#HairHacks: TrendLab'dan Kuaförün İçeriğini Keşfedin

ASK Eğitim ekibi, Schwarzkopf Professional'ın son teknoloji TrendLab stüdyosunda #HairHacks'ın lansmanını duyurmaktan gurur duyuyor; ipuçları, püf noktaları ve dünyanın en havalı #hairartistleri tarafından sunulan en güncel endüstri bilgileri!

 

Trend tahmini, film prodüksiyonu ve içerik oluşturma konularında heyecan verici bir deneyime olan kuaför William Feroldi #HairHacks'a ev sahipliği yapıyor. William Feroldi'ye Trendlab'da her bölümde Schwarzkopf Professional Global Elçisi, renk uzmanlarına, stilistlerden farklı bir konuk eşlik edecek ve uzman oldukları konularda trendleri ve ipuçlarını paylaşacak.


İlk içerik kısmı aşağıdakileri içerecek şekilde hazırlanmıştır:

  • Schwarzkopf Profesyonel Global BLONDME elçisi Jack Howard (@jackhowardcolor), ikonik sarılar yaratmanın ipuçlarını ve püf noktalarını ve en yeni trendleri oluşturma tekniklerini paylaşacak
 
  • Schwarzkopf Profesyonel Elçisi ve influencer Kuaför Geoffrey Martinez (@anothertale25) pastel karışım ve trend uygulama methodlarını paylaşacak
 
  • Schwarzkopf Professional Global Styling Elçisi Richard Ashforth (@richardashforth) podyum trendleri ile kesim ve şekillendirme ile nasıl etkileyici görünümler elde edileceğini gösterecek.

 

#HairHacks: TrendLab'dan Kuaförün İçeriğini Keşfedin

İpuçları ve trendler ile ilgili eğitici bilgilerin bulunduğu 13 bölümden oluşan Trendlab videoları 3 ana bölümden oluşacak:

  • Ticaretin Püf Noktaları
  • Essential Looks
  • Temel Konular

Renk karışım formülleri, sarışınlık, styling ve en yeni podyum trendlerinin yanı sıra işin ticari kısmını da desteklemek için perakendecilik ve müşteri danışmanlığı hakkında bilinmesi gerekenler ve çok daha fazlası #HairHacks'de!


Yepyeni TrendLab #HairHacks içeriği, @Schwarzkopfpro Instagram hesabı aracılığıyla tanıtılacak. İzlemek isteyen izleyiciler yerel Schwarzkopf Professional temsilcisi ile görüşebilir.

diğer etiketleri