Schwarzkopf Professional'dan Kuaförlükle İlgili Haberler

HABERLER

Haberdar Olun, Günceli Takip Edin, Hedefi Vurun

 

Schwarzkopf Professional en yeni haberleri, olayları ve kuaför dünyasında olup biteni size getiriyor. Biz son çıkan Essential Looks koleksiyonumuzdaki en yeni trendleri gösteriyoruz, fantastik ürün lansmanlarımızdan birini getiriyoruz ya da yeni heyecan verici bir ortak bildiriyoruz, ihtiyacın olan her şeyi burada bulabilirsin - en yeni gelişmeleri takip etmek için düzenli olarak kontrol etmeyi unutma! 

Schwarzkopf Professional Haberleri

SHAPING FUTURES YOLCULUĞU

Schwarzkopf Professional, global girişimini yepyeni bir belgesel dizisinde sergiliyor.

 

Schwarzkopf Professional, STK'lar ve kuaför network'ü ile uzun süredir devam eden ortaklıkları sayesinde, Shaping Futures kuaförlük eğitim programı ile sosyal olarak dezavantajlı genç yetişkinlerin yaşamlarını değiştiriyor.

 

Schwarzkopf Professional, “Inside Shaping Futures” belgeselini yayınlayarak, bu sosyal girişime katılan herkesin inanılmaz çabalarını kutlamaktan ve dünyadaki yüzlerce hayata getirdiği farkı vurgulamaktan gurur duyar. Belgesel, sizi Shaping Futures'ın duygusal dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Belgesel, STK'lar, eğitmen kuaförler, Schwarzkopf Professional partnerleri ve Shaping Futures öğrencilerinin görüntülerini bir araya getirerek oluşturulmuştur.

 

"Bu, hepimiz için oldukça benzersiz bir deneyim… öğrencilerin öğrenmek ve yaşamlarında ilerlemek için tutkuları, eğitim deneyimi onlar için olduğu gibi bizim için de aynı derecede dokunaklı.” – Coralie Loth, Schwarzkopf Professional Shaping Futures Yöneticisi

 

Dört bölümden oluşan belgesel serisine göz atın ve eğitimin gücünü keşfedin.

BLONDME Detoxifying System

BLONDME DETOXIFYING SYSTEM ILE SARI SAÇLARIN PARLAKLIĞINI ARTIRIN

Schwarzkopf Professional'ın C Vitamin'nin gücünden yararlanılarak üretilen ilk sarışınlık iyileştirme servisi!

 

Hava kirliliği, toz ve sert su mineralleri, kimyasal olarak işlem görmüş sarı saçlara mat bir görünüm ve yeşil tonlu bir yansıma verir. BLONDME Detoxifying System, sadece donuk, kızıl veya yeşil tonlu görünümleri önlemek için değil aynı zamanda saçları çevresel hasarlardan korumak için de formüle edilmiştir.

 

Üç adımlı sistem; kir ve mineral birikimini önleyen Arındırıcı ve Bağ Yapıcı Şampuan, BLONDME Keratin Restore Bonding Mask ile karıştırıldığında C Vitamini ile parlaklık sağlayan Vita C Shot ve saçları çevresel hasarlardan koruyan hafif, koruyucu mist İki Fazlı Bağ Oluşturucu ve Koruyucu Sprey'den oluşur.

 

Seri, saç lifi içinde yeni bağlar oluşturmaya yardımcı olan entegre bağ güçlendirici teknolojisine sahiptir. İçeriğindeki C Vitamini, Amino Asit kompleksi, Allantoin ve Malik Asit, detoks edici özellikleriyle bilinir.

 

BLONDME Detoxifying System ile saçı canlandırıp korurken, sağlıkla ışıldayan ve parlak sarılar elde edin.

GELECEĞİN RENK TONUNU BUGÜN YARATIN

Schwarzkopf Profesyonel olarak her zaman yüksek performanslı ve çeşitliliği fazla ürünler sunmayı hedefliyoruz. Yeni teknolojiler ve formülasyonlar sayesinde yarı kalıcı yeni saç boyamız IGORA VIBRANCE artık çok DAHA FAZLASINI yapabilir!

