Color Blender – Renk Uzmanları için Sahip Olması Gereken Araç

2020'de saç boyama, her zamankinden daha yaratıcı. Elle uygulanmış tepe ışıkları, parlak derinlikler, kök gölgesi, tonlama tonları ve çarpıcı kontrastlar - ve renk söz konusu olduğunda her şey gider!

 

İşte burada Schwarzkopf Professional’ın Global Renklendirme Elçisi Lesley Jennison (@lesleyjennison) devreye giriyor. Dünyanın dört bir yanında uçuyor, zeitgeist okuyor, büyük fikirler ortaya atıyor ve deneyimini yeni renk uzmanları ve Schwarzkopf Professional ile paylaşıyor. Lesley’in çığır açan yeniliği - Color Blender Aracı - free hand renk uygulamalarını kesintisiz ve zahmetsiz hale getirmek için Schwarzkopf Professional ile işbirliği içinde yaratıldı.

 

Global Kreatif Direktör Simon Ellis (@thesimonellis) aracı tanıtırken izleyin:

 

 

"Harika bir yeni şekillendirme aracımız var... Color Blender. Bu bir süngerin uyarlamasıdır; açılıdır ve süngerin yoğunluğu kesinlikle kritiktir. Fırçanın yerine geçmez, ancak çok renkli kullanmak ve bunları sınır çizgileri olmadan harmanlamaktır... Modern renklendirmede bir sonraki trend..."

 

Color Blender – Renk Uzmanları için Sahip Olması Gereken Araç

 

Lesley, Schwarzkopf Professional Color Blender aracını kullanmanın sonsuz olasılıklarını araştırmaktadır:

 

"Color Blender kullanmanın pek çok yolu var, saç diplerinde koyu renk ile soft bir geçiş yapmak istediğimde, daha açık bir renk ile karıştırmak için kullanıyorum. Bu tekniği yapmanın en kolay yolu… Saç dibinden uçlara doğru geçiş benim için kolay ama aynı zamanda diplerden uca ve arada tam doygunluk olmasını da sağlayabilirim. Bu ürün benim için favorim."

 

Color Blender – Renk Uzmanları için Sahip Olması Gereken Araç

 

"Cilt bakımında kullanılan şekillendirme araçlarından orijinal bir fikir edindim - ve saç üzerinde bile tüm harmanlama ve gölgeleme tekniklerini milyonlarca kez kolaylaştırıyor ve çok yönlü - renk uzmanları mükemmel bir balyaj, dip gölgesi, tüm teknikler yapabiliyor - ek yerlerini ovalamak zorunda kalmadan… Tutması gerçekten çok kolay ve zaman alıcı renk efektlerini zahmetsiz hale getiriyor… Ayrıca, renklerin birleştiği yerde gerçekten yumuşak bir etki veriyor ve bu tamamen modern görünüyor."

 

Color Blender tüm renklerle çalışır, ancak Lesley'nin en son IGORA VIBRANCE tonlarıyla oynamayı dört gözle beklediği tonlar: Alpaca Blonde, Vintage Brown, Firewood ve Magic Mushroom:

 

"Bunları seviyorum. Yumuşak bej sarışından sevimli düz esmer, zengin,
bakırımsı tonlar ve koyu leylak rengi."

 

Color Blender, bu sezonun Temel Görünüm Koleksiyonu'nda her trend için kullanılan temel bir teknikle kullanılan karıştırma aracıydı; #dualblending, #freehandblending, #multiblending.

 

Trendleri keşfedin: www.essentiallooks.com

 

SONRAKİ NE OKUNACAK