Schwarzkopf Professional'dan Kuaförlükle İlgili Haberler

HABERLER

Haberdar Olun, Günceli Takip Edin, Hedefi Vurun

 

Schwarzkopf Professional en yeni haberleri, olayları ve kuaför dünyasında olup biteni size getiriyor. Biz son çıkan Essential Looks koleksiyonumuzdaki en yeni trendleri gösteriyoruz, fantastik ürün lansmanlarımızdan birini getiriyoruz ya da yeni heyecan verici bir ortak bildiriyoruz, ihtiyacın olan her şeyi burada bulabilirsin - en yeni gelişmeleri takip etmek için düzenli olarak kontrol etmeyi unutma! 

Schwarzkopf Professional Haberleri

YENİ FIBRE CLINIX İLE TANIŞIN: SALONDA VE EVDE TAMAMEN KİŞİYE ÖZEL SAÇ DÖNÜŞÜMÜ

Yalnızca kuaför salonlarına özel ürünlerle, hem salonda hem de evde, bütünsel bir deneyim için, tamamen kişiselleştirilebilir bir saç bakım rejimi olan yeni bakım markamız Fibre Clinix'i keşfedin.
 

En ileri ve güçlü onarım teknolojisiyle Fibre Clinix, saç tellerini hiç işlem görmemiş haline* geri döndürüyor. Bu bütünsel deneyime salonda başlamak için, eşleştirin - karıştırın - etkisini artırın ve kişiselleştirilmiş bir Tribond Servisi dönüşüm sağlayın. Müşterilerinizin kişisel saç ihtiyaçlarına göre reçete edilen bir saç bakım rutini ile, evde de bu deneyime devam etmelerini sağlayın.

Tamamen kişiselleştirilmiş bir saç bakımı için, saçın özel ihtiyaçlarına göre, saçın iç ve dış yapısındaki yıpranmayı hedef alan, özel Fibre Clinix Tribond kür ile eşleştirilecek ve karıştırılacak şekilde tasarlanmış Fibre Clinix Booster seçenekleri arasından seçim yapın.

Fibre Clinix bakım rejimlerinin tümünü keşfedin!

*orta derecede rengi açılmış saçlar ile işlem görmemiş saçların biyofiziksel tarama testleri karşılaştırıldığında.

KENDIN GIBI HISSETMEK IÇIN YENI RENKLER #AbsolutelyYou

“Kişisel olarak benim için, beyazlarımı kapamak yaşımı gizlemekle değil, daha çok bir birey olarak hissettiğim gibi görünmekle ilgili. Doğal esmer tonum daha çok kendim gibi hissetmemi sağlıyor çünkü her zaman olduğum kişi buydu."


Lesley Jennison , Schwarzkopf Professional Global Renk Elçisi
 

6 yeni IGORA ROYAL Absolutes renk tonu, 7 ve 9 (Kumral – Sarı) seviyeler arasında daha açık saç tonu olan kişileri hedef alırken, sunduğu bej, çikolata ve bakır trend tonlar ile mükemmel %100 beyaz kapama vaat ediyor.

 

Pro-Age Teknolojisine sahip ilk özel renk markasının birçok avantajını keşfedin: %100 beyaz kapama, üstün parlaklık ve ekstra özenli ve düşük kokulu formülü ile uzun ömürlü sonuçlar.

 

Essential Looks: VivID Collection Dark Romance trendinde görüldüğü gibi!

YENİ OPTİMİZE EDİLMİŞ VE GENİŞLETİLMİŞ BLONDME BLONDE TONING İLE DAHA MÜKEMMEL RENKLENDİRİLMİŞ SONUÇLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Schwarzkopf Professional, mevcut BLONDME Blonde Toning serisini yeniden tanıtıyor.

 

BLONDME Bond Enforcing Premium Açıcılar ile çalışmak üzere özel olarak tasarlanan yeni BLONDME Blond Toning serisi, Bond Enforcing Hydrolock Teknolojisi ve pH nötr uygulama karışımı sayesinde saç nem seviyelerini iyileştirmek ve saç hasarını en aza indirmek için geliştirilmiştir. Mükemmel sarışın sonuçlarının sağlanması – mükemmel dengeli nötrleştirme ve sofistike renk geliştirme için!

