#ILOVEBLONDME: Jack Howard Sarişinliktan Bahsedi̇yor

Konu sarışınlık olduğunda, BLONDME Elçisi Jack Howard gerçek bir uzman. Poppy Delevingne, Ana Beatriz Barros ve Gillian Anderson gibi sarışınlık ikonlarının öncülerini renklendirmekten sorumlu olan adam olarak, Jack'in sarışınlık hakkında bilmediği pek bir şey yok – bu da onu bazı sırları paylaşan mükemmel bir insan yapıyor…

 

Herkes sarışın olabilir mi?
“Evet! Sarışın sadece platin demek değildir; seçecek çok fazla ton ve herkese uyacak bir şey var. Doğru uyumu ve sizin için doğru sarışın bulmak için kuaförünüzle birlikte çalışın.”

 

Balyaj hala havalı mı?
“Kesinlikle, ve trend her zaman kullanmak için yeni yollar ile gelişmektedir. Şu anda, yüz çerçeveleme rengini seviyorum. Çok doğal, soğuk ve sade. Kişiselleştirilmiş ve yaşanmışlık hissi veren güzel bir yumuşaklık katar.”

 

Jack Howard balyajın dört farklı türünde uzmanlaşmıştır:

  • Klasik – yumuşak ve hafif bakım
  • Yaratıcı – özel kontrast son dokunuş
  • Mikro Balyaj – daha ışıltılı, daha vurgulanmış bir görünüm
  • Kaliforniya – klasik, bir çentik eklemesi

"Balyaj bir parmak izi gibidir-size özgüdür”

– Jack Howard

 

 

Hangi sarışının benim için olduğunu nasıl bilebilirim?
“Doğru sarışını seçmek sadece cilt tonunuz ve göz renginizle ilgili değildir; yaşam tarzınıza uygun olmalıdır. Bu, platin sarışın olmak istiyorsanız, her dört haftada bir salona gitmeyi taahhüt etmeniz gerektiği anlamına gelir. Ve eğer yapamıyorsanız? O zaman sizin için doğru ton değil! Sarının yaşam tarzınıza uyması gerekiyor, tıpkı diğer her şey kadar – herkese ve yaşam tarzına uygun bir ton olduğunu unutmayın.”

 

Neden BLONDME ev ürünlerini kullanmalıyım?
"BLONDME, tamamen sarışınlara adanmış tek seridir. Sarışınsanız, bakımın her şey olduğunu ve bu serinin optimum saç sağlığı için doğal saç bağlarını artırdığını biliyorsunuzdur-ve bu daha iyi renk anlamına geliyor!”

 

Eğer sarışınlık oyununuzu geliştirmeniz gerekiyorsa açma, tonlama ve mükemmel sarışın yaratma sanatıyla tam güven kazanmak için yerel ASK eğitim semineri fırsatını kontrol ettiğinizden emin olun!