 

Nemlendirici etkili yarı-kalıcı saç boyası IGORA VIBRANCE'ın jel veya kreme dönüşebilen sıvı formülü sayesinde artık kuaförler müşterilerine daha fazla servis imkanı sunarken, müşteriler ise daha fazlasını talep edebilir.

 

...DAHA FAZLA Performans, DAHA Kolay Uygulama, DAHA FAZLA Servis Seçeneği, DAHA FAZLA Renk Tonu!

 

AQUAXYL™ Teknolojisi ile zenginleştirilen Nem Koruma Bileşenleri, her bir saç lifinin iç yapısını dengelemek için saçın iç nem seviyesini kontrol eder. Bu saç kırılmasına karşı korur ve canlı bir parlaklıkla, eşit bir renk sonucu için temiz bir yüzey oluşturur!

 

Pigment içermeyen formülü ile IGORA VIBRANCE serisinde yer alan Clear 0-00; renklendirme servislerinden sonra veya direkt doğal saç üzerinde tek başına kullanıldığında parlaklık servisi olarak kullanılabilir. Ayrıca, renk tonları ile karıştırılarak kullanıldığında pastel ton elde etme veya ton hafifletme servisi olmak üzere farklı servis imkanları da sunar. Yeni IGORA VIBRANCE serisi 43 ayrı renk tonu seçeneğine sahip.

 

IGORA VIBRANCE sunduğu farklı ve kişiye özel servisler sayesinde, saç rengine uzun süre bağlı kalmak istemeyip, saçlarında değişiklik isteyen veya yeni deneyimlere açık olan müşterilere sunmanız için DAHA FAZLA iş fırsatı sağlar.

 

IGORA VIBRANCE görünümlerini keşfedin!

Essential Looks

ESSENTIAL LOOKS: CREATING TOMORROW'S HAIR TODAY COLLECTION

Schwarzkopf Professional, sezonun son trendlerini yansıtan Essential Looks'u sunar. Bu sezonun koleksiyonuna duruşunuz, duygularınız ve kendinizi ifade etme biçiminiz yön veriyor. En iyi saç uzmanları tarafından hazırlanan İlkbahar/Yaz koleksiyonumuz 2019:1 karşınızda.

 

Creating Tomorrow’s Hair Today Koleksiyonu, üç yeni trend ile yaratılan 10 farklı görünüm sunuyor:

 

Feminine Active trendiyle "athleisure" modası daha kadınsı hale geliyor, katmanlı, asimetrik kesimler, doğal görünümler, minimal makyaj ve maksimum eğlence ön plana çıkıyor.

 

Luxe Vibe trendiyle 80’lerin güçlü giyim tarzını yansıtan stiller, hacimli saçlar, dikkat çekici balyajlar, büyük, cesur ve asi görünümler ön plana çıkıyor.

 

Self-Made Youth trendiyle özgün, ezber bozucu, kalıpları kıran, benzersiz, farklı, kendini ifade eden görünümler ön plana çıkıyor.

 

Yaratıcılık kıvılcımlarınızı Creating Tomorrow's Hair Today Koleksiyonu ile ateşe dönüştürün!

IGORA #ROYALTAKEOVER LUCID NOCTURNES

2018 yılı, Schwarzkopf Professional için laboratuvarlarımızda yaptığımız işbirlikleri demek! IGORA ROYAL LABORATUVARLARI'nın kapısı açıldıktan sonra, halihazırda iki harika IGORA #RoyalTakeOver işbirliği gördük- Dusted Rouge ve Disheveled Nudes.

 

Şimdiyse, Schwarzkopf Professional'in Kuzey Amerikalı Renk Direktörü Rossa Jurenas (@rossajurenas) ve Kaliforniyalı Renk-Trendsetter'ı Linh Phan (@Bescene) tarafından yaratılan baştan çıkarıcı Lucid Nocturnes tonları, geceyi fethediyor.

 

Lucid Nocturnes altı derin, baştan çıkarıcı, yüksek pigmentli, ve gece tonlarından oluşan, punk stilinde ve parlak bitişli bir koleksiyon. Rossa Jurenas ve Linh Phan kreatif bir ilham yaratarak, koyu tonlara gotik bir dokunuş ve parlak kontrastlarla modern bir duruş getiriyor.

