Creating Tomorrow's Colour Today

Creating Tomorrow's Colour Today

Essential Looks Koleksiyonu 2:2019

 

Bu sezonun trendleri renkler ve çelişkiler üzerine kurulu. Koleksiyon uçlardan (ve bunların arasında kalan herşeyden) ilham alıyor- Dünya'nın önde gelen saç artistleri tarafından hazırlanan Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonundaki sekiz görünümü keşfedin.

 

Koleksiyon moda tutkunları ve modaya tepkili bireyler arasında bir denge kuruyor.

 

"Herkesin yaratıcılığını ve özgünlüğünü kullanarak, olmak istedikleri kişi olma özgürlüğüne sahip olduğu, kendini ifade ettiği çeşitlilikler barındıran yeni dünya düzeni. Değişim hissedilirken, herşeyin içinde bir otantikliğe ihtiyaç duyuyoruz."

 

Schwarzkopf Professional Global Kreatif Direktörüi, Simon Ellis

Color Clash

Trend 1: Color Clash

Cesur renkler, ıslak görünüm saçlar ve göz alıcı aksesuarlar.

 

 

 

Moda akımı bizi her yere götürebilir, moda daha da genişleyip, anlayamadığımız bir şekilde büyüdüğünde harika hissettirir. Bu hikayede renkler cesur, silüetler göz alıcı ve güçlü! Bu abartı ile beraber düzensiz ayrımlar ve kontrast dokular ile elde edilen asimetrik bir güzellik sunuluyor.

 

Gözalıcı ve gençlere özgü bir enerji! Muhteşem lüks kumaşlarda, aksesuarlar ile kombinlenmiş, zahmetsiz görünümler ile gerçekten havalı hissedin.

Urbaganza

Trend 2: Urbaganza

Klasikler, modern bakış açısı ile yeniden yorumlanıyor.

 

 

 

Havalı, kendinden emin, umursamaz Urbaganza, şehirin özgün tavrını ön plana çıkarıyor.

 

Normlar sarsılıyor, beklenmedik kombinasyonlar ile klasikler korkusuzca yeniden tasarlanıyor. Sade bir tasarım özgün hale getiriliyor, temiz bir siluet ve kullanılan deri lüks yaratıyor. Sınırlar belli ve keskin, parlaklık ön planda!

Texture Tension

Trend 3: Texture Tension

Saydamlık ve özenli sadelik ile doğal dokular.

 

 

 

Az çoktur ve hayat, gürültü ve koşturma içinde duyulmayanı duyup uygulamakla ilgilidir. Bu özenli sadelik, bütünlük ve zamansızlık hikayesi; şeffaflık içine net beyaz gömlek kesimleri, doğal görünümlü küllü saçlarda sihirli ışık desenleri.

 

Transparanlık, sadelik, saflık içindeki güç, nüanslı doğallar, pasteller ve beyazlar; saçlar parlıyor – yağmur olabilir mi?