 

Yeni jel-krem kıvamı, fırça veya şişe ile uygulanabilir, bu sayede renk uzmanlarına daha fazla uygulama çeşitliliği sunar. Formülün dağıtılması daha kolaydır ve özellikle uzun saçlı müşteriler için daha hızlı uygulama sağlar. Yeni Deep Toning tonları, daha koyu, önceden açıcı işlem uygulanmış tabanlara (5-8) sahip müşteriler için daha fazla hizmet fırsatı sunar ve lowlight veya dip gölgesi oluşturmak için mükemmeldir.

 

BLONDME Blonde Toning Serisini tam olarak keşfedin!

ESSENTIAL LOOKS 2:2020: VIVID KOLEKSİYONU

"Her şey akış halindeyken hepimizdeki tutku, hayal gücü ve yaratıcılığa geri dönüyoruz. Kuaför olarak sabahları uyanarak insanların, kim olurlarsa olsunlar ve nasıl yaşamak isterlerse istesinler, kendilerini yeniden keşfetmelerine ve kendilerini ifade etmelerine yardımcı oluyoruz. Bugün aşkı, hayatı, tutkuyu ve kimliği kutluyoruz. VivID Koleksiyonuna hoş geldiniz."

 

Simon Ellis, Schwarzkopf Professional Global Kreatif Direktörü

 

Bu sezon, her biri bir podyum ve salon görünümüne sahip, müşterilerinizin seveceği saç stillerine dönüştürmeniz için SİZİ bekleyen üç yepyeni trendi sergiliyoruz.

OIL ULTIME İLE SAÇLARINIZI ŞIMARTIN

Oil Ultime, portföyüne eklenen yeni ürünlerle yağlarla güçlendirilmiş, inovatif, yüksek performanslı ve lüks bir bakım serisi sunuyor.

 

Mediterranean Finishing Oil, saf beyaz yasemin çiçeği, yeşil limon ve portakalın canlandırıcı notaları ile zenginleştirilmiş, tüm saç tiplerinde kullanılabilen doğal bir yağ karışımıdır. Bu silikon içermeyen, saçı ağırlaştırmayan kombinasyon hafif bir his sağlarken, saçın canlı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

 

Oil Ultime, yüksek performanslı, doğal, saflaştırılmış yağlardan canlandırıcı, aromatik uçucu yağlara kadar en değerli bileşenleri içerir. Bu bileşenler saçı besleme ve parlaklık katma özellikleriyle bilinirken, salon müşterilerinin telaşlı günlük rutinlerinden kaçmasına ve iç dengelerini bulmasına yardımcı olur.

 

Yeni Mediterranean Finishing Oil ile saçlarınızı şımartın.

CHROMA ID İLE MEYDAN OKU!

Schwarzkopf Professional'in heyecan verici yeni renklendirme maskası Chroma ID'yi keşfet! Chroma ID, entegre bağ teknolojisi ile yoğun bakım sağlarken, Schwarzkopf Professional’ın ilk %100 kişiselleştirilebilir, sınırsız renk hizmetlerine yönelik, bağlılık gerektirmeyen, bakım özelliği bulunan ilk renklendirme serisidir.

 

Günümüzün müşterileri için artık belirli kalıplarda olmak yeterli değil, bu nedenle Chroma ID bu isteği anlıyor ve sınırsız renk seçeneği sunuyor; kuaförlerin müşterilerine özel renk kimliklerini oluşturmasını sağlar. Doğal sarışın tonlardan çarpıcı, iddialı ve cesur pembe tonlara kadar sunduğu servis imkanı ile mix ve ton renk sistemi 6 ton Intense Bonding Color Renklendirme Maskesi (Yoğun), 14 Bonding Color Renklendirme Maskesi ve Clear Bonding Color Maskesi içerir.

 

Geniş renk portföyü, IGORA ROYAL ve IGORA VIBRANCE'ın en iyi performans gösteren tonlarıyla birerbir eşleşir, bu da ikili sistem uygulama, freehand tekniği ve tüm baş uygulamaları için eşleşen Chroma ID tonlarını seçmeyi kolaylaştırır.

 

Entegre Bağ Teknolojisi ve Düşük Tuz Teknolojisini derin bakım formülleriyle birleştiren Chroma ID, müşterilerinizin genel saç durumunu daha iyi hale getirirken, %100 renk esnekliği elde etmelerini sağlar.

 

Müşterinizin gerçek renk kişiliğini yaratmaya hazır mısın?

 

Chroma ID'nin sınırsız renk seçeneklerini keşfedin.

BUGÜNÜN BALYAJINDA BLONDME BAĞ GÜÇLENDİRİCİ PREMIUM CLAY AÇICI İLE USTALAŞ

Schwarzkopf Professional'ın son derece hassas ve doğal görünümlü modern sarışın sonuçlar için Entegre Bond Enforcing Teknolojisine sahip bağ güçlendirici, ilk Premium Clay Açıcı'sını keşfedin.

 

Free-hand tekniği ile modern bir sarışın görünümü yaratmak, hiç olmadığı kadar kolay, hızlı ve daha etkili!

 

BLONDME'nin Bond Enforcing ağ Güçlendirici Premium Clay Açıcısı, kolayca yayılan ve benzersiz yumuşak-katı formülü ile tam bir hassasiyet sağlayan entegre Bond Enforcing Teknolojisine sahip bağ güçlendirici ilk kil bazlı açıcıdır.

 

Klasik açıcıları kullanmak yerine, birinci sınıf yumuşak-katı formülü ile saçta maksimum açma sağlarken, açıcı sayesinde saçın nemli kalmasını sağlayan bir dış katman oluşturur. Entegre Bond Enforcing Teknolojisi, 7 tona kadar açma sağlarken, aynı zamanda güçlü yapısal bağlar sağlar.

 

Sorunsuz, trend bir balyaj görünümüne BLONDME Bağ Güçlendirici Premium Clay Açıcı ile ulaşmak için BLONDME Elçisi Jack Howard tarafından hazırlanan Caramel Kiss öğretici videomuzu izleyin.

 

Kendi oluşturduğunuz güzel balyaj sonuçlarınızı bizimle #ILOVEBLONDME etiketi ile paylaşmayı unutmayın.

 

BLONDME'nin dünyasından esinlenin...

 

EMİN, GÜÇLÜ, BİREYSEL, İKONİK.

SHAPING FUTURES YOLCULUĞU

Schwarzkopf Professional, global girişimini yepyeni bir belgesel dizisinde sergiliyor.

 

Schwarzkopf Professional, STK'lar ve kuaför network'ü ile uzun süredir devam eden ortaklıkları sayesinde, Shaping Futures kuaförlük eğitim programı ile sosyal olarak dezavantajlı genç yetişkinlerin yaşamlarını değiştiriyor.

 

Schwarzkopf Professional, “Inside Shaping Futures” belgeselini yayınlayarak, bu sosyal girişime katılan herkesin inanılmaz çabalarını kutlamaktan ve dünyadaki yüzlerce hayata getirdiği farkı vurgulamaktan gurur duyar. Belgesel, sizi Shaping Futures'ın duygusal dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Belgesel, STK'lar, eğitmen kuaförler, Schwarzkopf Professional partnerleri ve Shaping Futures öğrencilerinin görüntülerini bir araya getirerek oluşturulmuştur.

 

"Bu, hepimiz için oldukça benzersiz bir deneyim… öğrencilerin öğrenmek ve yaşamlarında ilerlemek için tutkuları, eğitim deneyimi onlar için olduğu gibi bizim için de aynı derecede dokunaklı.” – Coralie Loth, Schwarzkopf Professional Shaping Futures Yöneticisi

 

Dört bölümden oluşan belgesel serisine göz atın ve eğitimin gücünü keşfedin.

BLONDME Detoxifying System

BLONDME DETOXIFYING SYSTEM ILE SARI SAÇLARIN PARLAKLIĞINI ARTIRIN

Schwarzkopf Professional'ın C Vitamin'nin gücünden yararlanılarak üretilen ilk sarışınlık iyileştirme servisi!

 

Hava kirliliği, toz ve sert su mineralleri, kimyasal olarak işlem görmüş sarı saçlara mat bir görünüm ve yeşil tonlu bir yansıma verir. BLONDME Detoxifying System, sadece donuk, kızıl veya yeşil tonlu görünümleri önlemek için değil aynı zamanda saçları çevresel hasarlardan korumak için de formüle edilmiştir.

 

Üç adımlı sistem; kir ve mineral birikimini önleyen Arındırıcı ve Bağ Yapıcı Şampuan, BLONDME Keratin Restore Bonding Mask ile karıştırıldığında C Vitamini ile parlaklık sağlayan Vita C Shot ve saçları çevresel hasarlardan koruyan hafif, koruyucu mist İki Fazlı Bağ Oluşturucu ve Koruyucu Sprey'den oluşur.

