SHAPING FUTURES Hemen Bağışta Bulunun

HEMEN BAĞIŞTA BULUNUN

Para Toplamamıza Yardımcı Olun

 

Shaping Futures projesine bağışta bulunarak dünyanın her yerinden gençlerin yaşamını değiştirebilirsiniz. Zaman ve deneyimlerini ücretsiz olarak paylaşan gönüllü kuaförlerimizin katılımıyla düzenlenen eğitim seanslarımızdan faydalanan genç insanlar için bu yaşamlarının seyrini değiştirebilmeleri açısından küçük ancak önemli bir fırsat olmaktadır. Gönüllüler içinse bu bağımsız ve parlak bir gelecek fırsatı yaratabilmek için aynı ölçüde büyük öneme sahip bir fırsattır. 

SHAPING FUTURES Hemen Bağışta Bulunun

 

Alıcı: Fritz Henkel Stiftung

IBAN: DE87 5001 0700 0003 9051 64

BIC: DEGUDEFFXXX

Banka: Degussa Bank Frankfurt

Referans: Shaping Futures

Shaping Futures için Bağış Toplayın

 

Siz de Shaping Futures Projesi için Bağış Toplayan Kişi olun ve dünyanın her yerinden maddi ihtiyacı olan gençleri eğitmemizde bize yardımcı olun. Dünyanın bazı en fakir bölgelerindeki yoksul gençlere eğitim verilmesi için bağış toplayarak yardım edebilirsiniz. Bağışta bulunan bir kişi olarak, yaşamları boyunca kendilerine neredeyse hiç yardım eli uzatılmamış gençlere içinde bulundukları yoksulluk ve talihsizlik ortamından kurtulmaları konusunda bir yön vermiş olacağınızı bilecek ve bunun haklı gurunu yaşayacaksınız.

  • Para toplamak için salonunuzda yarışma ya da kampanya düzenleyin
  • Belirli bir gün/hafta/ay için kazancınızın bir kısmını bağışlayın Salonunuzda rozet, broşür ve videolar dahil olmak üzere
  • Shaping Futuresaksesuarlarıbulundurarak farkındalık oluşturun ve başkalarına da katılmaları için ilham verin

Daha fazla fikir için lütfen coralie.loth[at]henkel.com ile irtibat kurun.