#HairdressersUnited Dijital Saç Festivali

Kuaför endüstrisi ile dayanışma etkinliğinde, benzersiz bir kavram olan canlı dijital eğitim maratonu, dünyanın en büyük saç ve güzellik bakım profesyonellerinden bazılarını tek bir dijital çatı altında bir araya getirdi. 5 Mayıs 2020'de, 19 farklı ülkeden (13 farklı saat diliminden) 41 en iyi Saç Sanatçısı, 24 saat kesintisiz bir dijital saç festivali için 9 farklı dilde çeşitli Look & Learn seminerleri sundu! Sosyal medya ile güçlendirilmiş, sergilenen eğitici ve yaratıcı ilham verici içerik:

  • Sarışın, balyaj ve camouflaging dahil olmak üzere saç renklendirme tekniklerinin nasıl yapıldığını anlattılar
  • Gelişmiş becerileri ile kesim ve şekillendirme ilhamı
  • Gelin saçı ve örgü trendleri dahil olmak üzere saç toplama teknikleri

...ve çok daha fazlası!

 

İlgili tüm katılımcıların titiz planlama ve bağlılığı sayesinde etkinlik, toplam 27 saat ve 34 dakika süre ile kesintisiz olarak internet üzerinden yayınlanan en uzun dijital saç eğitimi semineri' oldu. Hatta GUINNESS WORLD RECORDS™ 'a resmi olarak girdi! #HairdressersUnited, 1,6 milyon takipçisi ile kuaför sektörünün en alakalı medya kuruluşu olan behindthechair.com (@behindthechair_com) dahil 4 dijital kanalda da yeniden yayınlandı. Etkinliğin bir kısmını şimdi YouTube'daki behindthechair kanalında izleyebilirsiniz:

 

 

Gerçekten eşsiz bu etkinlikte, Henkel Beauty Care Professional'ın 9 markası (Schwarzkopf Professional, AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT, JOICO, INDOLA, Kenra, Sexy Hair, #MyDentity, Pravana ve Alterna) 41 Saç Artisti aracılığıyla 8.3 milyon takipçiye ulaştı.

 

 

#HairdressersUnited Dijital Saç Festivali

Kuaförün ve müşterinin güçlü bir topluluk ve dayanışma duygusu hissetmesi gereken küresel olarak zorlu bir zamanda bu etkinlik gerçekleşti. İşte bu nedenle #HairdressersUnited, küresel anlamda zor bir zamanda pozitif bir topluluk bağı yaratırken, aynı zamanda krizde olan endüstri için para toplamak için Fritz Henkel Stiftung ile işbirliği içinde düzenleyerek bir yardım etkinliği olarak gerçekleşti.

 

#HairdressersUnited #TogetherWeStand ve #StrongBonds hashtag'leri aracılığıyla en sevdiğiniz Henkel Beauty Care Professional markalarını Instagram'da desteklemeye ve takip etmeye ve etkinlikten içerik keşfetmeye devam edin.

 

NE OKUMALI: