Güçlendirin: IGORA ile Renk Danışmanlığı

Konu sarışın olduğunda müşterilerinizin isteklerini karşılayın...

 

Kuaför hizmetleri söz konusu olduğunda, salon müşterileri, süper havalı sarışınlar da dahil olmak üzere, her zamankinden daha zorlu renk sonuçları talep ediyor - bu, elbette, bir kaldırma veya vurgulama hizmetine rağmen sağlıklı görünen ve parlak saçlar arzusunu da beraberinde getiriyor. Bunu başarmak için kuaförlerin daha da güçlü kaldırma performansına ve nötrleştirme gücüne sahip, ek saç korumasına sahip bir ürün yelpazesine ihtiyacı vardır.

 

Güçlendirin: IGORA ile Renk Danışmanlığı

Hiçbir iki sarışın hizmetinin aynı olmadığını anlayarak, her renk uzmanının en çarpıcı görünümleri yaratmasını, yaratıcılığının her yönünü keşfetmesini ve her müşterinin ihtiyacını karşılamasını sağlayacak bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu nedenle teknolojilerimizi ve ürün teklifimizi sürekli olarak geliştiriyoruz!

 

Güçlendirin: IGORA ile Renk Danışmanlığı

Yenilenecek en son IGORA serisi, IGORA ROYAL Highlifts – mevcut portföyü, 4 ve 5 seviyeye kadar güçlü kaldırmaya izin veren seviye 10 ve 12'ye dayalı tonları içerecek şekilde yeniden çalıştık. Yenilikçi TrueLift Complex ve Bonding Teknolojisi sayesinde IGORA ROYAL Highlifts, en parlak ve net sarı sonuçlar için saçın iç yapısını korurken daha güçlü bir nötralizasyon ile birlikte daha güçlü bir kaldırma sağlar!

 

IGORA ile olmak istediğiniz renk uzmanı olun!

 

Güçlendirin: IGORA ile Renk Danışmanlığı

Daha geniş IGORA Blonde portföyü, renk uzmanlarına, en temiz renk açma hizmetleri için IGORA VARIO BLOND ile başlayarak, en havalı sarı sonuçlar için IGORA ROYAL Highlifts, IGORA ROYAL Pastels ve IGORA VIBRANCE ile biten, müşterilerinin istediği sarışın sonucunu elde etmek için her aracı sağlar. Hafif veya aydınlatılmış bazlarda mükemmel tonlama veya nötralizasyon hizmetleri için pastel.

 

Her profesyonel renk hizmeti, bir uzman danışmanlığıyla başlar

Sarışın görünüm veya bunu elde etmek için gereken teknik ne olursa olsun, her salon ziyaretini her bir müşteri için olağanüstü bir deneyime dönüştürün.

 

Güçlendirin: IGORA ile Renk Danışmanlığı

Bir müşteri salonunuzu ziyaret ettiğinde, geldikleri andan kapıdan çıkana kadar bir 'deneyim' yaşarlar. İmza renk danışmanlığımız, kuaförleri günlük işlerinde güçlendirmek için tasarlanmıştır. Müşteri iletişimine yönelik sistematik bir yaklaşım sunmak, hizmet sunmak ve nihayetinde bir sonraki salon ziyaretine kadar mükemmel saç bütünlüğü sağlamak için kişiye özel evde bakım sağlamak.

 

Bu 5 renk danışma adımını takip edin ve her düzeyde harika bir müşteri deneyimi sunun:

 

1. RENK İHTİYAÇLARI

Müşterinin yaşam tarzı ve yaşı ne olursa olsun, ilk konuşmayı açık sorularla çalışarak başlatın. Bir konuşma başlatmak, müşterinizi size bilgi vermeye teşvik etmek ve durumları netleştirmek için bu soruları kullanın. Müşterilerinizin saç sorunlarını ve isteklerini dinleyin ve bunları uygulamalı uzmanlığınızla çözün.

