Nasıl Yapılır: Everyday Decadence Catwalk Edutorial – Juliana

Bu sezonun Essential Looks Koleksiyonu, "yeni normale" küresel bir geçiş esnasında ortaya çıkarken, Everyday Decadence trendi, günlük yaşamı sonuna kadar yaşanmış gören bir tavrı gerçek anlamda somutlaştırıyor.

 

Schwarzkopf Professional Global renk elçisi Lesley Jennison (@lesleyjennison) ve Schwarzkopf Professional Global Styling Elçisi Richard Ashforth (@richardashforth), Juliana (@1dianamoroz) modelindeki bu Catwalk Look ile günlük ortamlara yönelik abartılı ve zengin tasarımlarına bir göz atın).

 

Everyday Decadence kilit renkler tekniği: #multiblending

Lesley Jennison, IGORA VIBRANCE ve #multiblending tekniğinden gelen renklerle bu havalı sarı saç görünümünü yarattı. Her şey bir tonla başlayıp ardından saç boy ve uçlarını arasında geçiş yapmak için yalnızca Renk Geçiş Aracını kullanarak tonları karıştırmakla ilgili. Diplerde bir ton, boylarda başka bir ton ve uçlarda üçüncü bir ton kullanılır. Tamamen tonlama sayesinde ince ve süper yumuşak bir efekt ile doğal hareket ve renk derinliğidir hissi yaratılır.

 

ÖNCE & SONRA

 

ÖNCE & SONRA
  • Ön açma – IGORA Vario Blond Plus Toz Açıcı + IGORA ROYAL Oil Developer ile dipler %3 / 10 Vol. (1: 2). IGORA Vario Blond Plus Toz Açıcı + IGORA ROYAL Oil Developer %6 / 20 Vol. (1: 2)
  • Renk Bir – Dipler + boy ve uçların bir kısmı: IGORA VIBRANCE Aktivatör Losyonu %1.9 / 6 Vol. İle IGORA VIBRANCE 9-0 + 9.4 + 8.46 (2: 2: 1) (1: 1)
  • Renk İki – Alternatif uzunluklar ve uçlar için: IGORA VIBRANCE Aktivatör Losyonu %1,9 / 6 Hac. IGORA VIBRANCE 9.5-46 + 0-00 (3: 1) (1: 1)

 

Nasıl Yapılır: Everyday Decadence Catwalk Edutorial – Juliana

Son işlem olarak Lesley, saçı güçlendirmek ve rengi korumak için Fiber Clinix Tribond Şampuan, Fiber Clinix Tribond İnce Telli Saç Bakımı (25g) ile karıştırılmış Fiber Clinix Renk Canlandırma Güçlendiricisi (5g) kullandı.

 

Eğitim Desteği

Vizyoner bir bakış açısıyla öne çıkan bu seminerde en yeni Essential Looks koleksiyonunu uzmanlardan öğrenerek yakından tanıyın!

Tüm Essential Looks Koleksiyonunu çevrimiçi olarak keşfedin: www.essentiallooks.com - şimdi ücretsiz eğitim fırsatları için daha da fazla içerik!

SONRAKİ BÖLÜMDE OKUNACAKLAR: