Schwarzkopf Professional'dan Kuaförlükle İlgili Haberler

HABERLER

Haberdar Olun, Günceli Takip Edin, Hedefi Vurun

 

Schwarzkopf Professional en yeni haberleri, olayları ve kuaför dünyasında olup biteni size getiriyor. Biz son çıkan Essential Looks koleksiyonumuzdaki en yeni trendleri gösteriyoruz, fantastik ürün lansmanlarımızdan birini getiriyoruz ya da yeni heyecan verici bir ortak bildiriyoruz, ihtiyacın olan her şeyi burada bulabilirsin - en yeni gelişmeleri takip etmek için düzenli olarak kontrol etmeyi unutma! 

Schwarzkopf Professional Haberleri

OIL ULTIME İLE SAÇLARINIZI ŞIMARTIN

Oil Ultime, portföyüne eklenen yeni ürünlerle yağlarla güçlendirilmiş, inovatif, yüksek performanslı ve lüks bir bakım serisi sunuyor.

 

Mediterranean Finishing Oil, saf beyaz yasemin çiçeği, yeşil limon ve portakalın canlandırıcı notaları ile zenginleştirilmiş, tüm saç tiplerinde kullanılabilen doğal bir yağ karışımıdır. Bu silikon içermeyen, saçı ağırlaştırmayan kombinasyon hafif bir his sağlarken, saçın canlı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

 

Oil Ultime, yüksek performanslı, doğal, saflaştırılmış yağlardan canlandırıcı, aromatik uçucu yağlara kadar en değerli bileşenleri içerir. Bu bileşenler saçı besleme ve parlaklık katma özellikleriyle bilinirken, salon müşterilerinin telaşlı günlük rutinlerinden kaçmasına ve iç dengelerini bulmasına yardımcı olur.

 

Yeni Mediterranean Finishing Oil ile saçlarınızı şımartın.

CHROMA ID İLE MEYDAN OKU!

Schwarzkopf Professional'in heyecan verici yeni renklendirme maskası Chroma ID'yi keşfet! Chroma ID, entegre bağ teknolojisi ile yoğun bakım sağlarken, Schwarzkopf Professional’ın ilk %100 kişiselleştirilebilir, sınırsız renk hizmetlerine yönelik, bağlılık gerektirmeyen, bakım özelliği bulunan ilk renklendirme serisidir.

 

Günümüzün müşterileri için artık belirli kalıplarda olmak yeterli değil, bu nedenle Chroma ID bu isteği anlıyor ve sınırsız renk seçeneği sunuyor; kuaförlerin müşterilerine özel renk kimliklerini oluşturmasını sağlar. Doğal sarışın tonlardan çarpıcı, iddialı ve cesur pembe tonlara kadar sunduğu servis imkanı ile mix ve ton renk sistemi 6 ton Intense Bonding Color Renklendirme Maskesi (Yoğun), 14 Bonding Color Renklendirme Maskesi ve Clear Bonding Color Maskesi içerir.

 

Geniş renk portföyü, IGORA ROYAL ve IGORA VIBRANCE'ın en iyi performans gösteren tonlarıyla birerbir eşleşir, bu da ikili sistem uygulama, freehand tekniği ve tüm baş uygulamaları için eşleşen Chroma ID tonlarını seçmeyi kolaylaştırır.

 

Entegre Bağ Teknolojisi ve Düşük Tuz Teknolojisini derin bakım formülleriyle birleştiren Chroma ID, müşterilerinizin genel saç durumunu daha iyi hale getirirken, %100 renk esnekliği elde etmelerini sağlar.

 

Müşterinizin gerçek renk kişiliğini yaratmaya hazır mısın?

 

Chroma ID'nin sınırsız renk seçeneklerini keşfedin.

#ILOVEBLONDME YARIŞMASINA KATILIM SONA ERDİ

Çarpıcı BLONDME görünümlerini sergilediğiniz ve #ILOVEBLONDME Yarışmasının bir parçası olduğunuz için herkese teşekkür ederiz. Yarışmaya katılım artık kapanmıştır.Yarışmaya göstermiş olduğunuz ilgiden ve BM ürünleri ile yarattığınız görünümlerden çok memnun kaldık!

 

Jack Howard ve Lesley Jennison tüm kayıtları gözden geçirecek ve kazananları seçecekler. Sonuçlar Ocak ayında açıklanacak.