 

2. TEŞHİS

Teşhis, salon içi hizmetlerin ve evde bakım önerilerinin temelini oluşturur. Ton özellikleri ve önceki renk geçmişi dahil olmak üzere mevcut renk tabanının yanı sıra saç tipini, gözeneklilik seviyesini ve yapısını tanımlayın. Daha kapsamlı bir analiz için, saç elastikiyeti ve gözeneklilik testlerini kullanarak saçı teşhis edin ve müşterinin saç derisi durumunu gözlemlemeyi unutmayın.

 

3. UYGULAMA

Kusursuz ve profesyonel bir renk uygulaması, müşterilerinizin salona sadık kalmasını sağlayacak en önemli avantajlardan biridir. Kusursuz uygulama hizmeti, tüm aletlerin elinizin altında olduğu iyi hazırlanmış bir istasyon ve hassas bir kesit modeli de dahil olmak üzere iyi bir hazırlıkla başlar. Unutmayın, saça renk uygulamak ayrıntılara çok dikkat eder:

  • Kaldırılması gereken bölgede hedefe yönelik uygulama
  • Tam yüzey kaplaması sağlamak için yeterli ürün uygulaması
  • Ürünün eşit şekilde gelişmesini sağlamak için zamanlamayı kontrol altında tutmak

4. RENK SONRASI BAKIM

Oksidatif süreci kapatmak ve bakım sonrası için çaba sarf etmek önemlidir! Uygun bir bakım rejimi seçmeden önce yenilikçi Saç Kapatıcımız ile saçı sabitleyin – ilerledikçe ürünler ve adımlar hakkında müşterinizle konuşun. Bakım sonrası bakım uygulandıktan sonra, renklendirmeden sonra pH seviyesini eşitlemek için kökten uca eşit kapsama sağlayın.

 

Güçlendirin: IGORA ile Renk Danışmanlığı

5. BAKIM RUTİNİ

Bireysel saç ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına dayalı bakım ürünlerini tavsiye edin. Bu, müşterilerinizin salon sonuçlarını bir sonraki salon ziyaretine kadar evde tutmalarına yardımcı olacaktır. Örneğin, ihtiyaca bağlı olarak özel Bonacure, Fibre Clinix veya Scalp Clinix rejimleri ve hizmetler arasında renk sonucunu korumak için Chroma ID sunun. Kişiselleştirilmiş bir bakım planı oluşturun ve salon sonuçlarını daha uzun süre daha taze tutmak için müşterinin saçının neye ihtiyacı olacağını detaylandırın. Ürün kullanımına ilişkin ipuçları ve püf noktalarının yanı sıra bunların günlük bakım rutinine nasıl entegre edileceğine dair ipuçları verin.

 

Daha fazlasını öğrenmeye hazır mısınız?

Yaratıcılığınızı keşfederken gerçek bir sarışın uzman olun! Sarışın servisleri hakkında yeni şeyler keşfederken, zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz teknikleri mükemmelleştirebileceğiniz kahraman kursumuz – BU ÖZEL SARIŞIN – dahil özel seminer teklifimizi keşfedin. Bir müşterinin cilt tonunu, ten rengini ve göz rengini nasıl değerlendireceğinizi öğrenin ve hem içten hem dıştan eşit kaldırma, mükemmel ton yönü, doğal parlaklık ve muhteşem saç durumu için IGORA ile renklendirmenin faydalarını keşfedin.

 

Güçlendirin: IGORA ile Renk Danışmanlığı


"Delicesine akıllı teknolojilerimizle, mükemmel bir sarışın yaratmak için aralarından seçim yapabileceğim sınırsız bir palete sahibim. En uçuk platinden tereyağlı bejlere, güneşten öpülmüş tonlara ve daha fazlasına."

 

– Global Büyükelçi, Lesley Jennison

 

En güncel ipuçları ve püf noktaları için gözünüz @schwarzkopfpro'da olsun, burada Global Ambassador @lesleyjennison'ın en son ürün bilgilerini ve içgörülerini açıklıyoruz.

 

BIR SONRAKI BÖLÜMDE NE OKUYACAĞIZ: