#TogetherWeStand

#TOGETHERWESTAND

 

Hep birlikte, daha iyi bir gelecek için beraberiz. #TOGETHERWESTAND.

 

Her zaman, değerli salonlarımız için buradayız!

 

Bir salon verdiği servisten ve güzel saçlar yaratmaktan öte, çok daha önemli şeyleri sunar; Stylistler arkadaşımız ve terapistimizdir. Kuaförler en önemli ve özel günlerimizde bize yardımcı olan kişilerdir. İyi günde, kötü günde bize özgüven verirler. Kuaförler, müşterileriyle güçlü ve uzun süreli bağlar kurar ve daima onların yanındadır.

 

Ancak son haftalarda yaşadıklarımız, günümüzü ve gerçekliğimizi etkilemiş, alışkanlıklarımızı ve hayatımızı değiştirmiştir. Tüm dünya olarak, yaşamımız artık çok daha farklı bir konuma gelmiş olabilir. İş ortaklarımızın salonlarında benzeri görülmemiş zorluklarla karşı karşıya olduklarını anlıyoruz ve tüm kalbimizle, ileride karşılaşabileceğimiz zorluklarla başa çıkabilmelerini ümit ediyoruz.

 

Bu zorlukların üstesinden ancak kreatif ve alanında en profesyonel isimler olarak siz, ve size yardım etmeye adanmış ekibimizin beraberliğiyle gelebilir, ve MÜKEMMEL SAÇLAR yaratmaya devam edebiliriz!

 

Güvenilir iş ortağınız olarak, bu kriz esnasında işinizi desteklemek için websitemiz, sosyal medya kanallarımız ve uygulamalarımız aracılığıyla bilgi ve ilham kaynakları sunarak, elimizden gelen her türlü desteği vermek için buradayız.

 

İletişim İçin:

  • Bize mail atın: askacademy.ist[at]henkel.com
  • Bize Instagram'dan DM ile ulaşın: @schwarzkopfprotr
#TogetherWeStand