#SAÇARTİSTİ: Global Renk Elçi̇si̇ Lesley Jennison'i Taniyin

Uluslararası moda haftalarının podyumlarından ve dünya çapındaki önemli trendlerden ilham alan Lesley Jennison (@lesleyjennison), yenilikçi ve ilham verici renk trendleri yaratmaya devam ediyor. Lesley Jennison, 1984 yılında dünyaca ünlü Vidal Sassoon salonunda görkemli kariyerine başladı. Bugün dünya çapında Schwarzkopf Professional global Renk Elçisi olarak şovlar, seminerler ve fotoğraf çekimleri üzerinde düzenli olarak çalışıyor.


"Kariyerimin başlangıcından beri, renkten ve saçları boyamanın etkisinden kesinlikle etkilendim. Saç renginin kendi dili olarak anlaşılabileceğine inanıyorum; birinin görünüşünü tamamen değiştirebilirken, yine de kişiliğini yansıtıyor.”

– Lesley Jennison

 

Schwarzkopf Professional'ın Global Renk Elçisi olarak Lesley, kuaförlük endüstrisinde devrim yaratacak yeni araçlar, teknikler ve renk paletleri geliştirmek için düzenli olarak renk markalarıyla çalışıyor. Bunun bir örneği Schwarzkopf Professional ile işbirliği içinde oluşturulan yenilikçi ColorMelter aracıdır.

 

#SAÇARTİSTİ: Global Renk Elçi̇si̇ Lesley Jennison'i Taniyin

Gerçek işbirliğinin gerçek yenilikçilik ve yaratıcılığın önünü açtığını anlayan Schwarzkopf Professional'ın ana renk markası IGORA ROYAL, renk laboratuarlarını yeni renk tonları oluşturmak ve renklendirmek için renk laboratuarlarını açtı. Lesley, Brezilya Renk Uzmanı Jean Philippe Santos (@phjean) - IGORA #RoyalTakeOver Dusted Rouge ile birlikte ilk renk koleksiyonundan sorumluydu.


Lesley ayrıca Schwarzkopf Professional'ın Uluslararası Yaratıcı Yönetmeni Simon Ellis, Global Editoryal Elçi Tyler Johnston, Global Styling Elçisi Richard Ashforth ile ve Styling Elçisi Joana Neves ile de birlikte çalışıyor - bu yaratıcı beyinler Schwarzkopf Professional'ın sektörde farkını ortaya koyan Essential Looks koleksiyonlarını üretmek için yılda iki kez bir araya geliyor.

 

 

"Renk güven verme gücüne sahip. Bu yüzden rengimin performansına% 100 güvenmeye ihtiyacım var. IGORA ROYAL ile bir renklendirici olarak yaratıcılığım serbest kalabilir; beyaz saçlar mükemmel şekilde kapanır; renkler eşit olarak dağılır ve canlılık muhteşem olur! "

– Lesley Jennison

 

Son zamanlarda Lesley, kahvelerin dünyasında çalışıyor. IGORA COLOR10, sadece 10 dakikada gelişen trend renkler için altı doğal görünümlü, serin esmer renk tonu içerecek şekilde kalıcı ürün yelpazesini genişletti. Ayrıca, banliyö ve şehir yaşamından ilham alan Lesley, doğa ile birlikte saçlara ince ve minimalist bir parıltı katan IGORA Earthy Clay ve Ashy Cedar ile serin kahverengi tonlardan oluşan bir paleti sunmak için IGORA ile birlikte çalıştı.


"Ben sadece yeni IGORA Earthy Clay ve Ashy Cedar tonlarının verdiği modern görünümü seviyorum. İnce ve havalılar, çalışmak için gerçekten güzeller ve nötr kahveleri tamamen taze tutuyorlar… benim için tüm IGORA ROYAL portföyü mükemmel bir renk dünyası. ”

– Lesley Jennison

 

Yaratıcı renklerden ilham almak için Instagram'da @lesleyjennison adresindeki geniş kapsamlı kuaförlük portföyünü keşfedin ve geniş ürün bilgisi ve kuaförlük bilgisi için ASK Education eAcademy: ask-elearning.com'da kayıtlı olduğunuzdan emin olun.

 

NE OKUMALI: