Temel Markalar: IGORA ROYAL ABSOLUTES

Schwarzkopf Professional, beyaz saçı kapatmanın yaşı saklamaya çalışmak anlamına gelmediğine inanıyor. Giderek daha fazla kadın bunu kendini ifade etmenin bir yolu olarak görüyor; saç rengiyle gerçek kimliğini kucaklamaya ve kim olduklarını yansıtmaya devam ediyor. Yeni IGORA ROYAL ABSOLUTES portföyü, bireylerin kendileri gibi hissetmelerine yardımcı olmak için özellikle olgun saçlar için tasarlanmıştır.

 

"Şahsen benim için, saçlarımdaki beyazları kapatmak, boyamak, yaşımı gizlemekle değil, daha çok bir kişi olarak kendimi hissettiğimi desteklemekle ilgili. Doğal esmer tonum kendimi en çok hissetmemi sağlıyor - her zaman olduğum kişi buydu."


– Global Renklendirme Elçisi, Lesley Jennison (@lesleyjennison)

 

 

Bu ne?

Seçim göz önünde bulundurularak, gelişmiş IGORA ROYAL ABSOLUTES portföyü, tüm olgun saç ihtiyaçlarına uyacak şekilde kapsamlı ve çok yönlü bir renk yelpazesi sunar - şimdi 6 ek moda tonu ile.

 

Yaşla birlikte birçok kadın, açık ten rengini tamamlamak ve yeniden çıkan saçlar ile renk arasındaki kontrastı yumuşatmak için daha ince nüanslarla biraz daha açık saç tonlarına yönelir. IGORA ROYAL ABSOLUTES renkleri, 7. ve 9. seviyeler arasında, daha açık saç diplerine sahip olanları hedef alır ve% 100 kapama ile soğuk bej, çikolata ve bakırda güzel, trend tonlar sağlar. En son tonlar şunları içerir:

 

Temel Markalar: IGORA ROYAL ABSOLUTES

 

Onunla ne yapabilirsin?

Kalıcı bir renklendirme servisi olarak IGORA ROYAL ABSOLUTES, yeni çıkan saçlara uygulanır. Saç boy ve ve uçlar için de geçici veya yarı kalıcı renk uygulanarak saçın mükemmel durumda kalması için renk tazeleme yapılır.

 

Eşleşen renk tonları ile IGORA ROYAL ABSOLUTES, yarı kalıcı IGORA VIBRANCE serisi ve geçici Chroma ID ile İkili Sistem Uygulama yöntemleri mükemmel şekilde çalışır - her seferinde sorunsuz, renk uyumlu yenileme hizmeti sağlar.

 

Önemli olan nedir?

Siliamin ve kolajen ile formüle edilmiş yerleşik Pro-Age Kompleksi, özellikle olgun ve hassas bir şekilde yapılandırılmış saçlar için ek bakım faydaları sağlar; Maksimum parlaklık ile şık ve eşit bir yüzey oluşturmak için kütikül yüzeyini pürüzsüzleştirir. Yeni geliştirilmiş ürün yelpazesi, hem kuaför hem de müşteri için salonda daha hoş bir renklendirme deneyimi sağlayan Low-Odour Teknolojisini de içerir.

 

Bana gerçekleri ver!

  • Tam moda canlılığı ile% 100 kapama
  • Kalın ve dirençli saçlarda bile eşit kapama 
  • 6 ek moda tonuyla kapsamlı renk portföyü
  • Entegre Pro-Age Complex ile olgun saçlar için yerleşik bakım
  • Üstün parlaklık ve uzun ömürlü sonuçlar
  • Low-Odour Teknolojisi

Bunu nereden öğrenebilirim?

Colour Principles Semineri ve uygulamalı bir hands-on seminerleri çalışması yoluyla becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyarak güçlü bir danışma deneyimi sunmak için bilgi edinin: daha fazlası için yerel seminer teklifinizi keşfedin...

 

SONRAKİ NE OKUNACAK: