Schwarzkopf Professional'dan Kuaförlükle İlgili Haberler

HABERLER

Haberdar Olun, Günceli Takip Edin, Hedefi Vurun

 

Schwarzkopf Professional en yeni haberleri, olayları ve kuaför dünyasında olup biteni size getiriyor. Biz son çıkan Essential Looks koleksiyonumuzdaki en yeni trendleri gösteriyoruz, fantastik ürün lansmanlarımızdan birini getiriyoruz ya da yeni heyecan verici bir ortak bildiriyoruz, ihtiyacın olan her şeyi burada bulabilirsin - en yeni gelişmeleri takip etmek için düzenli olarak kontrol etmeyi unutma! 

Schwarzkopf Professional Haberleri

OLMAK İSTEDİĞİN RENK UZMANI OL.

Çünkü ihtiyacın olan her şey zaten içinde.


Renkli referans marka artık sürdürülebilir hale geliyor ve renk ilhamını, danışmanlığını ve eğitimi bir sonraki seviyeye taşıyor.


IGORA ROYAL, son teknoloji ürünü bir performans, benzersiz ve özel alt çeşitler içeren bütünsel bir portföy, gezinmesi kolay bir çeşitlilik yapısı ve geri dönüştürülmüş veya sürdürülebilir malzemelerden yapılan ambalajlarla yeni bir renk standardı oluştururken, formül!


#BeIGORA


Bütün renk uzmanlarını tam olarak olmak istedikleri kişi olmaları için güçlendirmeyi hedefliyoruz:


IGORA ROYAL ile GÜÇLÜ OLUN
IGORA ROYAL HIGHLIFTS ile SARIŞIN OLUN
IGORA ROYAL FASHION LIGHTS ile TREND OLUN
IGORA ROYAL ABSOLUTES ile KAPATICI OLUN
IGORA ROYAL SILVER WHITES ile ZAMANSIZ OLUN


Ayrıca ilkbahar / yaz Essential Looks: ROYAL GLORY COLLECTION'da öne çıkan 6 çarpıcı görünümle IGORA ROYAL'in renk dünyasının çeşitliliğini kutluyoruz.

KENDIN GIBI HISSETMEK IÇIN YENI RENKLER #AbsolutelyYou

"Ortak çalışmaların gücünü, yaratıcı bir şekilde, parçaların toplamından daha büyük bir şekilde kutladık. Bu nedenle, Essential Looks'un bu sayısını en iddialı renk markamız IGORA ROYAL ile birlikte yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz. 120'den fazla harika ton ve dünyanın en heyecan verici formüllerinden bazılarıyla, bu yıl renge daha da derin bir odaklanış göreceksiniz. Evrensel görüşü ve ruh halini ortaya çıkararak nostalji, ilham ve yeniliği birleştiren üç trend belirledik... " 


Simon Ellis, Schwarzkopf Professional'ın Uluslararası Kreatif Direktörü 

Schwarzkopf Professional'ın dünyanın dört bir yanındaki moda haftalarından ilham alan ve daha sonra ilgili salon görünümlerine dönüştürülmüş olan Essential Looks Royal Glory Koleksiyonu, her trendde rengin dönüştürücü gücünü kutluyor: Magical Whimsy, Back to Classics and Artful Feeling.

YENİ FIBRE CLINIX İLE TANIŞIN: SALONDA VE EVDE TAMAMEN KİŞİYE ÖZEL SAÇ DÖNÜŞÜMÜ

Yalnızca kuaför salonlarına özel ürünlerle, hem salonda hem de evde, bütünsel bir deneyim için, tamamen kişiselleştirilebilir bir saç bakım rejimi olan yeni bakım markamız Fibre Clinix'i keşfedin.
 

En ileri ve güçlü onarım teknolojisiyle Fibre Clinix, saç tellerini hiç işlem görmemiş haline* geri döndürüyor. Bu bütünsel deneyime salonda başlamak için, eşleştirin - karıştırın - etkisini artırın ve kişiselleştirilmiş bir Tribond Servisi dönüşüm sağlayın. Müşterilerinizin kişisel saç ihtiyaçlarına göre reçete edilen bir saç bakım rutini ile, evde de bu deneyime devam etmelerini sağlayın.

Tamamen kişiselleştirilmiş bir saç bakımı için, saçın özel ihtiyaçlarına göre, saçın iç ve dış yapısındaki yıpranmayı hedef alan, özel Fibre Clinix Tribond kür ile eşleştirilecek ve karıştırılacak şekilde tasarlanmış Fibre Clinix Booster seçenekleri arasından seçim yapın.

Fibre Clinix bakım rejimlerinin tümünü keşfedin!

*orta derecede rengi açılmış saçlar ile işlem görmemiş saçların biyofiziksel tarama testleri karşılaştırıldığında.

