Trend Alarmı: Dark Romance

Biraz paranormal, biraz romantik, Dark Romance trendi, karanlığın büyüleyici dünyasını,mürekkep çiçeklerini ve yapısı bozulmuş formları bir isyan ruhuna dönüştüren büyülü süsleme katmanlarını sergiliyor.

 

Bu bölümde Essential Looks AW20'nin son trendine daha yakından inceleyin...

 

 

Dark Romance podyum görünümü: Paige (@paigesaffron)

 

Dark Romance podyum görünümü: Paige

Daha koyu tonların parlamasına yardımcı olmak için, Schwarzkopf Professional’ın Global Renk Elçisi Lesley Jennison (@lesleyjennison) parlak yarı kalıcı renk eklemeden önce taban boyunca bölümleri kaldırıyor. Renk karıştırıcısı (Colour Blender) sayesinde Lesley, IGORA VIBRANCE'ın birden fazla tonunu #freehandblending Tekniği (9.5-1, 7-48, 6-99, 3-0, 8-19, 3-19 ve 6) ile boyayabilir ve harmanlayabilir. -12) elde edilmesi kolay, büyüleyici bir etki için.

 

Bu ifade görünümünü daha da geliştirmek için, Schwarzkopf Professional’ın global şekillendirme elçisi Richard Ashforth (@richardashforth), saçıı kırpılmış bir formda çene uzunluğunda bir bob şeklinde kesti - büyülemek ve merak uyandırmak için çok yönlü şekillendirme seçenekleri kullandı.

 

Dark Romance salon görünümü: Valerie (@valerie.jerome)

 

Dark Romance salon görünümü: Valerie

İkili Uygulama Yöntemini kullanarak Lesley, uçlara IGORA ROYAL ABSOLUTES (7-460) ve uçları yenilemek için IGORA VIBRANCE'tan destek alınır; mor, petrol-y mavi ve leylak renginin derinlikleriyle sağlıklı görünen parlak kahverengi bir sonuç yaratır.

 

Zarif bir siluet için Schwarzkopf Profesyonel Global Elçisi Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair) uzunluğu koruyor, dalgalı açılmış katmanlarla yeni kesilmiş bir taban ve aynı anda şık ve rahat hissettiren bir model oluşturuyor.

 

Diğer trendleri yakalayamadınız mı? Adım adım adımlar, videolar ve ekipten uzman ipuçları ve püf noktaları dahil olmak üzere Essential Looks'un ilham verici dünyasına ÜCRETSİZ erişim için www.essentiallooks.com adresini ziyaret edin!

 

SONRAKİ BÖLÜMDE OKUNACAKLAR