VivID Collection

Royal Glory Collection

Essential Looks/IGORA 1:2021


HEYECAN VERİR... İLKBAHAR / YAZ HEYECANLA BEKLENİYOR!
 

"Yeniliğe, ilham almaya ve yaratıcılığa yeniden odaklanarak 'yeni normal' haline gelen değişimlere alışırken, Schwarzkopf Professional'ın Essential Looks ekibi 2021'i renk yılı olarak başlatan trendleri tanımlamakla meşguldü…Royal Glory Koleksiyonu'na Hoş Geldiniz.

 

Schwarzkopf Professional'ın sunduğu Essential Looks Royal Glory Koleksiyonu, dünya genelinde moda haftalarından ilham alan ve ardından ilgili salon görünümlerine dönüştürülen IGORA ROYAL renk dünyalarını her trend içinde öne çıkararak renklerin dönüştürücü gücünü kutluyor: Magical Whimsy, Back to Classics ve Artful Duygu."

Magical Whimsy

Trend 1: Magical Whimsy

Magical Whimsy. Bu trend tamamen mükemmel bir kusursuzluğa birlikte dram, güç ve enerji ile doludur.

 

Whimsy, beklenmedik kontrastlar, olağanüstü boyutlar ve çarpıcı silüetlerden oluşur. Taze, modern bir ruhla, soğuk sarışın tonlarında kısa, keskin, heyecanlı kesimlerle vintage şekiller vurgulanır. Anı yaşatan, her zaman ileriye bakan ve asla geriye dönmeyen kostüme benzer bir his yaratır.

 

"Magical Whimsy, meydan okuma ve değişim anlarında her zaman moda olan o yumuşak odaklı Victoriana'nın çağdaş bir bükümüdür."

 

Simon Ellis,
Schwarzkopf Professional Uluslararası Kreatif Direktörü

Back to Classics

Trend 2: Back to Classics

Back to Classics. Klasisizm ve sadelik, duruş ve modernizm sevgisine dayanan bir trend.

 

Podyumda kökü klasisizmden ve sadelik aşkından, duruş ve modernizmden gelen bir #newfemininity var. Bugünün, Dior'un efsanevi New Look ile başlayan yörüngesi, yumuşak, doğal ve zengin çikolatanın ombré tonlarında güzelce kesilmiş. Parlak, şık saçlarla sade, zahmetsiz ama bakımlı, taviz vermeyen bir güveni kucaklıyor.

 

"Back to Classics, geçmişten aldığı ilham ile geleceğe göz kırparak modern kadınlığı yeniden tanımlıyor. Klasisizm nostaljisi ve bugün için yeniden tanımlanan bir zarafeti temsil ediyor."

 

Simon Ellis,
Schwarzkopf Professional Uluslararası Kreatif Direktörü

Artful Feeling

Trend 3: Artful Feeling

Artful Feeling, tamamen birey ve kendini ifade etme ile ilgili bir hikayeyi anlatır. Bu trendle büyük düşüneceksiniz.

 

Yaratıcılığımızı kolumuza takarak, basit baskıdan ziyade doku ve süslemede kendini gösteren kırılgan çiçeklerde, el işçiliği ve mürekkepli tekniklere geçiyoruz. Bu sanatçıyı kutlayan özgür bir tarz, rüya gibi soyut bir ruhtur. Artful Feeling, seri üretim yerine bir kereye mahsus olanı seçer, makine kullanımını tercih etmez. Tüm bunlar tamamen kişiye özel ve kendini ifade etme üzerinedir. Saçlarda, kırmızı, altın sarısı ve bej tonlarında yumuşak bir şekilde değişen bukleler ve hacim bol miktarda bulunur.

 

"Artful Feeling, zanaatkarın kendine özgü estetiği ile şekillendi. El yapımının her zaman sunduğu benzersiz bir değeri taşıyor."

 

Simon Ellis,
Schwarzkopf Professional Uluslararası Kreatif Direktörü"