 

Birinci, Global BLONDME Elçisi Jack Howard ile Almanya, Hamburg'daki Schwarzkopf Pro TrendLab özel eğitimine katılma ve kendi BLONDME Video'sunu çekme hakkı kazanacak! İkinci, salon içi özel sarışınlık eğitimini kazanacak ve üçüncü ise BLONDME ürün paketi alacak.

 

Şanslı kazananların kim olduğunu ve kazanan modelin görünümlerini öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin!

BUGÜNÜN BALYAJINDA BLONDME BAĞ GÜÇLENDİRİCİ PREMIUM CLAY AÇICI İLE USTALAŞ

Schwarzkopf Professional'ın son derece hassas ve doğal görünümlü modern sarışın sonuçlar için Entegre Bond Enforcing Teknolojisine sahip bağ güçlendirici, ilk Premium Clay Açıcı'sını keşfedin.

 

Free-hand tekniği ile modern bir sarışın görünümü yaratmak, hiç olmadığı kadar kolay, hızlı ve daha etkili!

 

BLONDME'nin Bond Enforcing ağ Güçlendirici Premium Clay Açıcısı, kolayca yayılan ve benzersiz yumuşak-katı formülü ile tam bir hassasiyet sağlayan entegre Bond Enforcing Teknolojisine sahip bağ güçlendirici ilk kil bazlı açıcıdır.

 

Klasik açıcıları kullanmak yerine, birinci sınıf yumuşak-katı formülü ile saçta maksimum açma sağlarken, açıcı sayesinde saçın nemli kalmasını sağlayan bir dış katman oluşturur. Entegre Bond Enforcing Teknolojisi, 7 tona kadar açma sağlarken, aynı zamanda güçlü yapısal bağlar sağlar.

 

Sorunsuz, trend bir balyaj görünümüne BLONDME Bağ Güçlendirici Premium Clay Açıcı ile ulaşmak için BLONDME Elçisi Jack Howard tarafından hazırlanan Caramel Kiss öğretici videomuzu izleyin.

 

Kendi oluşturduğunuz güzel balyaj sonuçlarınızı bizimle #ILOVEBLONDME etiketi ile paylaşmayı unutmayın.

 

BLONDME'nin dünyasından esinlenin...

 

EMİN, GÜÇLÜ, BİREYSEL, İKONİK.

YARININ SOĞUK KAHVE TONLARINI BUGÜNDEN IGORA ASHY CEDAR VE EARTH CLAY İLE OLUŞTURUN

Kahve renk tonu zenginliğini keşfedin! Yeni IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay tonları, IGORA portföyünün soğuk, mat ve nötr ton yönlerinden zenginleştirmiş, modern, pudralı kahvelere sahip!

 

Tüm kuaför ve müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için hem kalıcı (IGORA ROYAL) hem de demi-kalıcı (IGORA VIBRANCE) ürün çeşitlerinde mevcut olan IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay renk tonları ile ikili sistem uygulamasına uyumlu ilk trend koleksiyonunu deneyimleyin.

 

IGORA Ashy Cedar, özellikle daha koyu bazları açarken veya vurgularken nötr ve mat kahve sonuçlar için IGORA'nın en güçlü nötrleştirici renk tonlarını sunar. IGORA Earthy Clay, sofistike ve sedefli bir görünüm için yumuşak, toprak ve tozlu kahve tonlara sahiptir ve çıplak güzelliği arttırır!

 

"IGORA Earthy Clay ve Ashy Cedar tonlarıyla modern görünümler yaratmayı seviyorum. Hoş ve soğuk tonlar; çalışması çok güzel ve nötr kahveler önde..." Schwarzkopf Professional Global Renk Temsilcisi, Lesley Jennison.

 

Global Renk Elçimiz Lesley Jennison'la tanışmak ve ilham verici yeni renk tonlarıyla IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay neler yapılabileceğini görmek için videoalarımızı izleyin, #aliceband tekniğinin salonlarda uygulanması hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

IGORA Ashy Cedar ve Earthy Clay tonlarının mükemmel yumuşak kahve renk sonuçlarını deneyimleyin... Sonbahar/Kış sezonları için mükemmel!

