IGORA ROYAL: Renklendirme Uzmanları ile tanışın

Her renk uzmanının paylaşacak kendine ait bir hikayesi vardır. Bu makale, Essential Looks Royal Glory Koleksiyonunda öne çıkan en yeni renkli görünümlerimizi oluşturmak için işbirliği içinde çalışan üç yaratıcı saç sanatçısına ışık tutuyor. Trendlerin her biri, aynı güvenilir formül* ile IGORA ROYAL’in yeni görünümlü modern portföyünü sergilemek için geliştirildi.

 

 

 

 

Viola Landsky (@violandsky), Randolph Grey (@randolphgray) ve Shy and Flo Knittel (@shyandflo) IGORA ROYAL renk dünyası için birbirinden güzel görünümler oluştururken birlikte çalıştığımız ilham verici renk uzmanlarından sadece birkaçı. Bu görünümler, her renk uzmanını bir günden diğerine tam olarak olmak istedikleri kişi olmaya gerçekten teşvik etmek amacıyla IGORA ROYAL’in ruhu ile uyumlu biçimde oluşturulmuştur.

 

Bu görünümlerin ardındaki yetenekli renk uzmanları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ilham alma fırsatınız!

 

Viola Landsky

 

 

 

Açık. İstekli. Renkli. 30 yıllık bir renk uzmanı olan Viola, 16 yılı aşkın süredir Schwarzkopf Professional eğitmenidir ve 2010 yılında Tokyo'da tanıştıklarından beri Schwarzkopf Professional Global Renk Elçisi Lesley Jennison (@lesleyjennison) ile birlikte çalışmaktadır.

 

Viola, Magical Whimsy trendimiz için irize, pastel derinliklerine sahip bu güzel, parlak Podyum Görünümünü IGORA ROYAL HIGHLIFTS 12-1, 12-2 ve IGORA ROYAL 9.5-49, 0-99 kullanarak yarattı.

 

Magical Whimsy

Randolph Gray

 

Randolph Gray

Güçlü. Gururlu. Etkili. Moda Haftası organizasyonlarının müdavimi Randolph, McQueen'den McCartney'ye, Gucci'den Chanel'e ve çok daha fazlası için podyum görünümleri yarattı. Özel müşterileri arasında Beyonce'den Gabriel'e, Kyle MacLachlan'dan Woody Harrelson bulunuyor! Randolph aynı zamanda çok deneyimli bir Uluslararası Eğitimen.

 

Randolph, IGORA ROYAL 9-98, 7-76, 5-6, IGORA ROYAL Pastelfier'i kullanarak Back to Classics trendimiz için bu modern, çok yönlü kahve tonlarındaki Salon Görünümünü yarattı.

 

 

Back to Classics

Shy and Flo

 

 

Yenilikçi. Orijinal. Tutkulu. Shy and Flo, saç renklendirme tutkusu ile Zürih'te bir salonu ortak paylaşan, herkesin içindeki bireyi keşfetmeye yardımcı olan yaratıcı ruh arkadaşlarıdır. Shy and Flo sınırlandırmalara inanmazlar. Öte yandan saç renklendirmenin her zaman ilham vermesi gerektiğine inanırlar!

 

Shy and Flo, batik tekniğinden ilham alarak Artful Feeling trendi için yarattıkları bu Salon Görünümünde IGORA ROYAL 8-21, 8-0, 5-4, 4-46, 6-46, 7-55, 0-55, IGORA VARIO BLOND Plus, Chroma ID Sarı, Mavi kullandılar.

 

Artful Feeling

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Renk yolculuğunuz burada bitmiyor! Renklendirme becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, her beceri grubuna uygun saç eğitimlerimizin olduğunu bilmenizi isteriz. Ülkemize özel semineri burdan keşfedin, veya IGORA ROYAL ile olmak istediğiniz renk uzmanı olmanıza yardımcı olacak ürün ve teknoloji ayrıntıları dahil olmak üzere ÜCRETSİZ saç eğitimine ve ipuçlarına erişim için ask-elearning.com adresinden çevrimiçi olarak kaydolun.

 

İlave olarak, eğer istediğiniz daha fazla ilham kaynağıysa, en yeni Essential Looks kreasyonlarını sınırlı bir süre için tüm trendlerin adım adım yapılış aşamaları da dahil olmak üzere essentiallooks.com'da bulabilirsiniz!

 

*IGORA ROYAL'in relansmanında formül değişikliği yapılmamıştır.

 

SONRAKİ KONULAR: