Seminerler

ASK Education Seminerleri

"Kuaförlüğün sık sık dünya üzerindeki en mutlu meslek olduğunun söylenmesi hiç şaşırtıcı değil. İçinde bulunup çalışma mutluluğunu yaşayacağınız en yaratıcı, tatminkâr ve ilham veren sektör bu şüphesiz."

 

Simon Ellis – International Creative Director

İhtiyaçlarınıza odaklı ilham veren eğitim

Siz ya da iş arkadaşlarınız için doğru ASK Education dersini keşfetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sadece kusursuz olmasını istediğiniz becerilerinize karar verin.

 

Herkesin beceri düzeyi farklı, bu yüzden kurslarımızı çok çeşitli beceri düzeylerine uygun tasarladık. Ve unutmayın, renk kodlu kategorilerden birine ait bilginiz uzman olarak sınıflandırılırken bir diğerinde temel olarak sınıfladırılabilir. Bu yüzden, size en uygun beceri düzeyini seçin ve eğitim merdivenlerini tırmanın.

Semi̇ner Broşürünü

DERSLER ÜÇ ANA KISMA AYRILIR

COLOUR

Tüm ürünler, görünümler, hizmetler ve tekniklere dair temas noktaları arasında renk tutkusuna sahibiz. Renk vizyonlarını dünya çapında gündelik gerçekliğe sunmaları için renk uzmanlarına ilham veriyoruz.

STYLING

Bu kısımda ne olduğunu dikkatle takip edin, yarının trendini ve demode olmadan önce potansiyel stil eğilimlerini kucaklıyoruz. İkonik ürünleri tanıtan, tutarlılık ve yenilik formüllerine ilham veren yaratıcı ruhu tetikliyoruz.

 

 

BACKBAR

Gerçek işçiliği ve basit, etkili, akıllı çözümleri tüm saç ihtiyaçları için yorumlamayı öğrenin. Duyusal bir yaklaşımla profesyonel uzmanlığınızı artırın, güzel saçlar için olağanüstü sonuçlar elde edin.

VISIONARY

ASK Visionary, perspektiflerimizi, fikirlerimizi ve beklentilerimizi paylaşmamızı sağlar. İlham veren çok disiplinli bir yaklaşımı benimseyen, özel olarak hazırlanmış eğitim deneyimlerinin keyfini çıkarın.

HERKESIN İHTIYACINI KARŞILAMAK IÇIN TASARLANMIŞ KURSLAR


 • TEMEL

   

  TEMEL


  Güven ve bilgi kurmanın temeli.

 • GELİŞMİŞ

  GELİŞMİŞ


  Salon Hizmet düzeyinizi artırmak için ürün bilgi ve becerileri.


 

 

 


 • UZMAN

   

  UZMAN


  Yeni fikirler ve yaklaşımlar keşfederek, YARATICI BECERİLERİ destekleyin ve geliştirin.

 • ÜST DÜZEY

  ÜST DÜZEY


  Yaratıcı kuaförleri teşvik ederek, YARATICI ifade ve deneyimler üzerinde duruluyor.