ESSENTIAL LOOKS: CREATING TOMORROW'S COLOUR TODAY KOLEKSİYONU

Schwarzkopf Professional'ın Essential Looks dergisiyle en son trendleri keşfedin. Bu sezonun saç trendleri aşırılıklara, renklere ve çelişkilere odaklanıyor. Bizim yepyeni Sonbahar/Kış 2:2019 koleksiyonumuzda bu trendler dünyanın en vizyoner saç artistleri tarafından cutting-edge görünümlere dönüştürülüyor.

 

Creating Tomorrow's Colour Today Koleksiyonu üç trendle sekiz görünüm sergiliyor:

 

Color Clash cesur tonları, göz alıcı ve güçlü silüetlerle beraber düzensiz ayrımlar ve kontrast dokular ile elde edilen asimetrik güzellik sunar.

 

Urbaganza havalı, kendinden emin, umursamaz, şehrin özgün tavrını ön plana çıkarıyor. Normlar sarsılıyor, beklenmedik kombinasyonlar ile klasikler korkusuzca yeniden yorumlanıyor.

 

Texture Tension saydamlık ve sadelik temellidir, bu sayede bazen "az çoktur" felsefini tam olarak yansıtır.

 

Koleksiyon yüksek moda tutkunları ve modaya tepkili bireyler arasında bir denge sağlıyor.

 

"Herkesin yaratıcılığını ve özgünlüğünü kullanarak, olmak istedikleri kişi olma özgürlüğüne sahip olduğu, kendini ifade ettiği çeşitlilikler barındıran yeni dünya düzeni. Değişim hissedilirken, herşeyin içinde bir otantikliğe ihtiyaç duyuyoruz." Schwarzkopf Professional Global Kreatif Direktörü, Simon Ellis

 

Creating Tomorrow's Colour Today Koleksiyonuyla hayal et, gerçekleşsin!

 

SHAPING FUTURES YOLCULUĞU

Schwarzkopf Professional, global girişimini yepyeni bir belgesel dizisinde sergiliyor.

 

Schwarzkopf Professional, STK'lar ve kuaför network'ü ile uzun süredir devam eden ortaklıkları sayesinde, Shaping Futures kuaförlük eğitim programı ile sosyal olarak dezavantajlı genç yetişkinlerin yaşamlarını değiştiriyor.

 

Schwarzkopf Professional, “Inside Shaping Futures” belgeselini yayınlayarak, bu sosyal girişime katılan herkesin inanılmaz çabalarını kutlamaktan ve dünyadaki yüzlerce hayata getirdiği farkı vurgulamaktan gurur duyar. Belgesel, sizi Shaping Futures'ın duygusal dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Belgesel, STK'lar, eğitmen kuaförler, Schwarzkopf Professional partnerleri ve Shaping Futures öğrencilerinin görüntülerini bir araya getirerek oluşturulmuştur.

 

"Bu, hepimiz için oldukça benzersiz bir deneyim… öğrencilerin öğrenmek ve yaşamlarında ilerlemek için tutkuları, eğitim deneyimi onlar için olduğu gibi bizim için de aynı derecede dokunaklı.” – Coralie Loth, Schwarzkopf Professional Shaping Futures Yöneticisi

 

Dört bölümden oluşan belgesel serisine göz atın ve eğitimin gücünü keşfedin.

BLONDME Detoxifying System

BLONDME DETOXIFYING SYSTEM ILE SARI SAÇLARIN PARLAKLIĞINI ARTIRIN

Schwarzkopf Professional'ın C Vitamin'nin gücünden yararlanılarak üretilen ilk sarışınlık iyileştirme servisi!

 

Hava kirliliği, toz ve sert su mineralleri, kimyasal olarak işlem görmüş sarı saçlara mat bir görünüm ve yeşil tonlu bir yansıma verir. BLONDME Detoxifying System, sadece donuk, kızıl veya yeşil tonlu görünümleri önlemek için değil aynı zamanda saçları çevresel hasarlardan korumak için de formüle edilmiştir.

 

Üç adımlı sistem; kir ve mineral birikimini önleyen Arındırıcı ve Bağ Yapıcı Şampuan, BLONDME Keratin Restore Bonding Mask ile karıştırıldığında C Vitamini ile parlaklık sağlayan Vita C Shot ve saçları çevresel hasarlardan koruyan hafif, koruyucu mist İki Fazlı Bağ Oluşturucu ve Koruyucu Sprey'den oluşur.

