VivID Collection

INSCAPE Koleksiyonu

Essential Looks/IGORA 1:2021


Essential Looks x Pantone Renk Enstitüsü
 

Essential Looks dünyasına hoş geldiniz – 50. baskı. 2021 Sonbahar / Kış için ilhamımızı, podyumları şekillendiren toplumsal yaşam tarzı trendlerinden ve yaşam biçimimizden aldık. Ayrıca dünyanın her yerindeki salonlarınızda paylaşmanız ve yepyeni görünümler ve teknikler yaratabilmeniz için dünyanın en iyi saç sanatçılarından bazılarıyla birlikte çalıştık.


Bu sezonun koleksiyonu, ikonik Pantone Renk Enstitüsü ile şimdiye kadarki en heyecan verici, yaratıcı işbirliğimizi sunuyor.

Novel Comfort

Trend 1: Novel Comfort

SICAK HİSSETTİREN KONFOR VE BASİT KEYİFLER.

 

Kendimizi, sarmalayan ama enerji veren bir şekilde ifade ediyoruz. Bu trend tamamen kalite, ev konforu ve 'rahat yuvanızda’ kendinizi kabul etme ile ilgili. Organik toprak renkleri paletimiz, zahmetsiz kesimler ve çok dokulu yüzeylerle sergileniyor.
 

Novel Comfort Podyum Görünümü tamamen akış ve doku ile ilgilidir. Biraz hacim ve açma ile zahmetsiz, gerçekten yumuşak ve kadınsıdır. Salon Görünümü, doğal hacim ve yuvarlak bukleler ile çalışılarak, saçı dokunulabilir şekiller halinde kesip şekillendirir. Bu Novel Comfort Görünümler, yetenekli Schwarzkopf Professional Global Elçileri Lesley Jennison ve Tyler Johnston tarafından oluşturuldu.


"Renklerimin eriyip birbirine karışarak sakinleşmesini istedim. Sakinlik, kırılganlık ve güvenlik hissi ile gezegene bağlı olma hissi veren sakin renklerle yaşadım."

 

Lesley Jennison,
Schwarzkopf Professional Küresel Elçisi

Quintessential

Trend 2: Quintessential

YENİ MODERNLİKLE NOSTALJİ.

 

60'ların feminenliğine yeni bir yorum getiren Quintessential, narin nostaljiyi kül renkleri, pastel paletler, detaylı teknikler ve klasik kesime çağdaş bir yaklaşım ile besliyor. Yuvarlak stil, mükemmel bir bitiş ve yeni bir modernlik ile değer katıyor.

 

Quintessential Podyum Görünümü kesimi için basit teknikler kullanılıyor. Bu klasik, nostaljik tarz, kısa bir kahkül ile uçlara itilerek modernize edilmiş. Renk, birkaç küllü gri tonuyla işlenmiş yumuşak bordo dokunuşlarıyla modernliğe sessiz bir yorum getiriyor. David Lynch'ın nostalji duygusu ile Quintessential Salon Görünümü, usta bir tekniği modern dokunuşlarla sergiliyor.

Quintessential trendi, yetenekli ikili Schwarzkopf Professional Küresel Renk Elçisi Arjan Bevers ve Schwarzkopf Professional Küresel Elçisi Tyler Johnston tarafından oluşturuldu
 

"Pantone trendlerinden çok ilham aldım. Bir süredir gri ve gül tonları üzerinde çalışıyoruz. Şimdi 2021'de yeni bir versiyonu var!"

 

Arjan Bevers,
Schwarzkopf Professional Küresel Renk Elçisi

E-phoria

Trend 3: E-phoria

KENDİNİ İFADE EDENLER İÇİN.

 

Yeni bir şafak, yeni bir gün ve hepimiz daha iyi bir gelecek inşa etmek için insanlığı teknoloji dünyasına tanıtmak üzereyiz. Cesur elemental kırmızılar ve parlayan metalik paletinde, birey için kesim yapıyoruz ve kendimiz için şekillendirme yapıyoruz - dışavurumcular.
 

E-phoria Podyum Görünümü, #CandleColor tekniğini kullanır ve yuvarlatılmış ağır kenarları ve bağlantısız uzunluklarda kesilmiş şekilli kahkülleri ile 70'lerin özgür ruhunu yansıtır. Bu görünüm, #CandleColor tekniğini kullanarak modernliği ve mimari şekillendirmeyi bir araya getiriyor. Bu görünümler Yaratıcı Deneyci, X-presion tarafından oluşturuldu.
 

"İspanyol olarak canlı renkleri seviyoruz. Kırmızı tutkunun, baştan çıkarmanın rengidir, dikkat çeker. Bu yeni tonları yaratmak çok eğlenceliydi."

 

X-presion,
Yaratıcı Deneyciler