep bir adım ilerisinde olmak için sosyal medya kanallarımızı kullanmanızı öneriyoruz.