OSiS+ Eki̇bi̇

OSiS+ EKİBİ

Trendler sadece podyum için değildir. Schwarzkopf Professional, son kullanıcıların arzularını gerçekten anlamak ve en yeni görünümler için ilham almak üzere sokağın nabzını tutuyor… ve en beğenilen trendsetter'lardan daha iyi bir temsilci düşünülemez - trendsetter'lar, binlerce kişinin takip ettiği moda blogger'ları, saç sanatçıları ve modellerden oluşuyor!

 

OSiS+ Made to Create kapsamında bir araya gelen Sosyal Medya Fenomenleri İnisiyatifi, küresel blogger'ların paylaştığı ipuçlarına, püf noktalarına ve eğitim videolarına odaklanıyor.

Schwarzkopf Professional Together

ULUSLARARASI ŞEKİLLENDİRME ELÇİSİ – RICHARD ASHFORTH

 

Richard Ashforth kuaförlük dünyasında; sektöre yön veren, ileri görüşlü fikirleri, sadeliğe olan inancı ve güzelliğe olan bağlılığıyla bilinmektedir. Schwarzkopf Professional Global Styling Elçisi olarak koçluk, eğitmenlik gibi görevlerde rol almış ve tüm dünyada kuaförlere ilham vermiştir.

Richard Ashforth
Mikko Puttonen

MIKKO PUTTONEN – FİNLANDİYA

 

Finli Fotoğrafçı Mikko Puttonen tarafından kurulan MikkoPuttonen.com, Mikko'nun çarpıcı portföyünü sergilediği bir fotoğrafçılık ve sanat blogudur. 2014 yılında mezun olduktan sonra çalışmaları çok sayıda yayın ve dergide yayınlanan Mikko'nun mesleğine duyduğu tutku kendisine tüm dünyadan sadık takipçiler kazandırdı. 

LEONIE GERNER – ALMANYA

 

La Leonella, Alman Stilist ve Model Leonie Gerner'in yaşam tarzı blogudur. Moda, güzellik ve fotoğrafçılığa odaklanan Leonie, blogunda kendisine ilham veren insanlara, öykülere ve hatıralara değinerek sadık takipçilerden oluşan sağlam bir kitle yarattı. 

Leonie Gerner
Cindy van Dyck

CINDY VAN DYCK – BELÇİKA

 

The After Work Blog, yazar ve deneyimli moda blogu yazarı Cindy Van Dyck'in yaşam tarzı platformudur. Cindy, moda ve güzellikten seyahat ve yemeğe kadar değindiği farklı konularla takipçilerine iş ve ev arasındaki rutinlerinden sıyrılmaları için ilham veriyor! 

VICKY WANKA – ALMANYA

 

Bir kişisel stil günlüğü olarak oluşturulan VickyWanka.com moda, güzellik ve yaşam tarzı konularını ele alıyor. Takipçilerine dünyayı yanıtan ve en iyi güzellik sırları hakkında bilgiler veren moda blogu yazarı Vicky Wanka, vlogları ve dergi çekimleriyle büyük popülerlik kazandı.

Vicky Wanka
Thommy Schüle

THOMMY SCHÜLE – ALMANYA

 

Berlin Porter, Alman Kuaför Thommy Schüle'nin 2013 yılında kurduğu bir moda ve yaşam tarzı blogudur. Berlin'de yaşayan Thommy, blogunda moda trendleri ve müzikten seyahat, etkinlikler ve insanlara kadar… hayal dünyasını harekete geçiren farklı ilgi alanlarına değiniyor! 

TATJANA CATIC – AVUSTURYA

 

Instagram'da 800.000'den fazla takipçisi olan ve Avusturya'nın en başarılı blog yazarlarından biri olarak tanınan Avusturyalı model Tatjana Catic tarafından hazırlanan TatjanaCatic.com, moda, fitness ve güzellik dünyasından ilham verici ve motive edici konuları ele alıyor. 

Tatjana Catic
Elodie Puechon

ELODIE PUECHON – FRANSA

 

Elodie in Paris, 2011 yılında Serbest Stilist Elodie Pucheon tarafından moda, kreasyonlar ve Paris'te günlük yaşamı paylaşmaya yönelik bir platform olarak kuruldu. Şu anda dünyanın dört bir yanından binlerce takipçisiyle Paris modası, güzellik, sanat ve seyahat konularında bir yaşam tarzı bloguna dönüştü. 

MARIE VON BEHRENS – ALMANYA

 

MVB adlı blog, 2010 yılında Marie von Behrens tarafından düşüncelerini, ilham verici fikirlerini ve stilini ifade edebileceği ve çalışmalarını başkalarıyla paylaşabileceği bir platform olarak kuruldu. Bugün moda, yaşam tarzı ve fotoğrafçılık alanında ilham verici paylaşımlarıyla sadık takipçi kitlesi için vazgeçilmez oldu. 

Marie von Behrens
Pola Fendel

POLA FENDEL – ALMANYA

 

İlk online "giysi kütüphanesi" KLEIDEREI'yi deneysel bir çalışma olarak 2012 yılında açan Pola Fendel, abonelerine sınırsız çeşitliliğe sahip bir gardrop sunan inovatif, trend yaratan ve sürdürülebilir planıyla görülmemiş bir başarı yakaladı! KLEIDEREI aynı zamanda takipçilere trendler, etkinlikler ve ilham verici öyküler içeren en yeni sektör haberlerini veriyor. 

JOSIE FEAR – UK

 

Fashion Mumblr, Londra'da yaşayan moda blogu yazarı Josie Fear'ın hazırladığı bir yaşam tarzı blogudur. London College of Fashion'da gördüğü eğitimin ardından, Josie endüstri, güzellik, yeme içme ve seyahat konularına duyduğu tutkuyu bir kariyere dönüştürdü ve şu anda blogu ve sosyal varlığı sayesinde yaşam tarzı ilhamı arayan binlerce takipçiye hitap ediyor. 

Josie Fear