Creating Tomorrow's Hair Today

Creating Tomorrow's Hair Today

Essential Looks Collection 1:2019

 

Bu sezonun koleksiyonuna duruşunuz, duygularınız ve kendinizi ifade etme biçiminiz yön veriyor- üç güncel trendden ilham alan 10 görünüm, özgürce ve özgün bir şekilde yaratılıyor.

 

İşbirliği içinde olmaktan mutluluk duyduğumuz Global Kuaför Influencerlar ve saç sanatı ustaları ile bir araya gelerek, özgünlüğün öne çıktığı ana trendlerden ilham alarak oluşturduğumuz özgün koleksiyonu sunuyoruz.

 

“Essential Looks’u zorunluluk olarak değil, kılavuz olarak görüyoruz. Siz kendinizi iyi hissettiğiniz sürece her şey yolundadır. Zevkler ve renkler artık tartışılabilir. Kriter takipçi sayısı ve beğeni sayısı değil: kriter SİZSİNİZ."

 

Schwarzkopf Professional Uluslararası Kreatif Direktörü, Simon Ellis

Feminine Active

Feminine Active

 

Moda kaldırımlardan podyuma, oradan da tekrar sokağa dönüyor.

 

Bu trend ofiste, restoranda, kokteyl partilerinde veya kulüplerde kendini gösteriyor. Şık kıyafetler ile spor parçaları bir arada kullandığımız “Athleisure” trendi daha kadınsı hale geliyor. Katmanlı, daha yumuşak renklere, asimetrik kesimlere ve dekoratif unsurlara daha çok yer veriyor. Elbiseler ve spor ayakkabılar. Takım elbiseler ve parmak arası terlikler. Eşofmanlar ve topuklu ayakkabılar. Doğal görünümler. Minimal makyaj. Maksimum eğlence. Nerede olursanız olun bir lady gibi hissedin.

Luxe Vibe

Luxe Vibe

 

80’lerin güçlü giyim tarzını yansıtan bu stiller geri döndü! Hacimli saçlar, dikkat çekici balyajlar ön planda.

 

Bu trend ile favorileriniz baştan aşağı değişecek. Güçlü glam görünüm; cesur, sarışın, zeki ve asi olandır. Hacimli saçlar, dikkat çekici balyajlar, oversize elbiseler, geniş omuzlar, büyük ekoseler ve neon detaylarla buluşarak mükemmel bir görünüm sağlıyor. 80’lerin güçlü giyim tarzını yansıtan bu stil, hem rahat hem de güven ve karizmayı sergiliyor. Görkemli saçın, manyetik kişiliğin ve iyimser ruh halinin kombinasyonu ile keyiflenecek ve etrafına hükmedeceksiniz.

Self-Made Youth

Self-Made Youth

 

Saçlarınızda ve genel stilinizde "bu bununla gitmez" diye düşünmeyin ve asla "asla" demeyin!

 

Bu trend güçlü bir içeriğe sahip. Selfmade Youth trendi, yeni jenerasyona hitap eder. Güçlü ruh. Popüler ve politik. Sosyal, canlı. Empatik ve özgün olan. Ben kendi kendimin markasıyım ve bir markaya ait değilim diyenler için. Beğenmediniz mi? Umurumda değil. Saç kendini ifade eder. Benzersiz. Farklı. Yenilenmiş ve yüzünüzde. “Eh işte” leri kabul etmeyin, duvarlarınızı yıkın, kalıplarınızı kırın. Sırada ne var?