Kuaförlerin Sesleri

KUAFÖRLERİN SESLERİ

Biz bir bütünüz. Birbirimize saça olan sevgimizle bağlıyız. Sanatımıza olan değişmez tutku ve bağlılıkla ilham buluyoruz.

 

Yükselmeye dair ortak tutkumuz, içgüdümüzü harekete geçiriyor. Sormak. Keşfetmek. Önceden yapılanın daha iyisini yapmak.

 

Bu yüzden yaratıyor, yeni̇den yaratıyoruz. Bu bizim misyonumuz. Her gün, her yerde. Bunu beraber yapıyoruz. Saça olan gerçek tutkumuzla yapıyoruz. Fakat bunu yalnızca bizden değil, kuaförlerimizden de dinleyin...

Schwarzkopf Professional - Birlikte. Saç için tutku

KUAFÖRLER SCHWARZKOPF PROFESSIONAL HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR

Schwarzkopf Professional, bir markadan fazlası ve ortaklıklarımız da bir iş ortaklığından çok daha fazlası. Biz burada kuaförlük için varız, günlük ihtiyaçları karşılıyoruz ve yeniliğe teşvik ediyoruz. Tüm yenilikleri takip ederek her andan haberdarız, yaratıcılığınızın devam etmesini sağlamak üzere size yeni bir şeyler getiriyoruz. Ortaklarımızın Schwarzkopf Professional hakkında söylediklerini duymak için ilham veren videoyu izleyin.

KUAFÖRLER ASK EDUCATION HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR

Duyduğumuz en iyi ifadelerden biri de, “eğitim asla bitmeyen bir şeydir - Eğitime ihtiyacınız olmadığını düşündüğünüz anda, kariyeriniz bitmiş demektir.” Bu daha doğru olamazdı ve yaptığımız her şeyin merkezine eğitimi koyan Schwarzkopf Professional, kariyerinizin her aşamasında sizi desteklemekten gurur duyuyor. Aralarında ASK Education, seminerleri, eğitim atölyeleri ve daha fazlasının bulunduğu elinizin altındaki geniş kaynak seçenekleriyle birlikte, size, yani ortağımız olan kuaföre daha çok yatırım yapıyoruz.

KUAFÖRLER KUAFÖRLÜK ÖDÜLLERİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR

Kuaförlük Ödülleri tüm sektörü bir araya getiriyor ve yaratıcılığın sergilenebileceği, becerilerin gösterildiği ve neticede de sizi daha üst düzey bir kuaförlük standardına taşıyan bir platform sunuyor. Kazanmak ya da yalnızca son eleme listesine girmek bile salonunuza belirli bir imaj kazandıracak, standartları yükseltecek, fırsatların kapılarını aralayacak ve size muhteşem bir tanınırlık sağlayacaktır. “Yapılan iş harika, gerçek anlamda muhteşem bir iş… Sanki size kuaförlük alanını hatta uzmanlık alanlarını bile geliştirebileceğinizi gösteriyor…bu nedenle gerçekten harika.” CRAIG CHAPMAN – Afrika'da yılın kuaförü, 2012.