 

Lucid Nocturnes renk koleksiyonunu yakından inceleyin ve bizim renk laboratuvarlarımızın en yeni keskin işbirliğinden ilham alın.

Essential Looks

ESSENTIAL LOOKS: #REDEFINING YOU KOLEKSIYONU

Tüm gözler Schwarzkopf Professional'in Essential Looks 2:2018 sayısının içindeki en yeni saç ve moda trendlerinde; bu sezon, tamamen özgünlükle ilgili çünkü Schwarzkopf Professional sizin evreninize özgü DÖNÜŞÜM basıkısını yayınlıyor.

 

Schwarzkopf Professional'in Global Influencerlar ve Uluslararası Saç Uzmanları ile işbirliği ve aynı zamanda orijinal önce-dijital yaklaşımı ile, bu Essential Looks Koleksiyon'u kuaförlerin ve müşterilerinin iletişimini ve en güncel saç ve moda paylaşımlarını YenidenTanımlıyor.

 

Bu sezonun koleksiyonu altı büyüleyici görünümü üç trend üzerinden sunuyor:

 

#globaltribe tamamen özgünlüğü öne çıkarmakla ilgili- global yerlilerin doğunun folklorik esintisini modaya taşımasıyla oluşuyor.

 

#newformal çağdaş bir yaklaşımla, güçlü giyim ve keskin stilleri ortaya çıkarıyor: oversized silüetler, blok parlak renkler ve keskin hatlar.

 

#lucidnocturnes ortak laboratuvar projesini güçlendirmeye devam ediyor, iki renk ustası baştan çıkarıcı ve gece boyu parlayan gece renklerine kendi yorumlarını katıyor.

 

Şimdi #REdefining You Koleksiyonu ile kendi evreninizi keşfetme zamanı!

BC BONACURE WEBSITESI ILE #BELIEVEINCONFIDENCE DIYOR, GÜVENE INANIYORUZ.

Yeni BC Bonacure serisini ve sizin için hazırlanan BC Bonacure web sitesini keşfetme zamanı.

 

Saç Bakım dünyasına adım atın; her saç tipi için özelleştirilmiş mükemmel çözümlere ulaşın. Çığır açan Micellar Teknolojisi ile cilt bakımından ilham alan ürünler güzel görünme ve hissetme konusundaki özgüveninizi yenileyecek.

 

Saç bakımı konusundaki kararsızlıklarını ve sırlarını paylaşan ve en son BC ürünlerini test eden bloggerlar ile tanışın. Caroline Silta, Alexander Pereira, Sendi Skopljak ve Jüli Mery, güzelliğin onlar için ne anlama geldiğini ve saçlarının neden kendilerine güven verdiğini anlatıyorlar.

 

Peki, sen neyi bekliyorsun, bugün BC Bonacure web sitesini keşfet!

IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes
IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes

TREND UYARISI: IGORA #ROYALTAKEOVER DISHEVELED NUDES

2018 boyunca IGORA #RoyalTakeOver, dünyanın en ilham verici kuaför influencerlarının dünyanın önde gelen renk uzmanları ile takım olmasına şahit olacak. Nisan ayında IGORA #RoyalTakeOver bizlere, İngiltereli Schwarzkopf Professional Renk Elçisi Lesley Jennison ve Brezilyalı Renk Uzmanı Jean Philippe Santos'un güçlerini birleştirerek yarattıkları DUSTED ROUGE serisini sundu.

 

Şimdi IGORA #RoyalTakeOver birlikte yaratım hikayesi DISHEVELED NUDES ile; pudramsı renk paletinin kontrast ve karakter ekleyenerek iddialı bej tonlarına dönüştüğü yeni koleksiyon ile devam ediyor.

 

DISHEVELED NUDES Avustralyalı Uluslararası Schwarzkopf Professional Elçisi Matt Clements ve İspanyol Renk Vizyoneri ve X-Presion Creativos üyesi Jorge Cáncer tarafından yaratılmıştır. Birleştirdikleri ilham ve yaratıcı süreçleri, bej tonlar üzerine yeni bir bakış geliştirmelerini sağladı: eklenen mavi ve yeşiller ile tonları güçlü ve iddialı tutarken, aynı zamanda yumuşak olmalarını sağlayan yenilikçi nüanslar modern bej'e mükemmel bir yaklaşım kazandırdı.

