2020 İlham Veren Yeni̇ Semi̇nerler Sunuyor

Schwarzkopf Professional, güzellik bakımı ve kuaförlüğün geleceğini şekillendirirken, ASK Akademi ekibi kuaförlerin kuaförlere yarattığı birinci sınıf danışmanlık ile sürekli gelişiyor ve yenilik yapıyor.


“BİRLİKTE çalışarak, dünyanın dört bir yanındaki kuaförler, elçiler ve influencer'lar ile işbirliği yaparak DÜNYA ÇAPINDA salon standartları yaratıyoruz. GELECEĞİ PLANLIYOR ve seminer programımızı sizin öğrenme seviyenize göre kişiselleştirerek öğrenme yönteminizi yeniliyoruz. Her zaman yeni trendlere hakim, güncel ve kuaförlük bilgisine sahip ve en önemlisi BİRBİRİNE BAĞLI yaratıcı bir ekibiz. "

 

– Simon Ellis Uluslararası Kreatif Direktör

Gerçek Profesyoneller İçin Bütünsel Öğrenimi Güçlendirmek
ASK Akademi seminerleri fırsatlar sunar. Teknik bilgi ve yaratıcı özgürlüğü birleştiren, dünya standardındaki seminerler kuaförler tarafından kuaförler için geliştirilmiştir. 2020 seminerleri:

  • Mixology – semineri ile servis alanı ve yıkama alanında kişiye özel renklendirme servislerinin püf noktalarını öğrenecek, salon servislerinize farklı ve trende uygun yeni seçenekler ekleyeceksiniz.
  • Colour Principles – Schwarzkopf Professional markaları ile yeni çalışmaya başlayan veya Schwarzkopf Professional ürünlerini tanımak isteyenlere özel renklendirme semineri.
  • The Power of Blonde – İzle ve öğren metodu ile atölye çalışmaları içeren bu seminerde renk açma, silme, temizleme, ön pigmentasyon ve ikonik sarı tonları yaratmanın püf noktaları anlatılır.
  • Just Bleach It - Schwarzkopf Professional markaları ile yeni çalışmaya başlayan salonlarda Blondme ve Igora Vario Blond Açıcı ve Igora Royal açıcı renk tonlarını tanıyarak ek servis sağlamak isteyen salonlara özel seminerdir
  • Salon Journey - Bu eğitim ile müşterilerinizde farklı satış teknikleri ile NEDEN, NASIL ve NE ZAMAN ihtiyaç yaratacağınızı öğreneceksiniz. İhtiyacı nasıl yaratacağınızı, yeni bir servis veya ürünü nasıl sunacağınızı ve bunu nasıl hikayelendireceğinizi deneyimleyeceksiniz. Salon işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz destek ve bilgiyi sağlayarak satış konusunda güveninizi yukarı taşımayı hedefliyoruz. 
  • Backbar Highlight - Bu seminer ile saç ve saç derisi konsültasyonu konusunda bilgi sahibi olacak ve bakım serilerimiz konusunda uzmanlaşacaksınız. Ayrıca, yıkama alanında uygulanan renk geçişi ve cila gibi teknik uygulamalarla ilgili de detaylı bilgi sahibi olacaksınız.
  • Style DNA – Uzman teknikler ile sanatınızı mükemmel hale getirirken ayrıntılı ürün bilgisi, doğru araç kullanımı ile müşterilerinize özel örgü, topuz, at kuyruğu gibi stiller yaratabilirsiniz.

 

2020 İlham Veren Yeni̇ Semi̇nerler Sunuyor
2020 İlham Veren Yeni̇ Semi̇nerler Sunuyor

Her saç, üzerinde harikalar yaratacağınız bir tuval; her müşteri, sanatınızı uygulayabileceğiniz yeni bir fırsattır. motivasyonel Vizyoner Seminerleri sayesinde becerilerinizi geliştirerek, altına imzanızı attığınız eseriniz ile gurur duyun.


Moda dünyasında Essential Looks, trend görünümler odaklı etkinlikler ve podyum trendlerinin giyilebilir görünüşlere nasıl çevrilebileceğini gösteren canlı eğitim gösterileri sunar! Schwarzkopf Professional, dijital eğitimindeki TrendLab ile viral saç nasıl yapılır, #hairhacks, ürün bilgileri, adım adım ve sahne arkası ilhamlarıyla - tamamı küresel #hairartistler ve gelecek nesil influencerlar tarafından sunulan devrim niteliğinde bir hizmet!

 

WHAT TO READ NEXT: