Essential Looks

#REdefining you

Essential Looks Koleksiyonu

 

Bu sezon sizin özgün benliğiniz ile ilgileniyor ve Schwarzkopf Profesyonel sizin evreninize özgü DÖNÜŞÜM baskısını yayınlıyor.

 

Sonbahar/Kış 2018 #Redefiningyou Koleksiyonumuz global influencerlar ve dünyanın en iyi saç uzmanlarını bir araya getirip, görünümleri paylaşmalarını, inovasyon ve trendleri takip edip hep güncel kalmayı amaçlıyor.

 

Güçlendirmek, özgünlük, podyumdan çıkıp sizin hayat tarzınıza göre uyarlanan ilhamlardan bahsediyoruz. Üç ilham verici trendle, her tarza uygun dönüşüm görünümleri hazırladık:

 

#globaltribe | #newformal | #lucidnocturnes

 

Keyfini Çıkarın!

Global Tribe

#GLOBALTRIBE

 

Günümüzün modern kabileleri sizin evreninize, yani alabildiğine özgün dünyanıza ilham oluyor. Önce podyumda gördüğümüz bu trend, global yerlilerin doğunun folklorik esintisini modaya taşımasıyla oluşuyor.

 

Emre Ayaksız, bu sezonun yumuşak bisküvi ve mocha tonlarını kullanarak günlük hayata uygun bir Boho Chic stilini oluşturuyor.Kullandığı pastel leylak ve kirli soğuk sarı tonlarıyla Lesley Jennison, sonbahara uygun görünümler sergiliyor.

 

Bu görünüm tamamen saçınızın doğal dokusu ile ilgili. Güçlü omuz hizasında saçlar, yumuşak kakül, geniş katlar-sıkı dalgalar çok uygun.

 

#globaltribe podyum ve salon görünümlerini keşfedin...

New Formal

#NEWFORMAL

 

Lesley Jennison, parlak ton derinlikleri katarak saçta yapboz havası yaratıyor, düşük frekanslı renklerin saçtaki hareketiyle saç değişik görünümler kazanıyor. Jenny Strebe modern, yumuşak pastel pembe tonlarını sarı saça uygulayarak, zarif ve aynı zamanda çekici görünümler sunuyor.

 

Tyler Johnston tarafından kesilip şekillendirilen yeniden oluşturduğumuz ikonik Pageboy Bob görünümü, tamamen keskinliği temsil ediyor.

 

#newformal podyum ve salon görünümlerini keşfedin...

Lucid Nocturnes

#LUCIDNOCTURNES

 

IGORA #RoyalTakeOver 'ın üçüncü bölümüne #lucidnocturnes - baştan çıkarıcı gece renklerine modern bir yaklaşımla damga vuruyor.

 

Rossa Jurenas'ın #lucidnocturnes Podyum Görünümü, grafik şekiller ve dalgalı silüetler sunuyor. Rossa'nın da tasarladığı bu tonlarda, yanar döner mor ve mavi, kakülü vurguluyor ve punk bir hava veriyor.

 

Kaliforniyalı Renk-Trendsetterı, Linh Phan salon görünümününü gizemli ve sofistike bir biçimde yaratıyor; uzun saç boyu, doğal saç dokusu ve ultra kısa kakül kullanıyor. Bordo ve koyu sarmaşık tonları yüzü çerçeveleyip çarpıcı ve gotik esintili bir görünüm veriyor.

 

#lucidnocturnes podyum ve salon görünümlerini keşfedin...