 

Seri, saç lifi içinde yeni bağlar oluşturmaya yardımcı olan entegre bağ güçlendirici teknolojisine sahiptir. İçeriğindeki C Vitamini, Amino Asit kompleksi, Allantoin ve Malik Asit, detoks edici özellikleriyle bilinir.

 

BLONDME Detoxifying System ile saçı canlandırıp korurken, sağlıkla ışıldayan ve parlak sarılar elde edin.

GELECEĞİN RENK TONUNU BUGÜN YARATIN

Schwarzkopf Profesyonel olarak her zaman yüksek performanslı ve çeşitliliği fazla ürünler sunmayı hedefliyoruz. Yeni teknolojiler ve formülasyonlar sayesinde yarı kalıcı yeni saç boyamız IGORA VIBRANCE artık çok DAHA FAZLASINI yapabilir!

 

Nemlendirici etkili yarı-kalıcı saç boyası IGORA VIBRANCE'ın jel veya kreme dönüşebilen sıvı formülü sayesinde artık kuaförler müşterilerine daha fazla servis imkanı sunarken, müşteriler ise daha fazlasını talep edebilir.

 

...DAHA FAZLA Performans, DAHA Kolay Uygulama, DAHA FAZLA Servis Seçeneği, DAHA FAZLA Renk Tonu!

 

AQUAXYL™ Teknolojisi ile zenginleştirilen Nem Koruma Bileşenleri, her bir saç lifinin iç yapısını dengelemek için saçın iç nem seviyesini kontrol eder. Bu saç kırılmasına karşı korur ve canlı bir parlaklıkla, eşit bir renk sonucu için temiz bir yüzey oluşturur!

 

Pigment içermeyen formülü ile IGORA VIBRANCE serisinde yer alan Clear 0-00; renklendirme servislerinden sonra veya direkt doğal saç üzerinde tek başına kullanıldığında parlaklık servisi olarak kullanılabilir. Ayrıca, renk tonları ile karıştırılarak kullanıldığında pastel ton elde etme veya ton hafifletme servisi olmak üzere farklı servis imkanları da sunar. Yeni IGORA VIBRANCE serisi 43 ayrı renk tonu seçeneğine sahip.

 

IGORA VIBRANCE sunduğu farklı ve kişiye özel servisler sayesinde, saç rengine uzun süre bağlı kalmak istemeyip, saçlarında değişiklik isteyen veya yeni deneyimlere açık olan müşterilere sunmanız için DAHA FAZLA iş fırsatı sağlar.

 

IGORA VIBRANCE görünümlerini keşfedin!

IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes

BC BONACURE WEBSITESI ILE #BELIEVEINCONFIDENCE DIYOR, GÜVENE INANIYORUZ.

Yeni BC Bonacure serisini ve sizin için hazırlanan BC Bonacure web sitesini keşfetme zamanı.

 

Saç Bakım dünyasına adım atın; her saç tipi için özelleştirilmiş mükemmel çözümlere ulaşın. Çığır açan Micellar Teknolojisi ile cilt bakımından ilham alan ürünler güzel görünme ve hissetme konusundaki özgüveninizi yenileyecek.

 

Saç bakımı konusundaki kararsızlıklarını ve sırlarını paylaşan ve en son BC ürünlerini test eden bloggerlar ile tanışın. Caroline Silta, Alexander Pereira ve Jüli Mery, güzelliğin onlar için ne anlama geldiğini ve saçlarının neden kendilerine güven verdiğini anlatıyorlar.

 

Peki, sen neyi bekliyorsun, bugün BC Bonacure web sitesini keşfet!

Together #apassionforhair

Kuaförlük dünyası; küresel düzeyde teknikler, inovasyonlar ve her geçen gün ortaya çıkan yeni işletme bakış açılarıyla hiç durmadan gelişiyor, büyüyor ve ilerliyor. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutarak, iş ortaklarımız olan kuaförlere başarılı bir salon işletmesi için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya kendimizi adadık. Hepsi birer ilham kaynağı olan, birbirinden farklı sosyal medya kanallarımız sayesinde, kuaförlükteki en son yenilikleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 7 gün 24 saat, oyunun hep bir adım ilerisinde olmak için sosyal medya kanallarımızı kullanmanızı öneriyoruz.