Please allow cookies
Essential Looks

REinventing Hair Koleksiyonu

Artık, değişim her herde. Bilgiyi tüketme şeklimiz, sanat, hayat tarzı, teknoloji ve kültür arasındaki diyalog ve yarının trendlerinin yolunda, bugünün ruhunu belirliyoruz.


RANDOM REBEL özgünlüğü ve asi kültürünü yansıtıyor.
BEYOND BORDERS yeni çok kültürlülük jenerasyonunu sahipleniyor.
REAL ME doğalın her tonunda özgünlüğü vurguluyor.

 

Bu üç trendimizin yanısıra, yeni renklendirme hikayemizi hayata geçiriyoruz, IGORA #RoyalTakeOver. IGORA ROYAL'i dünyanın önde gelen dijital influencerlarına ve dünya çapında ünlü renklendirme uzmanlarına; denemeleri, hayal kurmaları ve YENİDEN ilham vermeleri için devrediyoruz.

Random Rebel

TREND 1

RANDOM REBEL

 

Moda
Yeraltı club kültürü günlük hayatınızın seçilmiş bir ifadesi olarak ortaya çıkıyor. Yüksek etkili yoğun renklere, cesur işlemeler, parlak metalik tonlar ve dekoratif detaylar eşlik ederken, dokular sıradışı bir hal alıyor.


Renklendirme

IGORA ColorWorx ile, renkler için yepyeni bir gerçeklik yarattık. Mükemmel parlaklık ve turbo vurgular, yoğun güçlü tonlar için yepyeni bir çağ başlatıyor.


Styling

Daha kısa stiller için ideal olan bu trend, ekstrem dokuları, kırık kahkülleri, tüy gibi sonlandırmayı, cesur renk vurgularında renk ilüzyonu yaratmak için mükemmel biçimde bir araya getiriyor.

 

Random Rebel Podyum ve Salon görünümlerini keşfedin...

Real Me

TREND 2

REAL ME

 

Moda
Zahmetsiz stil, uçuk tonlar, minimalist ambalajlar, yumuşak dokunuşlar ve doğalın her tonunda kendini gösteriyor.

 

Renklendirme
Her doğal görünüm ile ışıltılı, saf, berrak bej tonları. Düz olarak veya ruh halinize uygun biçimde hacim vererek kullanabilirsiniz.


Styling
Doğal olmak çaba gerektirir ve makyajsız olmak yataktan kalkıp evden çıkmak değildir - yerinde bir görünüm demektir. Doğallık, gerçek bir görünümdür. Serbest biçimde hareket eden saç, kişiye özgü 'işte bu benim' ruh halim modunu yansıtır.

 

Real Me Podyum ve Salon görünümlerini keşfedin...

Beyond Borders

TREND 3

BEYOND BORDERS

 

Moda
Dünya modası mega bukleler için çıldırıyor! 'Kabarık saçlar' modası sokaklarda, barlarda, gece kulüplerinde, festivallerde ve sosyal medyada yıllardır karşımıza çıkıyor.


Renklendirme
Çiçeklenme, sanatsal işlemeler, çılgın zümrüt yeşili, karmen küpeler, parlak altın püsküller - hatta ekose kumaş bile tropikal partiye davetli.

 

Styling
Şimdi kıvırcık saçlı herkes saçlarının keyfini sürüyor. Saçları düz olanlar bu dalgalı modadan payını almak istiyor. Yeni bukleler doğal ve göz alıcı.


Beyond Borders Podyum ve Salon görünümlerini keşfedin...

#RoyalTakeOver

TREND 4

#ROYALTAKEOVER

 

CO-LABS'ın GÜCÜ Karl Lagerfeld H&M'de satış koleksiyonu ile başlamışken, Pharell ve Adidas'da bu trende katıldı. Kuaförlük dünyasında, renk trendleri her gün daha da fazla dijital influencer'lardan etkilenir hale geliyor.


Bu yüzden, renkler ile geçen 60'tan fazla yılı kutlamak için IGORA ROYAL portföyümüzü dünyanın en iyi dijital influencerları ile takım olan dünyaca ünlü renklendirme uzmanlarına devrediyor, kızıl ve bej tonlarını YENİDEN tasarlıyoruz.

 

Lesley Jennison ve Jean Phillipe Santos kızıla dair vizyonlarını #DustedRouge ile sergiliyor. Matt Clements ve Jorge Cáncer ise #DisheveledNudes ile ilham veriyor…