Sesler Elçiler

ELÇİLER

 

Ortalamanın üstünde kalmak ve gittikçe daha da çok yönlü olan müşteri tabanının ihtiyaçlarını karşılamak, yaratıcılığa tam anlamıyla bağlı olmayı gerektiriyor. Sesler - Küresel elçilerimiz, dünya üzerindeki en iyi kuaförlerden ve renk uzmanlarından beklediğiniz yeteneği, vizyonu ve sanatı birleştiriyor. Önde gelen uluslararası kuaförlük uzmanlarından oluşan bir grupla yakından çalışabildiğimiz için gurur duyuyoruz.

 

İlham veren vizyoner Elçilerimiz hakkında daha fazla bilgi elde etmek için aşağıya bir göz atın.

Schwarzkopf Professional - Birlikte. Saç için tutku
Tyler Johnston

TYLER JOHNSTON - EDİTORYAL

 

@tylerjohnstonhair

 

Teknik ve maceraperest yaratıcılığı birleştiren Tyler Johnston’ın yaptığı iş hemen fark ediliyor. Dünyanın en önde gelen dergilerinde yer almış ve en çok konuşulan saç kesimleri arasında David ve Victoria Beckham çifti, Cate Blanchett ve Lily Allen bulunuyor.

 

80li yıllarda Manchester'daki Vidal Sassoo'da stilist olarak kariyerine başlayan Tyler, merdiveni hızla tırmanarak Londra'ya yerleşti ve Sasoon’un prestijli Knightsbridge salonunda Sanat Yönetmeni olarak çalışmaya başladı. Üst düzey pozisyonda sezon koleksiyonları ve TV reklamları üzerinde altı yıl çalıştıktan sonra, Tyler serbest olarak çalışmaya başladı ve sektörün en aranan sezon stilistlerinden biri haline geldi.

LESLEY JENNISON - RENK

 

@lesleyjennison

 

Lesley kariyerine 1984 yılında, Londra'da tanınmış bir saç akademisinde başladı ve 18 yıl boyunca şovlar, seminerler ve reklamcılık faaliyetleri için dünyanın çeşitli yerlerine seyahat etti. Daha sonra ünlü Real salonuna katıldı ve orada aralarında Gwyneth Paltrow ve Elle Macpherson'un da bulunduğu yüksek profil müşterilerle çalıştı.

 

Renk konusundaki radikal vizyonu ve yeteneği, onu Vidal Sassoon'da çıraklıktan tüm dünyaca bilinen bir stilist olmaya yükseltti ve her ünlünün eşsiz renk dehası konusunda ağzından çıkan tek isim oldu. Kendisi de oldukça iyi giyinen Lesley, aynı zamanda John Richmond, Raf Simons ve Alexander McQueen gibi isimlerin moda şovlarında da çalıştı.

Lesley Jennison


Antony Whitaker

ANTONY WHITAKER - İŞLETME

 

@growmysalonbusiness

 

Pek çok kez ödül kazanmış bir kuaför, işadamı, eğitimci, yazar ve motivasyon adamı olan Antony Whitaker, kuaförlüğün ve işletme eğitiminin son otuz yıldır geldiği en son noktada duruyor. Geçmişinde, Grand Trophy of the Professional Press Association (Uluslararası Basın Birliği Büyük Ödülü) ve Avustralya Yılın Kuaförü gibi ödüller var; pazarlamacılık, salon tasarımı, fotoğrafçılık, salon ekibi ve eğitimi konusunda ödüller aldı.

 

Schwarzkopf Professional Küresel İşletme Elçisi olan Antony, işletme sahiplerine ve onların ekiplerine başarılı işler yaratmalarını sağlayacak ilhamı, motivasyonu ve bilgiyi veren azimli bir seminer eğitmenidir.