FELSEFEMİZ

Professional Partners - Together. A passion for hair

 

Parçaların toplamından çok daha büyük olan bir bütüne inanıyoruz. Paylaşılan tutkuya, saç tutkusuna inanıyoruz. Gerçek ortaklıklara, yaşamdaki iki yönlü ilişkiye inanıyoruz.

 

Biz, Schwarzkopf Professional olarak kuaförler için varız.

 

Kuaförlerimiz yaptığımız her şeyin merkezindedir. Dinamik iş modelimizi onlar etrafında kurduk. Yenilikçi ürünler, duyarlı destek, uzman eğitimi, ulaşılabilir ilham, samimi kutlama – tüm bunları ve fazlasını sunuyoruz. Başarımızı kuaförlerimizin başarısıyla ölçüyoruz.

 

Schwarzkopf Professional - Birlikte. Saç için tutku
Kuruluş - Tari̇hçemi̇z

TARİHÇEMİZ

 

100 yılı aşkın bir süredir Hans Schwarzkopf’un Berlin eczanesinde bulunan atalarımızdan, saç güzelliği ve bakımı konusunda bilgiler aldık. Her zaman ileriye bakarak piyasadaki vizyonumuzla örnek olduk. Her zaman mücadele ederek, markalarımız mümkün olan şeyleri devrimleştirdi. Olağanüstü bir şekilde başarılı olan Henkel grubunun bir parçası olarak Schwarzkopf Professional ve Perakende Satış kapsamını genişletti. Bugün, yenilikçi ürünlerimizi salonlarda ve her kıtadaki mağazalarda bulabilirsiniz. Mevcut halde 7600 patentimiz var ve her biri saç bakımında yeni bir dönüm noktası. 

Schwarzkopf Professional – Bizimle Çalışmak

BİZİMLE ÇALIŞMAK

 

Daha fazlasını ister misiniz? Daha fazla fırsat, heyecan, ilham ve mücadeleye ne dersiniz? Sınırlarınızı biliyor musunuz? Kendinizi daha da zorlamak ister misiniz? Bizimle çalışın ve bu dinamik ortaklığın ve küresel kuruluşun parçası olun. Sürekli artan başarımızı nasıl paylaşabileceğinizi görmek için eczacibasikariyer.com'da bulunan kariyer sayfalarını ziyaret edin. Başarıya ulaşmanıza yardım edebiliriz, buradan başlayın.