 

Seri, saç lifi içinde yeni bağlar oluşturmaya yardımcı olan entegre bağ güçlendirici teknolojisine sahiptir. İçeriğindeki C Vitamini, Amino Asit kompleksi, Allantoin ve Malik Asit, detoks edici özellikleriyle bilinir.

 

BLONDME Detoxifying System ile saçı canlandırıp korurken, sağlıkla ışıldayan ve parlak sarılar elde edin.

GELECEĞİN RENK TONUNU BUGÜN YARATIN

Schwarzkopf Profesyonel olarak her zaman yüksek performanslı ve çeşitliliği fazla ürünler sunmayı hedefliyoruz. Yeni teknolojiler ve formülasyonlar sayesinde yarı kalıcı yeni saç boyamız IGORA VIBRANCE artık çok DAHA FAZLASINI yapabilir!

 

Nemlendirici etkili yarı-kalıcı saç boyası IGORA VIBRANCE'ın jel veya kreme dönüşebilen sıvı formülü sayesinde artık kuaförler müşterilerine daha fazla servis imkanı sunarken, müşteriler ise daha fazlasını talep edebilir.

 

...DAHA FAZLA Performans, DAHA Kolay Uygulama, DAHA FAZLA Servis Seçeneği, DAHA FAZLA Renk Tonu!

 

AQUAXYL™ Teknolojisi ile zenginleştirilen Nem Koruma Bileşenleri, her bir saç lifinin iç yapısını dengelemek için saçın iç nem seviyesini kontrol eder. Bu saç kırılmasına karşı korur ve canlı bir parlaklıkla, eşit bir renk sonucu için temiz bir yüzey oluşturur!

 

Pigment içermeyen formülü ile IGORA VIBRANCE serisinde yer alan Clear 0-00; renklendirme servislerinden sonra veya direkt doğal saç üzerinde tek başına kullanıldığında parlaklık servisi olarak kullanılabilir. Ayrıca, renk tonları ile karıştırılarak kullanıldığında pastel ton elde etme veya ton hafifletme servisi olmak üzere farklı servis imkanları da sunar. Yeni IGORA VIBRANCE serisi 43 ayrı renk tonu seçeneğine sahip.

 

IGORA VIBRANCE sunduğu farklı ve kişiye özel servisler sayesinde, saç rengine uzun süre bağlı kalmak istemeyip, saçlarında değişiklik isteyen veya yeni deneyimlere açık olan müşterilere sunmanız için DAHA FAZLA iş fırsatı sağlar.

 

IGORA VIBRANCE görünümlerini keşfedin!

IGORA #RoyalTakeOver Disheveled Nudes

BC BONACURE WEBSITESI ILE #BELIEVEINCONFIDENCE DIYOR, GÜVENE INANIYORUZ.

Yeni BC Bonacure serisini ve sizin için hazırlanan BC Bonacure web sitesini keşfetme zamanı.

 

Saç Bakım dünyasına adım atın; her saç tipi için özelleştirilmiş mükemmel çözümlere ulaşın. Çığır açan Micellar Teknolojisi ile cilt bakımından ilham alan ürünler güzel görünme ve hissetme konusundaki özgüveninizi yenileyecek.

 

Saç bakımı konusundaki kararsızlıklarını ve sırlarını paylaşan ve en son BC ürünlerini test eden bloggerlar ile tanışın. Caroline Silta, Alexander Pereira ve Jüli Mery, güzelliğin onlar için ne anlama geldiğini ve saçlarının neden kendilerine güven verdiğini anlatıyorlar.

 

Peki, sen neyi bekliyorsun, bugün BC Bonacure web sitesini keşfet!

Together #apassionforhair

Kuaförlük dünyası; küresel düzeyde teknikler, inovasyonlar ve her geçen gün ortaya çıkan yeni işletme bakış açılarıyla hiç durmadan gelişiyor, büyüyor ve ilerliyor. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutarak, iş ortaklarımız olan kuaförlere başarılı bir salon işletmesi için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya kendimizi adadık. Hepsi birer ilham kaynağı olan, birbirinden farklı sosyal medya kanallarımız sayesinde, kuaförlükteki en son yenilikleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 7 gün 24 saat, oyunun hep bir adım ilerisinde olmak için sosyal medya kanallarımızı kullanmanızı öneriyoruz.