KENDIN GIBI HISSETMEK IÇIN YENI RENKLER #AbsolutelyYou

“Kişisel olarak benim için, beyazlarımı kapamak yaşımı gizlemekle değil, daha çok bir birey olarak hissettiğim gibi görünmekle ilgili. Doğal esmer tonum daha çok kendim gibi hissetmemi sağlıyor çünkü her zaman olduğum kişi buydu."


Lesley Jennison , Schwarzkopf Professional Global Renk Elçisi
 

6 yeni IGORA ROYAL Absolutes renk tonu, 7 ve 9 (Kumral – Sarı) seviyeler arasında daha açık saç tonu olan kişileri hedef alırken, sunduğu bej, çikolata ve bakır trend tonlar ile mükemmel %100 beyaz kapama vaat ediyor.

 

Pro-Age Teknolojisine sahip ilk özel renk markasının birçok avantajını keşfedin: %100 beyaz kapama, üstün parlaklık ve ekstra özenli ve düşük kokulu formülü ile uzun ömürlü sonuçlar.

 

Essential Looks: VivID Collection Dark Romance trendinde görüldüğü gibi!

YENİ OPTİMİZE EDİLMİŞ VE GENİŞLETİLMİŞ BLONDME BLONDE TONING İLE DAHA MÜKEMMEL RENKLENDİRİLMİŞ SONUÇLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Schwarzkopf Professional, mevcut BLONDME Blonde Toning serisini yeniden tanıtıyor.

 

BLONDME Bond Enforcing Premium Açıcılar ile çalışmak üzere özel olarak tasarlanan yeni BLONDME Blond Toning serisi, Bond Enforcing Hydrolock Teknolojisi ve pH nötr uygulama karışımı sayesinde saç nem seviyelerini iyileştirmek ve saç hasarını en aza indirmek için geliştirilmiştir. Mükemmel sarışın sonuçlarının sağlanması – mükemmel dengeli nötrleştirme ve sofistike renk geliştirme için!

 

Yeni jel-krem kıvamı, fırça veya şişe ile uygulanabilir, bu sayede renk uzmanlarına daha fazla uygulama çeşitliliği sunar. Formülün dağıtılması daha kolaydır ve özellikle uzun saçlı müşteriler için daha hızlı uygulama sağlar. Yeni Deep Toning tonları, daha koyu, önceden açıcı işlem uygulanmış tabanlara (5-8) sahip müşteriler için daha fazla hizmet fırsatı sunar ve lowlight veya dip gölgesi oluşturmak için mükemmeldir.

 

BLONDME Blonde Toning Serisini tam olarak keşfedin!

OIL ULTIME İLE SAÇLARINIZI ŞIMARTIN

Oil Ultime, portföyüne eklenen yeni ürünlerle yağlarla güçlendirilmiş, inovatif, yüksek performanslı ve lüks bir bakım serisi sunuyor.

 

Mediterranean Finishing Oil, saf beyaz yasemin çiçeği, yeşil limon ve portakalın canlandırıcı notaları ile zenginleştirilmiş, tüm saç tiplerinde kullanılabilen doğal bir yağ karışımıdır. Bu silikon içermeyen, saçı ağırlaştırmayan kombinasyon hafif bir his sağlarken, saçın canlı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

 

Oil Ultime, yüksek performanslı, doğal, saflaştırılmış yağlardan canlandırıcı, aromatik uçucu yağlara kadar en değerli bileşenleri içerir. Bu bileşenler saçı besleme ve parlaklık katma özellikleriyle bilinirken, salon müşterilerinin telaşlı günlük rutinlerinden kaçmasına ve iç dengelerini bulmasına yardımcı olur.

 

Yeni Mediterranean Finishing Oil ile saçlarınızı şımartın.

CHROMA ID İLE MEYDAN OKU!

Schwarzkopf Professional'in heyecan verici yeni renklendirme maskası Chroma ID'yi keşfet! Chroma ID, entegre bağ teknolojisi ile yoğun bakım sağlarken, Schwarzkopf Professional’ın ilk %100 kişiselleştirilebilir, sınırsız renk hizmetlerine yönelik, bağlılık gerektirmeyen, bakım özelliği bulunan ilk renklendirme serisidir.

 

Günümüzün müşterileri için artık belirli kalıplarda olmak yeterli değil, bu nedenle Chroma ID bu isteği anlıyor ve sınırsız renk seçeneği sunuyor; kuaförlerin müşterilerine özel renk kimliklerini oluşturmasını sağlar. Doğal sarışın tonlardan çarpıcı, iddialı ve cesur pembe tonlara kadar sunduğu servis imkanı ile mix ve ton renk sistemi 6 ton Intense Bonding Color Renklendirme Maskesi (Yoğun), 14 Bonding Color Renklendirme Maskesi ve Clear Bonding Color Maskesi içerir.

 

Geniş renk portföyü, IGORA ROYAL ve IGORA VIBRANCE'ın en iyi performans gösteren tonlarıyla birerbir eşleşir, bu da ikili sistem uygulama, freehand tekniği ve tüm baş uygulamaları için eşleşen Chroma ID tonlarını seçmeyi kolaylaştırır.

 

Entegre Bağ Teknolojisi ve Düşük Tuz Teknolojisini derin bakım formülleriyle birleştiren Chroma ID, müşterilerinizin genel saç durumunu daha iyi hale getirirken, %100 renk esnekliği elde etmelerini sağlar.

 

Müşterinizin gerçek renk kişiliğini yaratmaya hazır mısın?

 

Chroma ID'nin sınırsız renk seçeneklerini keşfedin.

SHAPING FUTURES YOLCULUĞU

Schwarzkopf Professional, global girişimini yepyeni bir belgesel dizisinde sergiliyor.

 

Schwarzkopf Professional, STK'lar ve kuaför network'ü ile uzun süredir devam eden ortaklıkları sayesinde, Shaping Futures kuaförlük eğitim programı ile sosyal olarak dezavantajlı genç yetişkinlerin yaşamlarını değiştiriyor.

 

Schwarzkopf Professional, “Inside Shaping Futures” belgeselini yayınlayarak, bu sosyal girişime katılan herkesin inanılmaz çabalarını kutlamaktan ve dünyadaki yüzlerce hayata getirdiği farkı vurgulamaktan gurur duyar. Belgesel, sizi Shaping Futures'ın duygusal dünyasına yolculuğa çıkarıyor. Belgesel, STK'lar, eğitmen kuaförler, Schwarzkopf Professional partnerleri ve Shaping Futures öğrencilerinin görüntülerini bir araya getirerek oluşturulmuştur.

 

"Bu, hepimiz için oldukça benzersiz bir deneyim… öğrencilerin öğrenmek ve yaşamlarında ilerlemek için tutkuları, eğitim deneyimi onlar için olduğu gibi bizim için de aynı derecede dokunaklı.” – Coralie Loth, Schwarzkopf Professional Shaping Futures Yöneticisi

 

Dört bölümden oluşan belgesel serisine göz atın ve eğitimin gücünü keşfedin.

GELECEĞİN RENK TONUNU BUGÜN YARATIN

Schwarzkopf Profesyonel olarak her zaman yüksek performanslı ve çeşitliliği fazla ürünler sunmayı hedefliyoruz. Yeni teknolojiler ve formülasyonlar sayesinde yarı kalıcı yeni saç boyamız IGORA VIBRANCE artık çok DAHA FAZLASINI yapabilir!

 

Nemlendirici etkili yarı-kalıcı saç boyası IGORA VIBRANCE'ın jel veya kreme dönüşebilen sıvı formülü sayesinde artık kuaförler müşterilerine daha fazla servis imkanı sunarken, müşteriler ise daha fazlasını talep edebilir.

 

...DAHA FAZLA Performans, DAHA Kolay Uygulama, DAHA FAZLA Servis Seçeneği, DAHA FAZLA Renk Tonu!

 

AQUAXYL™ Teknolojisi ile zenginleştirilen Nem Koruma Bileşenleri, her bir saç lifinin iç yapısını dengelemek için saçın iç nem seviyesini kontrol eder. Bu saç kırılmasına karşı korur ve canlı bir parlaklıkla, eşit bir renk sonucu için temiz bir yüzey oluşturur!

 

Pigment içermeyen formülü ile IGORA VIBRANCE serisinde yer alan Clear 0-00; renklendirme servislerinden sonra veya direkt doğal saç üzerinde tek başına kullanıldığında parlaklık servisi olarak kullanılabilir. Ayrıca, renk tonları ile karıştırılarak kullanıldığında pastel ton elde etme veya ton hafifletme servisi olmak üzere farklı servis imkanları da sunar. Yeni IGORA VIBRANCE serisi 43 ayrı renk tonu seçeneğine sahip.

 

IGORA VIBRANCE sunduğu farklı ve kişiye özel servisler sayesinde, saç rengine uzun süre bağlı kalmak istemeyip, saçlarında değişiklik isteyen veya yeni deneyimlere açık olan müşterilere sunmanız için DAHA FAZLA iş fırsatı sağlar.

 

IGORA VIBRANCE görünümlerini keşfedin!

Together #apassionforhair

Kuaförlük dünyası; küresel düzeyde teknikler, inovasyonlar ve her geçen gün ortaya çıkan yeni işletme bakış açılarıyla hiç durmadan gelişiyor, büyüyor ve ilerliyor. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutarak, iş ortaklarımız olan kuaförlere başarılı bir salon işletmesi için ihtiyaçları olan her şeyi sunmaya kendimizi adadık. Hepsi birer ilham kaynağı olan, birbirinden farklı sosyal medya kanallarımız sayesinde, kuaförlükteki en son yenilikleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 7 gün 24 saat, oyunun hep bir adım ilerisinde olmak için sosyal medya kanallarımızı kullanmanızı öneriyoruz.