1:2022 KOLEKSİYONU

KOLEKSİYONU

Essential Looks 1:2022


Essential Looks 1:2022 seni, partnerimizi, kuaförlerimizi merkeze koyar. Bahar/Yaz 2022'yi yönlendirmek için gereklş olan her şeyi sağlar. Global yaşam stili trendi moda endüstrisi ve günlük yaşantımızı şekillendirir. Son trendlere uyum sağlayıp, görünüm ve teknikleri gelecek aylarda açıklayacaktır...

 

Bu sezonun trendlerini tanıtmaktan gurur duyuyoruz: Wanderlust, Crafted Souls ve Tough Icon.

Novel Comfort

Trend 1: Wanderlust

GÜNLÜK GERÇEKLİKTEN KAÇIŞ

 

Wanderlust,modern dünya'da yaşam ve i̇ş arasindaki̇ deği̇şen denge paradi̇gmasi etrafinda toplanmiş,di̇nlenmek,yeni̇lenmek,amaçsiz olmak ve her şeyden önce kaçiş i̇çi̇n zaman ayirmanin önemi̇ne yeniden odaklanmiştir.

 

Wanderlust,günlük gerçekli̇kten kaçiş,dünyayi keşfetmek,farkli kültürler deneyi̇mi̇nde tesvi̇ye arama ve doğa i̇le geli̇şti̇ri̇lmi̇ş bağlantiyi keşfedi̇yor.
 

“Saç derisinden yayılan bir güneş patlaması renk yaratmak istedim. Yerleştirmede iyimser hissettiren ancak palet açısından rafine ve topraklı bir şey.”


Lesley Jennison,
Global Renk Elçisi

Quintessential

Trend 2: Crafted Souls

KENDİ YOLUNU YAP

 

Cesur olun. Sanat cevaptır, yaratıcılıktır; çözümdür, insan bağıdır; devadır. Crafted-souls, imgelemenin gücünü kucaklamak, parlak ve canlı bir gelecek yaratmak için kendi benzersiz yaratıcılığımızı ve benlik duygumuzu yönlendirmekle ilgilidir. Sanat ve kendini ifade etmek, kendini gerçekleştirme ve büyümenin anahtarı olduğu yerdir.

 

"Gerçekten palet açısından ilham almak istedim ve tonları doğrudan podyumdan yerleştirme ve birleştirme şeklim, Valentino'nun kombinasyonlarıyla ne kadar eğlenceli olduğunu seviyorum"


Arjan Bevers,

Global Renk Elçisi

E-phoria

Trend 3: Tough Icon

BİR ŞEYLERİN KURULAN YOLLARINA MEYDAN OKUYUN

 

Güçlü ol. Cesur ol. Süphesiz kendin ol. Bireysel ruhunun gücünü kullan. Tough Icon, yüksek moda merceğinden süzülmüş bir dünyada yaşayan özgür düşünürlerden, çığır açanlardan ilham alıyor.

Bugün olumlu bir etki yaratan daha iyi, alternatif bir gelecek tasavvur etmek için bilimi ve yenilikçi düşünceyi benimseyin.
 

“Yeni bir çağ cinsiyeti akışkan gezgini tasavvur ettim. Saç kesimi ile gücü ve tavrı kucaklamak. ”
 

Nick Irwin,
Globak Stil Elçisi