 

DISHEVELED NUDES tonları ile yaratılan ilham verici görünümleri bugün keşfedin!

YENI OIL ULTIME İLE SAÇINIZI VE ZİHNİNİZİ YENİDEN DENGELEYİN

Günlük hayatın baskısı, fiziksel ve zihinsel iyi hal üzerinde olumsuz etki yaratarak strese, baş ağrılarına ve yorgunluğa sebep olabilir. Gün geçtikçe daha fazla kişi zihin, vücut ve ruhu dengelemek için Temel Yağların iyileştirici gücüne yönelmektedir. Günlük stresten uzaklaşma sunan harmoni vahası sunmak için, yeni premium saç bakımı markamızı sunuyoruz: Oil Ultime.

 

Modern aromaterapiden ilham alan Oil Ultime, kıymetli Temel yağlar ve %100 doğal, saflaştırılmış yağlar ile geliştirilmiş olup saçı, saç derisini ve zihni YENİDEN dengeleyecek ve YENİDEN aydınlatacak.

 

Salon Harmoni Seremonisi, Temel Yağları peeling etkisi sağlayan saç derisi masajı ile birleştirerek saçı güzelleştirir ve zihni dengeler.

 

Her salon seremonisi, lüks Lotus Çiçeği Ekstraktı ve değerli Argan Kabuğu parçacıkları içeren, pürüzleri gideren ve tıkanmış gözenekleri açan Oil Ultime Oil-In-Scrub ile kombine edilmektedir.

 

İçten dışa yansıyan güzellik için, sonrasında saç yüksek performanslı ve hafif yağ formülleri ile ince ve orta telli saçlar için (Oil Ultime Marula & Gül Yağı serisi) veya orta ve kalın telli saçlar için (Oil Ultime Argan & Frenk İnciri Yağı serisi) seriler ile temizlenir ve güzelleştirilir.

 

Son olarak, bitirici bir dokunuş olarak, tamamlayıcı Oil Ultime Finishing Oil servisi seçilerek saçı ışıltılı ve yumuşak hale getirir.

 

İç ve dış güzelliğinizi Oil Ultime ile bugün keşfedin.

Oil Ultime
GOODBYE YELLOW

GOODBYE YELLOW ZAMANI

Soğuk sarı trendinin hız kesmeden yükselişine devam ettiği bugünlerde, hem kuaförler hem de müşteriler için gerçek, net bir sarı tonu yaratmanın ve korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz - işte bu nedenle GOODBYE YELLOW'u yarattık!

 

GOODBYE YELLOW, bizim ilk yoğun pigmentli, nötralizasyon şampuanımızdır. SLS/SLES sülfatları içermeyen bu ürün, sarı zemin tonlarının etkisini gidermek ve nötralize etmek için anında ton kazandırma etkisiyle birlikte nazik bir temizleme performansı gösterir.

 

GOODBYE YELLOW kuaförler için, salonda basit ve hızlı pigmentli bakım tonlama servisleri yaratır - bu servis nötralizasyon, tonlama veya renk düzeltmeleri için idealdir. Müşteriler için, evde sarıların bakımı konusunda mükemmel çözüm sunar - salon ziyaretleri arasında soğuk sarıları canlandırır.

 

GOODBYE YELLOW'un avantajlarını inceleyin ve en soğuk sarışın görünümlerini bugünden keşfedin!

Together #apassionforhair

Kuaförlük dünyası; küresel düzeyde teknikler, inovasyonlar ve her geçen gün ortaya çıkan yeni işletme bakış açılarıyla hiç durmadan gelişiyor, büyüyor ve ilerliyor. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutarak, iş ortaklarımız olan kuaförlere başarılı bir salon işletmesi için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya kendimizi adadık. Hepsi birer ilham kaynağı olan, birbirinden farklı sosyal medya kanallarımız sayesinde, kuaförlükteki en son yenilikleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 7 gün 24 saat, oyunun hep bir adım ilerisinde olmak için sosyal medya kanallarımızı kullanmanızı öneriyoruz.