Seslerimiz

SESLERİMİZ

 

Dinamik, sofistike ve yorulmadan yenilikçi olan kuaförlük sektörü asla yerinde durmuyor. Yaratıcılık ve teknik mükemmellik yaptıklarımızın merkezinde ve en heyecan verici, kuaför teşvikli global şirket olarak salonlara üstün yenilikler ve kişisel hizmetler veriyoruz.

 

Schwarzkopf Professional, 120 yıldır saçı yeni̇den yaratmaya, saç rengini yeni̇den düşünmeye, saç trendlerini yeni̇den tanımlamaya, eğitimde devrimler açmaya, salon başarısını desteklemeye ve ortaklıkları teşvik etmeye devam ediyor... çünkü “başarınız, başarımızdır”!

Schwarzkopf Professional - Birlikte. Saç için tutku
Simon Ellis – Uluslararası Kreatif Direktör

SIMON ELLIS

ULUSLARARASI YARATICI YÖNETMEN

 

@thesimonellis

 

Kuaförlerin dünyasıyla ilgili bu kadar özel olan nedir?

 

Kuaförler, ürünler ya da kategoriler açısından değil deneyim açısından olaylara bakar. Güvenilir ve uzun süreli bir ortak olarak, onları günlük işlerinde desteklemek için gerçek, önemli ve uzun vadeli ürünler ve hizmetler sunarak, - kuaförümüze ve müşterisine bizim istediklerini düşündüğümüz şeyleri değil de aslında onların istediklerini vererek onları anladığımızı göstermemiz gerekir.

 

Bu kuaförümüzle ve müşterisiyle - ortak müşterimizle - olan "Ortaklık Yaklaşımımızın" kanıtıdır çünkü biliyoruz ki mutlu bir müşteri ORTAK BAŞARIMIZIN imzasıdır.

 

Kuaförümüzü heyecanlandırmak için, doğru görselleri, doğru duygu dilini ve gerçekten her gün çalışabilecekleri araçları ve hizmetleri onlara sunarak iletişim kurmalıyız.

Elçi Tyler Johnston

TYLER JOHNSTON

KÜRESEL ELÇİ

 

@tylerjohnstonhair

 

Schwarzkopf Professional'ın Küresel Elçisi olarak rolünüzü nasıl tanımlarsınız?

 

SKP Küresel Elçisi olarak görevim heyecan verici, zor ve tatmin edici. Essential Looks ve yarattığım imajlarla, dünyanın her yerindeki kuaförlere ilham kaynağı olabilir ve onları motive edebilirim- gayet güzel bir işim var. Kuaförleri kendi sınırlarını çizmeleri ve her zaman ileriye bakmaları için teşvik etmek istiyorum.

 

Schwarzkopf Professional size yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz özgürlüğü veriyor mu?

 

Kuaförlük, benim kendi vizyonumu ifade etmem ve aktarmamın yolu. SKP, sınırlarımı zorlamama ve kendi yaratıcılığımla maceraya atılmama olanak tanıyan küresel ve heyecan verici bir şirket. SKP, bana göre, hiç yerinde durmuyor.

Lesley Jennison – Küresel Renk Elçisi

LESLEY JENNISON

KÜRESEL RENK ELÇİSİ

 

@lesleyjennison

 

Schwarzkopf Professional'ın Küresel Elçisi olarak rolünüzü nasıl tanımlarsınız?  

 

Schwarzkopf Professional için çalışan küresel bir renk elçisi olarak, rengi saça dönüştürmenin yeni trendlerini ve yenilikçi yollarını sürekli olarak tanımaya çalışıyorum ve bilgimle dünya çapındaki kuaförlere ilham kaynağı olacak kadar da şanslı olduğumu düşünüyorum. Bu nedenle, sektör içerisinde eğitim almak konusunda güçlü bir duygum ve inancım var ve bu da beni her zaman bir adım öne çıkarıyor ve mesleğimin zirvesinde kalmamı sağlıyor.

 

Schwarzkopf Professional size yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz özgürlüğü veriyor mu?

 

Bu zamana kadar, kariyerimin en üst noktası Schwarzkopf Professional'a katılmam ve Steve Hogan'ın hem tamamen kullanıcı dostu olan hem de sınırların dışına çıkarak düşünmemizi sağlayan teknikleri kendi yaratıcılığımızla uygulama özgürlüğünü verdiği Essential Looks'a dahil olmamdır.

Antony Whitaker – Küresel İş Elçisi

ANTONY WHITAKER

KÜRESEL İŞ ELÇİSİ

 

@growmysalonbusiness

 

Schwarzkopf Professional'ın Küresel Elçisi olarak rolünüzü nasıl tanımlarsınız?

 

Schwarzkopf Professional'daki işimin iki katmanı var, birincisi, gerçek ihtiyaçlarının düzenlenmesinde kuaförü ve salon sahibini, iş eğitimi bakış açısından temsil etmek ve ikincisi de, Schwarzkopf dünyasında ihtiyaç duydukları noktalarda salon sahiplerine motivasyonel iş seminerleri vermek.

 

Kuaförlük konusunda neden bu denli tutkulusunuz?

 

Benim yaptığım şey bu ve hayatta ne yaparsanız yapın %100 bağlılık ve gururla yapmanız gerektiğine inanıyorum. Bir sunucu olarak, mesajı karşıya aktarmak konusunda da siz tutkulu olmak zorundasınız ve kuaförlüğün 'iş' yönüyle, çoğu genç kuaför, bir iş geliştirmenin ve bir ekip kurmanın ne kadar yaratıcı bir süreç olduğunu göz ardı ediyorlar. Tüm farkı tutkulu olmak yaratır.