Saç nasıl yapılır: Temiz ve Sürdürülebilir Güzellik Bakımı ile Kumsal Dalgaları Yaratın

Temiz güzellik, yaz ışıltısı ve sosyal plastik!

 

Sıcak tatiller ve yaz mevsimi saçlar için zorlu olabilir çünkü güneş, deniz tuzu, klor ve daha sıcak hava saç tellerinin kurumasına ve zarar görmesine sepet olur. Neyse ki yeni yenilenen Bonacure Sun Protect saç bakım serimiz güneşten yıpranmış buklelerin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu bilir.

 

Saç nasıl yapılır: Temiz ve Sürdürülebilir Güzellik Bakımı ile Kumsal Dalgaları Yaratın

Bonacure Sun Protect ile bu yaz özgürce akan kumsal dalgaları tercih edin...

 

Sun Protect Beach Wave Sprey ile yaz görünümünü plajın ötesine uzatmak ve tüm yaz boyunca kumsal saç modelini ortaya çıkarmak çok kolay! Şeker bazlı saç spreyimizin nasıl kusursuz dalgalar sağladığını ve saçınızın dokusunu nasıl yumuşak ve pürüzsüz bıraktığını görmek için hızlı eğitimimizi izleyin.

 

Bonacure Sun Protect serisinin tamamını keşfedin ve o yaz havasının tadını çıkarın!

 

Saç nasıl yapılır: Temiz ve Sürdürülebilir Güzellik Bakımı ile Kumsal Dalgaları Yaratın

Sadece güzel değil, aynı zamanda sürdürülebilir ve temiziz !

 

Temiz ve sürdürülebilir ya da yüksek performans arasında seçim yapmanıza gerek yok – her ikisini de istiyoruz! Gelişmiş teknolojimiz – soğuk pres hindistancevizi yağı ile – ve temiz formülasyonlarla müşterilerinizin sonsuz bir yaz ışıltısı elde etmesine yardımcı olun.

 

Bonacure Sun Protect, NO: sülfatlar, parabenler, silikonlar, mineral yağlar, ftalatlar, yapay renklendiriciler veya mikroplastikler içeren %100 temiz vegan formüller* kullanır. Ambalajlarımız gezegen dostudur ve tamamen geri dönüştürülebilir.

  • Tüm Sun Protect plastik tüpler %50 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanır
  • 10'u 1 Arada Yaz Sıvımız %100 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanırken, katlanır kutusu minimum %83 geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanır

*Hayvan kaynaklı maddeler içermez.

 

Sun Protect Beach Wave Sprey şişemizin %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilmesinden de gurur duyuyoruz, sadece bu değil – bu plastik aslında 'Social Plastic®'.

 

Saç nasıl yapılır: Temiz ve Sürdürülebilir Güzellik Bakımı ile Kumsal Dalgaları Yaratın

Social Plastic® nedir?

Social Plastic®, geri dönüşüm değer zincirine Social Plastic® olarak yeniden kazandırılmak üzere toplama merkezlerinde toplanan ve ayrıştırılan plastiktir. Bu, hem okyanuslardaki plastik kirliliğiyle hem de gelişmekte olan ülkelerdeki yüksek yoksulluk seviyeleriyle mücadele etmek amacıyla az gelişmiş topluluklarda geri dönüşüm ekosistemleri oluşturan, kar amacı gütmeyen bir sosyal girişim olan Plastic Bank tarafından kurulmuştur.

 

Saç nasıl yapılır: Temiz ve Sürdürülebilir Güzellik Bakımı ile Kumsal Dalgaları Yaratın

Social Plastic®, toplayıcıların plastik atıklar için piyasanın üzerinde bir fiyat aldığını belirtmek için Plastic Bank tarafından doğrulandı. Bu, örneğin bekar annelerin ailelerine destek olmalarını ve çocuklarının okula gitmeleri için ödeme yapmalarını sağlayabilir. Social Plastic ® kapalı döngü geri dönüşüme ve döngüsel ekonomiye katkıda bulunarak ürünlerde veya ambalajlarda kullanılabilir.

 

2017'den beri hem çevresel hem de sosyal sorunları ele almak ve plastik atıkları azaltmak için Plastic Bank ile birlikte çalışıyoruz.

 

Daha fazlasını nereden öğrenebilirim?

Salonda daha sürdürülebilir olmak söz konusu olduğunda doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel Sürdürülebilir Salon Uygulamaları seminerimizi deneyin. En iyi uygulamalar ve etkili rehberlikten kurşun geçirmez ürün bilgisine ve 'temiz' hizmetlere kadar, sizi sürdürülebilir iş uygulamalarınızı ödün vermeden geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeyle donatacağız!

 

Küresel seminer broşürümüzü buradan keşfedin

 

ASK Education eAcademy'deki en son boyama ipuçları ve püf noktaları ve temel ürün bilgileriyle trendi koruyarak herhangi bir salon hizmetinde ustalaşın.

 

Sonraki Bölümde Ne Okuyacağız?