Saç Nasıl Yapılır: Dark Romance Catwalk Eğitmeni – Paige

Essential Looks VivID Koleksiyonu'nun son görünümü kışın canlanıyor; Dark Romance, karanlık gecelerin ve soğuk havanın gizeminin ve parıltısının mükemmel bir yansımasıdır.

 

Schwarzkopf Professional’ın Global Stil Elçisi Richard Ashforth (@richardashforth) tarafından yapılan bir açıklamanın ardından, Global Renk Elçisi Lesley Jennison (@lesleyjennison) IGORA VIBRANCE’ın çeşitli renk tonlarıyla çalışmaya başladı; #freehandblending Tekniği ve sahip olunması gereken araç olan Color Blender ile uygulanır.

 

Dark Romance anahtar renk teknikleri: #freehandblending

Bu teknik, elle boyamadan bir sapmadır - koyu bir tabanla başlayın, ardından taç yaprağı benzeri şekillerde yüzeye serbestçe sürün. En iyi sonuçlar için rengi gerçekten ıslatır, böylece karıştırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz - esmerin zengin tonlarında en iyi sonucu verir.

 

Önce & Sonra

 

Önce & Sonra
  • IGORA Vario Blond Plus Toz Açıcı + IGORA ROYAL Oil Developer 3% / 10 Vol. (1: 2)
  • Renk 1: Kullanılan tüm temel renkler IGORA VIBRANCE 3-0 + IGORA VIBRANCE Activator 1.9% / 6 Vol. (1:1)

Folyoları duruladıktan sonra, birbirini takip edin ve aşağıdakiler arasında karıştırın:

  • Renk 2: IGORA VIBRANCE 8-19 + 3-19 + 6-99 (4:1:1) + IGORA VIBRANCE Activator1.9% / 6 Vol. (1:1)
  • Renk 3: IGORA VIBRANCE 9.5-1 + 6-12 (4:1) + IGORA VIBRANCE Activator 1.9% / 6 Vol. (1:1)
  • Renk 4: IGORA VIBRANCE 7-48 + IGORA VIBRANCE Activator 1.9% / 6 Vol. (1:1)
Saç Nasıl Yapılır: Dark Romance Catwalk Eğitmeni – Paige

Saçı güçlendirmek ve yeniden yapılandırmak için Lesley Fibre Clinix Tribond Şampuan uygulamasının ardından 25g ince telli saçlar kürü içine 5g Fibre Clinix Vibrancy Booster ilave ederek saça uyguladı.

 

Eğitim Desteği

İlham alıyor musunuz? Neden bir adım daha ileri gidip en iyilerden öğrenmiyorsunuz –farklı renkleri nasıl seçeceğiniz, karıştıracağınız ve uygulayacağınız da dahil olmak üzere Essential Looks dünyasına derin bir dalış yapın! Essential Looks Koleksiyonunun tamamı www.essentiallooks.com adresinde çevrimiçi olarak mevcuttur – tüm ilham ihtiyaçlarınız için keşfetmek ÜCRETSİZ!

 

SONRAKİ BÖLÜMDE NE OKUYACAĞIZ: