Sürdürülebilir Salon: Gelişmiş, Temiz Güzellikte Yenilikler

Daha sürdürülebilir bir dünya için ilham veren güven.

 

Pek çok kişi için 'yeni normal', genel olarak daha sağlıklı, daha sorumlu bir yaşam tarzını kapsar ve güzellik bakım markalarının yalnızca doğa dostu olmasını değil – net sürdürülebilirlik taahhütleriyle – ürünlerin kendilerinin formülasyonlarında daha düşünceli olmasını ve daha dikkatli olmasını tercih eder. seçilmiş malzemeler. 'Temiz güzellik' hareketi bir trendden çok bir yaşam biçimidir; tüketiciler, performanstan ödün vermeden hem bireysel hem de çevre için daha güvenli ve kullanımı daha az agresif olan ürünleri tercih eder.

 

Sürdürülebilir Salon: Gelişmiş, Temiz Güzellikte Yenilikler

Schwarzkopf Professional'da sürdürülebilirlik, bizim ve ortaklarımızın kalbine yakın, sürekli gelişen bir konudur. Tüm ürünlerimizin üretebildiğimiz kadar sürdürülebilir olmasını sağlama sorumluluğumuz var ve zanaattaki ortağınız olarak şeffaflığın anahtar olduğunu anlıyoruz.

 

Sürdürülebilirlik Yolumuz

 

Sürdürülebilir Salon: Gelişmiş, Temiz Güzellikte Yenilikler

Sürdürülebilirliğe yaklaşımımız, Vegan Keratin tarafından desteklenen yeni bir profesyonel temiz formülde, sevdiğiniz Bonacure Gelişmiş Teknolojisinin gücünü içeren yüksek performanslı ve ilerici saç bakım ürünleri yelpazemiz olan Bonacure Clean Performance'ın piyasaya sürülmesiyle sıkı bir şekilde odaklanıyor.

 

Doğayı koruma arayışımızda, sorumlu bir şekilde tedarik edilen, doğaya dayalı ve temiz, doğal içerikli ürünler geliştirmeye çalışıyoruz. Daha küçük çevresel ayak izine sahip yüksek performanslı formüllerle ortaklarımıza daha fazla değer sunmayı amaçlıyoruz. Ar-Ge ekiplerimiz ürünler geliştirirken, biyolojik olarak parçalanabilirlik dahil olmak üzere belirli güvenlik ve çevresel verileri göz önünde bulundurarak en son bilimsel bulgular ve teknolojilerle uyumlu olduklarından emin olmak için tüm bileşenleri değerlendirir.

 

Sürdürülebilir Salon: Gelişmiş, Temiz Güzellikte Yenilikler

Gerçek Piyasa Sesleriyle Birlikte Gerçekleşen Vizyonumuz

Dünyanın dört bir yanından 24 kuaför tarafından birleştirilmiş ve temsil edilerek, ürün geliştirmeden sürdürülebilir salon uygulamalarına ve bu yolculuğun müşterilerinizle evde nasıl devam ettiğine kadar daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru bir yoldayız.

 

Sürdürülebilir Salon: Gelişmiş, Temiz Güzellikte Yenilikler

"Bonacure ile her bireyin benzersiz özelliklerine saygı duyulur. Her şişede bulunan, müşterimin her ihtiyacı için özenle seçilmiş basit bir güzellik. İçindekiler, müşterilerimin en iyi bakımı alacağı ve harika bir deneyim yaşayacağı konusunda bana güven veriyor."

 

– Salon Sahibi, Güney Afrika'dan Anel Cloete (@anelcloete)

 

Bu benzer düşünen kuaför topluluğu – gerçek piyasa sesleri – genel olarak nasıl daha Bilinçli bir Stilist olunacağına dair kişisel görüşler sunuyor, Bonacure Bites ile Bütünsel bir Danışmanlık sağlıyor ve Bakım Hizmetleri ile bir geri dönüş cenneti yaratıyor ve ayrıca güçlendirmek için Perakende 101 ipuçları gelir ve müşteri sadakati.

 

Daha fazlasını nereden öğrenebilirim?

Bonacure Clean Performance'ın lansmanını daha da kutlayan ASK Education teklifimiz, kuaförleri kusursuz, harmanlanmış bir öğrenme deneyimine derinden kök salmış, özenle seçilmiş, bakıma özel eğitim programlarını keşfetmeye davet ediyor. Yalnızca mükemmel ürün güvenini kapsamakla kalmıyor, aynı zamanda daha sürdürülebilir salon uygulamalarıyla becerilerin nasıl geliştirileceğini ve sıranın ötesine geçileceğini de gösteriyor. Kahraman seminerimiz 'SÜRDÜRÜLEBİLİR SALON UYGULAMALARI', salonda daha sürdürülebilir olmak söz konusu olduğunda doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

Sürdürülebilir Salon: Gelişmiş, Temiz Güzellikte Yenilikler

Bu yüksek etkili, yüz yüze eğitim oturumları yerel olarak sunulurken, ilgi çekici çevrimiçi öğrenme fırsatlarına talep üzerine ASK eAcademy aracılığıyla erişilebilir.

 

Global seminer broşürümüzü buradan keşfedin

 

Salon müşterileri ve kuaförler aynı zamanda @schwarzkopfpro'da Bonacure Clean Performance'ın doğrudan uzmanlardan gelen ipuçları ve püf noktaları ile destekleneceği, bol miktarda ilham ve küçük bilgi birikiminin yanı sıra dijital uğultuya katılabilir. bağlamda kuaförler – örneğin, yeni vegan salon hizmetlerine odaklanan eğitimler ve kullanım ve ürün faydalarını vurgulayan son tüketici nasıl yapılır kılavuzları gibi.

 

Peki, ne bekliyorsun? Hepimiz daha sürdürülebilir bir dünya yaratmak için üzerimize düşeni yaparken bize ilham veren güven içinde bize katılın!

 

SONRAKI BÖLÜMDE NE OKUYACAĞIZ: