Başarı Hikayelerimiz
Shaping Futures

SHAPING FUTURES BAŞARI HİKAYELERİMİZ

 

Her insanın ardında anlatılacak bir hikaye vardır. Buradaki çalışmalarımızın şekillendirdiği geleceklerden bazılarını keşfedin.

İnanıyoruz ki:

DOĞRU DESTEK VERILDIĞINDE

HER ŞEY MÜMKÜNDÜR.

 

 • SKP_ICT_SF_Success_Montage_Cinthia_460x400

  Cinthia

  Cinthia gerçek bir yıldız. Lima, Peru'da üç Shaping Futures eğitimini tamamladıktan sonra onun kuaför olarak iş bulabilmesine yardımcı olduk. Sonrasında o, etkileyici yeteneklerini Barselona'daki Essential Looks Dünya Turu'nda sahnede sergileyerek yetenek ve tutkusuyla herkesin kalbini kazandı.

  "Shaping Futures bana pek çok kapıyı araladı ve geleceğimi şekillendirmeme yardımcı olarak bana bir yetenek kazandırdı."

  + -
 • SKP_ICT_SF_Success_Montage_1_India_460x550

  Manashi

  Hindistan'da SOS çocuk köyü'nde büyüyen Manashi, sanatsal yeteneklerini Essential Looks Dünya Turu sırasında Berlin'de sergileyerek bir insanın 19 yıl gibi kısa bir sürede neler başarabileceğinin canlı örneği haline geldi. Chennai'de aldığı Shaping Futures eğitimi ona, hayatına yeni bir yön verebilmesi için ihtiyaç duyduğu gücü sağladı. Şimdi O, Hindistan'daki en büyük salon zincirlerinden biri olan Naturals'de çalışıyor.

  + -
 • SKP_ICT_SF_Success_Montage_Columbia_460x400

  Duver

  Kolombiya'da Shaping Futures, gerçek bir yeteneğe ve herkesi etkileyen bir tutkuya sahip olan genç adam Duver'i keşfetti. Yeteneklerini ve tutkusunu paylaşabilmesi için aramıza yeni katılan Duver'i Essential Looks Dünya Turuna davet ettik. Başarıları, genç kardeşi Alexis'e de ilham vererek onun da kendi adımlarını izlemesini, pazar günleri kuaförlük kurslarına gitmesini sağladı. Şimdi bu iki kardeş, her gün yan yana çalışabildikleri Street DA (adlarının baş harfleri) adını verdikleri kendi salonlarına sahip.

  + -
 • SKP_ICT_SF_Success_Montage_460x550

  Tebogo

  Tebogo, Güney Afrika'daki Shaping Futures eğitimi sırasında gerçekten göze çarpıyordu. Yetenekleri ve tutkusu, eğitmenlerinden biri olan ödüllü ve tanınmış kuaför Ania Kulec-Karampotis'in kendisine Polonya'daki salonunda çıraklık teklif etmesini sağladı.

  "Shaping Futures'tan önce, hayatımla ne yapacağımdan emin değildim, ama annem bana eğitimden bahsettiğinde bu şansı yakaladım-ve harika hissediyorum. Bana büyük bir kuaför olma fırsatı verdiği için Shaping Futures'a gerçekten minnettarım."

  + -
Shaping Futures...

BİRLİKTE.
DAHA PARLAK BİR GELECEK İÇİN EĞİTİM.
BAŞARIYA ULAŞTIRAN.


 

 

Shaping Futures Hakkinda
Tüm belgeseli izle