Please allow cookies
OSiS+ Eki̇bi̇

OSiS+ EKİBİ

 

Trendler sadece podyum için değildir. Schwarzkopf Professional, son kullanıcıların arzularını gerçekten anlamak ve en yeni görünümler için ilham almak üzere sokağın nabzını tutuyor… ve en beğenilen trendsetter'lardan daha iyi bir temsilci düşünülemez - trendsetter'lar, binlerce kişinin takip ettiği moda blogger'ları, saç sanatçıları ve modellerden oluşuyor!


OSiS+ Made to Create kapsamında bir araya gelen Sosyal Medya Fenomenleri İnisiyatifi, küresel blogger'ların paylaştığı ipuçlarına, püf noktalarına ve eğitim videolarına odaklanıyor.

Schwarzkopf Professional Together
Mikey Henger

MİSAFİR SANATÇI – MIKEY HENGER

 

Sektörde fark yaratan asi duruşuyla kalıpları kıran bir profesyonel olan Mikey Henger, en yeni çekici görünümler ve modern stil trendleri yaratmak için çalışıyor.

 

Bir saç sanatçısı olarak, Mikey 'normal' algısına başkaldırarak, saç konusunda kesinlikle eşi benzeri olmayan başyapıtlar ortaya çıkarmak için engelleri bir bir ortadan kaldırıyor. Saç konusundaki bu samimi yaklaşımı en yeni OSiS+ görünümlerinde vücut buldu.

ALYS HALE – HAMBURG

 

Alys Hale, dergi çekimlerinde, podyumlarda ve kliplerde rol olan Londralı tanınmış bir modeldir. Son olarak Elle Dergisinin çekimlerine katıldı ve Vogue Hellas için kapak kızı oldu. Boş zamanlarında punk müzik grubuyla sahne alıyor - grup Avustralya turnesinden yeni döndü. 

Alys Hale
Jonathan Bellini

 

 

JONATHAN BELLINI – BREZİLYA

 

Brezilya'da doğan ve şu anda New York'ta yaşayan Jonathan Bellini, sosyal medyada son derece iyi tanınıyor ve Instagram'da 300 binin üzerinde takipçiye sahip. Sık sık en yeni görünümlerin sergilendiği çekimlere katılan Bellini, son olarak Vogue Hommes'un 2017 Yaz dergisine kapak oldu. 

GIANNINA PETROVIĆ – BERLIN

 

Berlin Güzeli Giannina Petrović, moda ve güzellik sektörünün ışıltılı dünyasına hiç yabancı değil. Özgün sokak tarzı güzelliğin yeni ismi olmak için yoluna emin adımlarla ilerleyen Giannina, en son Alman Vogue websitesi için yapılan çekimlerde yer aldı. 

Giannina Petrović
Miranda Marquez

MIRANDA MARQUEZ – BARCELONA

 

Barcelona'da doğan Miranda Marquez, son günlerde ışıltılı güzelliğiyle Harper's Bazaar İspanya dergisinin kapaklarını süslüyor. Her zaman enerji saçan Miranda, çekimlerde bile dans etmeden duramıyor - dans onun için büyük bir tutku. 

TEUN KOEMANS – HOLLANDA

 

Teun Koemans, çabasız çekiciliğiyle fark yaratan Hollandalı bir model! 100 binin üzerinde takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında vintage arabalara ve seyahate olan tutkusunu görebilirsiniz. 

Teun Koemans
Mikko Puttonen

MIKKO PUTTONEN – FİNLANDİYA

 

Finli Fotoğrafçı Mikko Puttonen tarafından kurulan MikkoPuttonen.com, Mikko'nun çarpıcı portföyünü sergilediği bir fotoğrafçılık ve sanat blogudur. 2014 yılında mezun olduktan sonra çalışmaları çok sayıda yayın ve dergide yayınlanan Mikko'nun mesleğine duyduğu tutku kendisine tüm dünyadan sadık takipçiler kazandırdı. 

