IGORA #RoyalTakeOver Renk Uzmanları
Lucid Nocturnes Takımı

 

Schwarzkopf Professional'ın Kuzey Amerikalı Renk Direktörü Rossa Jurenas ve Kaliforniyalı Renk-Trendsetter'ı Linh Phan tarafından tasarlanan Lucid Nocturnes' ü keşfedin. Bu 6 yeni baştan ton, ışıltılı ve gece boyu parıldayan görünümler sunuyor.

Rossa Jurenas

Rossa Jurenas

Schwarzkopf Professional'ın Kuzey Amerikalı Renk Direktörü ve çok ödüllü renk uzmanı Rossa Jurenas Lucid Nocturnes takımının yarısını oluşturuyor.

 

Saç şekillendirme ve renklendirme konusundaki yenilikçi yaklaşımıyla bilinen Rossa, birçok prestijli dergide yer aldı, New York Moda Haftası'nda çalıştı ve ASK Eğitim ekibiyle işbirliği yaptı- kendisinin gerçek bir sektör lideri olduğunu söyleyebiliriz.

Linh Phan

Linh Phan, Bescene olarak da biliniyor, Kaliforniya'nın en havalı saç rengi trendsetterı- cesur ve enerjik tonları kendi saç tasarım çalışmalarına ekliyor ve Instagram'daki 340bin+ takipçisiyle paylaşıyor.

 

Bescene Studios'un kurucusu olarak Linh ve onun vizyoner renk çalışmaları birçok lider bloggerın, stilistin ve sosyal medya influencerının favorisi olmuş durumda.

Linh Phan
Disheveled Nudes Takımı

 

Ödüllü renk uzmanı Avustralyalı Matt Clements ve dünya çapında tanınan eğitimci Jorge Cáncer ortaklığında yaratılan, güçlü tonlamaların görünüme boyut ve doku kazandırmasına dayalı Disheveled Nudes serisini keşfedin.

Jorge Cáncer

Jorge Cáncer

Madrid'li Jorge Cáncer, Dünyaca tanınan bir eğitimci ve X-presion Creativos'un (yeni tekniklere yatırıma, inovasyona ve yaratıcılığa adanmış yaratıcı bir stüdyo) üyesidir.

 

İddialı tarzı ve renkleri cesurca kullanımı ile Jorge, piksel renklendirme tekniğini kullanarak inanılmaz güzellikte dokulu görünümler yarattı.

Matt Clements

Matt Clements, dört kez 'Yılın Avustralyalı Renk Uzmanı' ünvanını elde eden, Avustralyalı, ödüllü bir renk uzmanıdır.

 

Renk tasarımı ve tekniklerinin sınırlarını zorlaması ile bilinen Matt, Gölgeli Bejler görünümü ile yaratıcı stilini Disheveled Nudes'a uyguluyor.

Matt Clements
Dusted Rouge Takımı

 

Dusted Rouge'u keşfedin! Global Renk Elçisi Lesley Jennison ile Brezilyalı Renk Uzmanı Jean Philippe Santos'un birlikte yarattığı bu koleksiyon, hafif kızıllardan koyu vintage tonlara altı yeni tonla kızıllara sofistike bir yorum katıyor.

Jean Philippe Santos

Jean Philippe Santos

Jean Philippe Santos, Brezilya'nın Sao Paulo kentinde yaşayan ve trendleri takip etmesiyle tanınan bir renk uzmanıdır. Instagram'da 39 binin üzerinde takipçisi olan Jean, imza niteliğindeki kızıl renk kreasyonları ve cesur modern stilleriyle fark yaratıyor.

 

Saç, renk ve stiller konusunda derinlemesine bilgi sahibi olan Jean, Dusted Rouge Ekibinde Lesley'e eşlik etmek için mükemmel seçim - herkesin bayılacağı yepyeni, ilham verici bir görünüm yaratıyor!

Lesley Jennison

Konu renk olduğunda, Schwarzkopf Professional'ın Global Renk Elçisi Lesley Jennison duruma son derece hakim. Kariyerine 1984 yılında başlayan Lesley, Dusted Rouge Ekibine muazzam bir bilgi birikimi ve deneyim kazandırıyor.

 

Lesley, Dusted Rouge'u IGORA ROYAL Pastelfier'le karıştırarak - yumuşak dokunuşlarla muhteşem pudramsı tonlar sunan - benzersiz bir görünüm yarattı.

Lesley Jennison