LEONIE GERNER – ALMANYA

 

La Leonella, Alman Stilist ve Model Leonie Gerner'in yaşam tarzı blogudur. Moda, güzellik ve fotoğrafçılığa odaklanan Leonie, blogunda kendisine ilham veren insanlara, öykülere ve hatıralara değinerek sadık takipçilerden oluşan sağlam bir kitle yarattı. 

Leonie Gerner
Cindy van Dyck

CINDY VAN DYCK – BELÇİKA

 

The After Work Blog, yazar ve deneyimli moda blogu yazarı Cindy Van Dyck'in yaşam tarzı platformudur. Cindy, moda ve güzellikten seyahat ve yemeğe kadar değindiği farklı konularla takipçilerine iş ve ev arasındaki rutinlerinden sıyrılmaları için ilham veriyor! 

VICKY WANKA – ALMANYA

 

Bir kişisel stil günlüğü olarak oluşturulan VickyWanka.com moda, güzellik ve yaşam tarzı konularını ele alıyor. Takipçilerine dünyayı yanıtan ve en iyi güzellik sırları hakkında bilgiler veren moda blogu yazarı Vicky Wanka, vlogları ve dergi çekimleriyle büyük popülerlik kazandı.

Vicky Wanka
Thommy Schüle

THOMMY SCHÜLE – ALMANYA

 

Berlin Porter, Alman Kuaför Thommy Schüle'nin 2013 yılında kurduğu bir moda ve yaşam tarzı blogudur. Berlin'de yaşayan Thommy, blogunda moda trendleri ve müzikten seyahat, etkinlikler ve insanlara kadar… hayal dünyasını harekete geçiren farklı ilgi alanlarına değiniyor! 

TATJANA CATIC – AVUSTURYA

 

Instagram'da 800.000'den fazla takipçisi olan ve Avusturya'nın en başarılı blog yazarlarından biri olarak tanınan Avusturyalı model Tatjana Catic tarafından hazırlanan TatjanaCatic.com, moda, fitness ve güzellik dünyasından ilham verici ve motive edici konuları ele alıyor. 

Tatjana Catic
Elodie Puechon

ELODIE PUECHON – FRANSA

 

Elodie in Paris, 2011 yılında Serbest Stilist Elodie Pucheon tarafından moda, kreasyonlar ve Paris'te günlük yaşamı paylaşmaya yönelik bir platform olarak kuruldu. Şu anda dünyanın dört bir yanından binlerce takipçisiyle Paris modası, güzellik, sanat ve seyahat konularında bir yaşam tarzı bloguna dönüştü. 

MARIE VON BEHRENS – ALMANYA

 

MVB adlı blog, 2010 yılında Marie von Behrens tarafından düşüncelerini, ilham verici fikirlerini ve stilini ifade edebileceği ve çalışmalarını başkalarıyla paylaşabileceği bir platform olarak kuruldu. Bugün moda, yaşam tarzı ve fotoğrafçılık alanında ilham verici paylaşımlarıyla sadık takipçi kitlesi için vazgeçilmez oldu. 

Marie von Behrens
Pola Fendel

POLA FENDEL – ALMANYA

 

İlk online "giysi kütüphanesi" KLEIDEREI'yi deneysel bir çalışma olarak 2012 yılında açan Pola Fendel, abonelerine sınırsız çeşitliliğe sahip bir gardrop sunan inovatif, trend yaratan ve sürdürülebilir planıyla görülmemiş bir başarı yakaladı! KLEIDEREI aynı zamanda takipçilere trendler, etkinlikler ve ilham verici öyküler içeren en yeni sektör haberlerini veriyor. 

JOSIE FEAR – UK

 

Fashion Mumblr, Londra'da yaşayan moda blogu yazarı Josie Fear'ın hazırladığı bir yaşam tarzı blogudur. London College of Fashion'da gördüğü eğitimin ardından, Josie endüstri, güzellik, yeme içme ve seyahat konularına duyduğu tutkuyu bir kariyere dönüştürdü ve şu anda blogu ve sosyal varlığı sayesinde yaşam tarzı ilhamı arayan binlerce takipçiye hitap ediyor. 

Josie Fear